Palmolive

Ár:   450 Ft   Kategória:   Tusfürdők

A krémet feltöltötte: siss, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2021. augusztus 17.

Kategória:   Tusfürdők

Tusfürdő levendula illattal.

zdoreebaba

2021. szeptember 30.

A So Relaxed korábbi Palmolive tusi új köntösbe zárva. Kedvenc tusfürdőm még mindig, nem tudom megunni. Ilyen nálam mindig van itthon. Kimondottan tetszik hogy unisex levendulás mámoros aromája van. Géles formula jó habzás, hozza a pihentető, chill pillanatokat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. szeptember 30.

Nessy

2021. szeptember 17.

Tegnap Aldiban láttam meg a nagy kiszerelésű Palmolive tusikat, és elcsábultam. Már nagyon régóta nem használtam őket, de most valahogy úgy éreztem szükségem van rájuk. Az új Thermal Spa Massage verziót is megvettem (illat/hatás, ugyanaz mint régen).

Ez egy nagyon régi, gyerek-/tinikori kedvenc új változata. Időközben 2-3 alkalommal tuti "újragondolták", ami nem baj, legalább még elérhető. Szerintem a tojás alakú csomagolás volt a legszebb.
Az illata tényleg szinte teljesen megegyezik, de talán az eredeti verzió kicsit édesebb volt, több ylang-ylanggal.

Nagyon sok emléket idéz fel még így is, mert sok helyre jöttek velünk ezek a tusfürdők (fesztiválok, táborok, nyaralások), de ugyanúgy a buli előtti készülődéshez is hozzátartoztak (utána valami jó kis Avonos parfüm, gyümölcsös testpermet és szúnyogriasztó spray, élni tudni kell :D).

A teljesítménye átlagos-jó. Levendulás, kicsit maszkulin illat, de az ylang-ylang és a kardamom is kiérezhető, bőrön enyhén megmarad. Megfelelően habzik, nem szárít, a nagy kiszerelés teljesen megéri az árát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. szeptember 17.

Kremcica

2021. augusztus 30.

Szerintem ez a tusfürdő a korábbi lila So Relaxed megújult változata. Az összetevők nem 100%-ban de nagyon sokban megegyeznek, illatra pedig ugyanaz. Azaz finom nyugtató levendula, jól habzik jól tisztít nem bántja a bőrömet. Sokszorosan újravevős.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. augusztus 30.

További info az összetevőről a KM-blogon >>

Színezék. Lilás piros.