Palmolive

Ár:   369 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Kiszerelés:   250 ml   Bőrtípus:   Normál

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Dreamgirl, Módosítva: 2018. április 12.

Kategória:   Tusfürdők
Bőrtípus:   Normál

"Fedezze fel a lenyűgöző kertet ezzel a géltusfürdővel, mely egy friss, lédús körte finom és izgalmas illatával varázsolja el. Felfrissülés a test és a lélek számára egyaránt."

bia93

2019. július 30.

Ezzel a tusfürdővel igazi szeretem-gyűlölöm viszonyt ápoltunk. Egy kínai diszkontban bukkantam rá, és azonnal megvettem, ahogy megláttam, hogy körtés. Az illata a flakonból szagolva édeskés, nagyon finom, nem annyira körtés, de mivel tetszett az illat, ezt megbocsájtottam neki. Azonban tusolás közben, néha, előjött egy nagyon furcsa, savanykás-kesernyés mellékillat. Amikor vele tusoltam, soha nem tudhattam előre hogy melyik oldalát fogom érezni: a jókedvű, csodálatos illatút vagy az elviselhetetlen, keserű, műanyag-szagút. Ezért aztán kézmosoként használtuk el a felét, mert nem akartam lottózni minden egyes tusoláskor, hogy jó illatban fogok-e pompázni, vagy öklendezni fogok a szagától. Kár érte.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 30.

Színező anyag. (Zöld)

Színező anyag. (Piros)