Palmolive

Ár:   850 Ft   Kategória:   Tusfürdők

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2019. január 25.

Kategória:   Tusfürdők

Tusfürdő agyaggal és aloe verával

Nem szárít, mélyen hidratál.

Bridge29

2021. május 25.

Nagyon jó tusfürdő. Kellemes az illata és szuper benne a sok kis Szemcse. Remekül hangzik .

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 25.

Norcsa10

2021. május 19.

Egész kellemes illatú, bőrradírozó tusfürdő. Nem durván radíroz, inkább kellemes érzésű. Néha még az agyag illatát is kiéreztem.
Újra venném.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 19.

Újra venném.

KisCsi

2021. május 19.

Nem rossz, de nagyon nehéz volt lemosni, mintha túl olajos lenne a bőrömön... végül nem vettem újra.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 19.

lilaszilva

2021. március 15.

Nem rossz. A színe engem őszintén szólva picit elborzasztott, oké tudom, hogy agyagos, de voltak fenntartásaim vele. Aztán megszoktam. Gyakorlatilag egy sima tusi enyhe radírozó hatással (amit kifejezetten szeretek). Az illata is tetszik, finom aloe vera.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 15.

Azurill

2019. december 16.

A vége felé viszketni kezdtem tőle. Ezen kívül nem volt vele baj, de a viszketés miatt nem fogom újravenni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 16.

Lills

2019. július 28.

Ajándékba kaptam egy ilyet még pár hónapja, egyébként igyekszem SLS és társai mentes tusikat használni, de gondoltam teszek vele egy próbát, ha már ajándék volt, és amúgyis tetszett az illata. Igazából semmi rosszat nem tudok mondani - jól habzik, tisztít, a kis radírozó szemcsék nélkül meglettem volna, de hát mindig kell valami extra. Az illatát végig imádtam, viszonylag sokáig megmarad a bőrömön (pedig ez nem jellemző) és azt kell hogy mondjam, nagyon kis puha a bőröm mostanában, bár ezt nem tulajdonítanám teljes mértékben a tusfürdőnek, de biztosan nem rontott az összképen. Újravenni nyilván nem fogom, de összességében nem rossz, kicsit ilyen nosztalgikus érzés volt újra Palmolive-vel zuhanyozni :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. július 28.

zsazsa

2019. július 10.

Tetszenek benne a szemcsék. Mindig is imádtam az oylan tusfürdőket, amiben kis olajgyöngyök vagy ilyen kis szemcsék voltak. Jó ötlet az agyagos tusfürdő, csak ezt az aloesat próbáltam ebből a márkából eddig, de szerintem újravevős, mert tetszett, nem szárított, jó volt használni, kellemes, visszafogott az illata is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 10.

nadalandy

2019. július 4.

Nagyon szuper tusfürdő. Nyári reggeleken kellemesen felfrissít. A kis szemcsék meg birizgálják a bőrömet. Kellemes, jól tisztít és frissítő hatású.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 4.

agneza

2019. június 10.

Nyáron szemcsés tusit használok, emiatt esett rá a választásom. Kellemes növényillat, jól tisztít, szeretem használni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. június 10.

szivecske

2019. március 29.

Nagyon finom és tartós illat, enyhén radiroz, pont még elviselhető egy tusfürdőnél, tényleg szépen hidratál is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 29.

Hidratálók: Glycerin, Lactose

Kaolin 0 0