Palmolive

Ár:   349 Ft   Kategória:   Tusfürdők

A krémet feltöltötte: nitavondee, az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2014. augusztus 22.

Kategória:   Tusfürdők

A Palmolive Stimulating tusfürdő a keleti szépségolajok által inspirált formula, mandulaolajjal és szantálfa kivonattal gazdagítva.

Kiszerelés: 250 ml

gyula1971

2019. július 3.

Igazi siker ez a tusfürdő! A szantálfa illat abszolut kedvenc. Kár,hogy nehéz már beszerezni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. július 3.

Cintia89

2017. április 6.

Nekem olyan igazi keleti illatkompozíciós, meditációs tusfürdő volt, szerettem csak hamar elfogyott. Nem szárított, a doboz kialakítása is tetszett. Jó volt vele zuhanyozni. Ajánlom. 5 csillag

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 6.

cintialaura

2017. január 9.

Hasonlít az illata mediterranean moments argán&mandulavirágos tusihoz, így ez is megnyert. Ez inkább télies, így én jobban örülnék a krém állagnak. (Akkor talán tartósabb is lenne, emiatt 4*) Nem okoz irritációt és nem szárít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 9.

im

2016. december 21.

Idén ez a kedvenc téli tusfürdőm. Finom, körülölelő, tusolás után is érezhető illata van, nem szárít jobban az átlagosnál, sűrű, zselés az állaga, így nem ömlik ki a viszonylag nagyra szabott adagolón.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 21.

Odri

2016. december 15.

Én ezt az illatot nagyon szerettem, mert igazi mély, orientális illat. A szantál az egyik kedvencem. Nagy bánatomra viszont nem találok sehol ilyet :( Se Dm-ben, se Rossmanban, sehol, pedig szívesen beszereznék belőle pár tubussal télre.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. december 15.

Matilda

2016. november 21.

Nem feltételeztem magamról, hogy valaha palmolive tusfürdőt fogok venni, de mikor megláttam a szantálfa feliratot, nem tudtam ellenállni. Az illata nagyon érdekes, csak egy hajszál választja el attól, hogy férfi tusfürdőnek higgye az ember. Bár szerintem ez azért van, mert a szantál illatát előszeretettel használják férfikozmetikumokban és az ember automatikusan ahhoz társítja az illatát. Amúgy nem szárít, finom selymes lesz tőle a bőröm és elég tartós az illata is. Az állaga kicsit sűrűbb, mint a többi tusfürdőé, de ez mellékes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 21.

csibike100

2016. november 9.

Nagyon tetszik az illata, élmény vele a tusolás és még másnap is érezem magamon az illatát. Nem irritálja és nem szárítja a bőrt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. november 9.

juditjanka

2016. július 19.

Rég nyúltam ennyire jól bele találomra tusiba. Gyorsan kellett egy utazáskor, meg sem nagyon szagláltam őket, csak bedobtam a kosárba. Azóta minden fürdést alig várok kb. :DD Isteni fűszeres, a szantálfa nagyon jól kiérződik belőle és rajtam meglepően tartós is. Mostanában viszont nem láttam nagyon az üzletekben, ami hatalmas szomorúság, hogyha nem gyártják. Tuti raktározok belőle, ha találok ismét, mert karácsony környékén is nagyon aktuális az illat kompozíció miatt.:))

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 19.

Anita1984

2015. október 16.

Szeretem a Palmolive tusfürdőket, most épp ezt használom. Finom, tartós illata van. Csatlakozom az előttem szólókhoz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. október 16.

sedeey

2015. szeptember 10.

Isteni illata van, a szantálfa nagyon kellemes benne, élvezet fürdeni vele!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 10.

Isteni illata van, a szantálfa nagyon kellemes benne, élvezet fürdeni vele!

Antioxidánsok: BHT