Palmolive

Ár:   500 Ft   Kategória:   Tusfürdők

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2014. november 24.

Kategória:   Tusfürdők

Makadámia olaj, kakaó és hidratáló tej tartalmú tusfürdő

Kiszerelés: 250 ml

Kingus23

2019. április 16.

Nagyon szeretem az illatát,jó krémes így sokáig elég.Jó,hogy már nagy kiszerelésben is lehet kapni,így gazdaságosabb is :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 16.

szangyi

2018. augusztus 3.

Szuper illata van, es tenyleg taplalo, selymes erzetet hagy a boron maga utan. Bar en nagy Palmolive rajongo vagyok :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 3.

kataa0105

2018. május 23.

Most találtam rá, és imadom! Nagyon kellemes illata van, jól habzik a bőrön és selymes bőrérzetet hagy maga után.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 23.

tenagi

2017. december 11.

Nekem ez egy igazi téli tusfürdő. Ezt váltogatom a mézes Palmolive-val telente és nem bánom meg. Nem szárít annyira és kellemes az illata.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 11.

spavanilly

2017. december 2.

Kb. 3 hete használom, és rabul ejtett az illata.
Krémes állagú, de nem annyira töményen, mint a Gourmet- család; emiatt elég "csúszós" tusfürdő.
Igazi téli feeling.
Kevés mennyiség is jól habzik, könnyen kezelhető, esztétikus flakon, remek ár- érték arány.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. december 2.

Kb. 3 hete használom, és rabul ejtett az illata.
Igazi téli feeling.

Linuxo

2017. október 27.

Fincsi kis illata van, kellemes vele fürdeni. Szépen felhabzott, nekem jól is hidratált. Amolyan igazi téli tusfürdő ez nekem.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 27.

Ennie86

2017. október 14.

Sikerült elcsábulnom az illata miatt. Mennyei vele a fürdés. :) Krémes, nagyon finom az illata, és nem szárít. A szivacsra csak egy pici kell. Nagyon jól habzik. Ki fogom próbálni a többi illatot is. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 14.

Candy21

2017. szeptember 18.

Szeretem az illatát nagyon finom jól esik vele fürdeni nem szárítja ki a bőrömet.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 18.

Andrea79

2017. május 12.

Szeretem az illatát, nagyon jól habzik, jól esik vele a tusolás. Nem szárítja a bőrt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. május 12.

HDorina

2017. április 1.

Ajándékba kaptam. Nem tudom miért de magamtól soha nem veszek Palmolive Naturals termékeket. Nekem valahogy túl 'unalmas'. Viszont örülök hogy kipróbáltam mert fini illata van és jól hidratál is. De még így sem fogott meg. Persze ez csak az én 'hülyeségem'. Jobban szeretem a karakteresebb illatú tusikat. Viszont emlékszem gyerekkoromtól kezdve nagynéném mindig is használta a Palmolive Naturals tusikat szóval csak nem lehet olyan rossz ez a termékcsalád. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 1.

Laureth-4 ti I eu 5 4

Lauryl alkoholból előállított emulgeálószer, felületaktív anyag.