Palmolive

Ár:   850 Ft   Kategória:   Tusfürdők

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2019. január 25.

Kategória:   Tusfürdők

Tusfürdő agyaggal és aloe verával

Nem szárít, mélyen hidratál.

Lills

2019. július 28.

Ajándékba kaptam egy ilyet még pár hónapja, egyébként igyekszem SLS és társai mentes tusikat használni, de gondoltam teszek vele egy próbát, ha már ajándék volt, és amúgyis tetszett az illata. Igazából semmi rosszat nem tudok mondani - jól habzik, tisztít, a kis radírozó szemcsék nélkül meglettem volna, de hát mindig kell valami extra. Az illatát végig imádtam, viszonylag sokáig megmarad a bőrömön (pedig ez nem jellemző) és azt kell hogy mondjam, nagyon kis puha a bőröm mostanában, bár ezt nem tulajdonítanám teljes mértékben a tusfürdőnek, de biztosan nem rontott az összképen. Újravenni nyilván nem fogom, de összességében nem rossz, kicsit ilyen nosztalgikus érzés volt újra Palmolive-vel zuhanyozni :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. július 28.

zsazsa

2019. július 10.

Tetszenek benne a szemcsék. Mindig is imádtam az oylan tusfürdőket, amiben kis olajgyöngyök vagy ilyen kis szemcsék voltak. Jó ötlet az agyagos tusfürdő, csak ezt az aloesat próbáltam ebből a márkából eddig, de szerintem újravevős, mert tetszett, nem szárított, jó volt használni, kellemes, visszafogott az illata is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 10.

nadalandy

2019. július 4.

Nagyon szuper tusfürdő. Nyári reggeleken kellemesen felfrissít. A kis szemcsék meg birizgálják a bőrömet. Kellemes, jól tisztít és frissítő hatású.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 4.

agneza

2019. június 10.

Nyáron szemcsés tusit használok, emiatt esett rá a választásom. Kellemes növényillat, jól tisztít, szeretem használni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 10.

szivecske

2019. március 29.

Nagyon finom és tartós illat, enyhén radiroz, pont még elviselhető egy tusfürdőnél, tényleg szépen hidratál is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 29.

Lina14

2019. március 13.

kicsi radíroz, puha bőrt ad, kellemes az illata, de nekem egy picit szárít ha sokat használom, inkább minden második-harmadik fürdéskor használom

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 13.

Panni21

2019. február 5.

Nagyon tetszik az egész koncepció, kár, hogy csak két változatban kapható.
Finom illata van, a flakonból frissen vágott fűre emlékeztet, használat közben még mindig megvan ez a jellege, de megváltozik kicsit, olyan meghatározhatatlan növényillat, tisztaság illat, annyira kellemes...
Finoman radíroz, enyhén habzik. Sűrű, krémes-szemcsés állaga van. Valóban hidratál, az illata is tartós.
Remélem, állandó termék marad.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 5.

Nagyon tetszik az egész koncepció, kár, hogy csak két változatban kapható.
Remélem, állandó termék marad.

Hidratálók: Glycerin, Lactose

Kaolin 0 0