Palmolive

Ár:   761 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Kiszerelés:   250 ml és 500 ml   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: anonymous, az összetevőket feltöltötte: afraasutode, Módosítva: 2014. november 24.

Kiszerelés:   250 ml és 500 ml
Kategória:   Tusfürdők

100%-ban természetes eredetű olíva és aloe vera kivonattal gazdagított. Gazdag és bársonyos formulája segít hidratálni bőrét.

Bőrgyógyászatilag tesztelt

szivecske

2020. július 9.

Örök klasszikus kedvenc ez a tusfürdő. Gyakran veszem újra, mert nagyon szeretem a frissítő tisztaság illatát, ami tartós. Kicsit csúnya összetevői vannak, de sose bántotta a bőrömet és nem is szárít különösen (mondjuk nem is hidratál) de nyáron tökély.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 9.

KamiNagy

2020. július 5.

Imádom az illatát! Inkább Dove-t használok a száraz bőröm miatt, de most nyáron inkább ehhez nyúlok.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. július 5.

aniko_farago

2020. május 31.

Imádom, hogy krémes az állaga.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. május 31.

Imádom, hogy krémes az állaga.

Babooca

2019. augusztus 26.

Régen sokszor vettük ezt a tusfürdőt otthonra. Már meguntam az illatát, de egyébként nincs vele gond. Jól habzik, tisztít. A környezetemben sok embernek ez a mindennapi tusfürdője. Állításuk szerint nem szárít, engem azért hosszú távon igenis szárított.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 26.

mozartkuglof

2019. augusztus 1.

Nagy klasszik, egy hosszú nap után nagyon jól esik ezzel a tusfürdővel fürdeni :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 1.

kabocika

2019. július 25.

Nem okoz irritációt, megfelelően hidratál, az illata kellemes

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. július 25.

Nem okoz irritációt, megfelelően hidratál, az illata kellemes

Kriszcsu93

2019. május 22.

Ez az egy tusfürdő, ami nem szárítja a bőrömet. Csak ajánlani tudom!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 22.

Ez az egy tusfürdő, ami nem szárítja a bőrömet. Csak ajánlani tudom!

Megany

2019. április 16.

Szuperkrémes!Tartós,finom illata van,szeretem.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 16.

Szuperkrémes!Tartós,finom illata van,szeretem.

Soleils05

2019. április 6.

Az egyik kedvenc tusfürdőm, imádom a friss, tisztaság illatát. Nem húzódik tőle a bőröm, jól habzik, kevés is elég. Maximum pontos nálam <3

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 6.

girlinpink

2018. december 6.

Nyaralás alatt vettem, mert elfelejtettem vinni magammal tusfürdőt. :D Nagyon kellemesen csalódtam benne! Sokkal jobb az állaga, illata, mint amit vártam. Puhaságot mondjuk nem kifejezetten éreztem tőle, de akkor ezt nem is vártam el.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 6.

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract
Hidratálók: Glycerin, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract

Laureth-4 ti I eu 5 4

Lauryl alkoholból előállított emulgeálószer, felületaktív anyag.