Palmolive

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Szappanok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Reb, Módosítva: 2013. november 6.

Kategória:   Szappanok

Pipereszappant illóolajokkal

Az ősi Kelet csábítása az elragadó otthoni SPA élmény során!

Kiszerelés: 90 g

sailorluna

2018. augusztus 3.

kézmosásra használtam, a célnak megfelelt, de kissé szárított. sokáig megtartotta a formáját, jól habzott, az illata elmegy.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 3.

Jelizz

2016. április 3.

jó az illata, én testradírnak használom, jó mert radiroz és maszíroz is :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. április 3.

jó az illata, én testradírnak használom, jó mert radiroz és maszíroz is :D

Szpanna

2014. szeptember 21.

Az illata nagyon kellemesen fűszeres és utólag is tartós. A színe fehér és benne apró kicsi zöld göbök, amik zuhanyzásnál és kézmosásnál sem olvadnak el hanem tartósan megmaradnak, de szerencsére könnyen lemoshatóak. Jól habzik. Kellemes tapintású utána a bőr, de enyhén szárít hosszabb távon (nekem 2 hét után).

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. szeptember 21.

jégvirág

2013. december 21.

Kézmosásra használom csak, eddig bevált. A szappan törtfehér és apró zöld növénydarabok vannak benne - úgy néz ki, mintha kapor lenne benne. Az illata nem nagy szám, nem igazán tudom behatárolni, de az eukaliptuszt vagy a mentolt egyáltalán nem érzem benne. Krémes szappan egy kicsit és nem szárít nagyon, de azért kézmosás után be kell kennem a kezemet (mondjuk minden szappanos, de még csak a vízzel történő kézmosás után is, szóval ez nem ennek a terméknek a hibája). Eddig nem mállott szét - a palmolive szappanok ilyen téren igen jók, bírják a strapát. Nem csodaszer, az illatát nem szeretem, nekem az ősi Kelet sem jut róla eszembe, inkább csak egy egyszerű szappan, de jár az 5 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. december 21.

Az eukaliptusz olaja. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint az eukaliptusz illatanyag és bőrkondícionáló. Paula Begoun szerint bár az eukaliptusznak  gomba és baktérium ellenes hatása van a bőrön, irritáló is, főleg sérült vagy epillált bőrfelületen.

A legismertebb eukaliptuszolaj az eukaliptol, amelyet az Eucalyptus globulus leveleiből nyernek ki. Hatása a benne lévő cineolnak köszönhetően antiszeptikus, nyákoldó és hűsítő hatású, köptető és görcsoldó. Hatóanyagai miatt légúti megbetegedések esetén inhalálásra és a fogászatban szájöblítésre használják.