Palmolive

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Szappanok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: fiona, Módosítva: 2012. december 22.

Kategória:   Szappanok

Pipereszappan citrus kivontokkal és hidratáló krémmel.

lilbenike

2015. augusztus 27.

Igazi nyari frissito szappanillata van!
Enelkul en nyarat el nem tudnek kepzelni!
A nagy melegben pont kelloen szarit az illata valami mennyei !

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 27.

Igazi nyari frissito szappanillata van!
Enelkul en nyarat el nem tudnek kepzelni!
A nagy melegben pont kelloen szarit az illata valami mennyei !

bugosgizi

2015. július 10.

Ezt a szappant én arcmosásra szoktam használni. Jól tisztít és eltünteti azt a zsíros érzést a bőrömről. Rendszeres használat esetén mérséklődik a pattanásosságom.Kellemesen ragyogó lesz tőle a bőröm. Az illata pedig elképesztően finom és üdítő. Én csak jókat tudok róla mondani.

UPDATE: Pont a napokban állapítottam meg hogy ez a szappan biztosította nekem eddig a legigazibb tisztaság érzését.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 10.

kessi91

2015. május 3.

Nagyon szeretem, nyáron rendszeresen veszem!:) Kicsit csúszós, de mégis mindig jobb, mintha hamar kezdene mállani. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 3.

Szpanna

2014. szeptember 21.

Krémes és jól habzik. Az illata szerintem ugyan olyan mint a Palmolive Naturals Refreshing Moment Szappan Narancsvirág Kivonattal, illetve pár perc után el is illan az illat. Mindennapos használatra kiváló és az ára is alacsony.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. szeptember 21.

jégvirág

2013. október 25.

A Palmolivenek a legtöbb szappana nagyon szárít, kivéve a mézeset és ezt. Mármint nem állítom, hogy egyáltalán nem szárít ez a 2, de sokkal kevésbé. Az illata jó (nem mondanám citrusosnak, igazából nem tudom behatárolni pontosan milyen, de nem tömeg illat), de annyira nem tetszik, zuhanyzás után még egy röpke ideig érzem magamon. Jól tisztít, jól habzik, olcsó, szerintem az összetevők sem vészesek, de azért jobban örülnék, ha egy natúr szappan lenne.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. október 25.

Gwendoline

2013. szeptember 23.

Jó, friss illat, nyárra szuper. Illata nem marad meg, de legalább élmény vele fürdeni, mert fürdés közben érezni az illatát. Nem szárít túlzottan.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. szeptember 23.

Lunita

2013. szeptember 1.

Finom citrusos hosszantartó illat,krémes hab. Nem mondanám,hogy egyáltalán nem szárít,de jó. Csak kézre használom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. szeptember 1.

Klaudia94

2013. augusztus 1.

jó és friss illata van nem szárit meg kell mondnom ez idáig a kedvenc szappanom :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 1.

Jelizz

2012. december 22.

Jó kis szappan, Citrus illat, szép tigris csíkos minta (:

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2012. december 22.

Jó kis szappan, Citrus illat, szép tigris csíkos minta (:

Antioxidánsok: Pentaerythrityl Tetra DI-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate

Citromlé, melynek a Lush szerint fertőtlenítő, szövetösszehúzó és tonizáló hatása van, valamint remek összetevő hajápoló termékekben, mert tonizálja  a fejbőrt és ragyogást ad a hajnak. Paula Begoun szerint viszont a citromnak bár antibakteriális tulajdonsága van, bőr érzékenyítő és irritáló összetevő.

Színező anyag. (Piros)

Színezék. Barnás sárga.