Palmolive

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Tusfürdők

A krémet feltöltötte: csillag1219, az összetevőket feltöltötte: Xanja, Módosítva: 2012. július 27.

Kategória:   Tusfürdők

Az eukaliptuszt és az értékes mákot tartalmazó egyedi összetétele révén kényeztető érzést nyújt.

Megany

2019. március 9.

NAGYON Tetszett,de újabban nem lehet sajna kapni ezt a fajtát.
Olyan igazi zöld illata van,varázslatos.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 9.

NAGYON Tetszett,de újabban nem lehet sajna kapni ezt a fajtát.
Olyan igazi zöld illata van,varázslatos.

Vattacukor1990

2018. december 26.

Nem tudom, hogy gyártják-e még ezt a terméket. Már nem mostanában használtam, de teljesen meg voltam vele elégedve és baromi jó, nyárias illata volt. Másik tusfürdőt is használtam már a Thermal Spa családból és számomra az is tökéletes volt.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 26.

Damayanti

2015. április 14.

Ezt is szerettem régebben, illetve számomra kellemes nosztalgikus is az illata, mert akkor használtam, amikor Írországban laktam, felidézi az ottani szép emlékeket :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 14.

Muriel

2014. október 5.

Hol lehet várárolni?? Kerestem sok helyen, de eddig csak a megszokott lila és kék színűeket találtam ebben a kategóriában. (thermal spa tusfürdő család) Nagyon szeretném kipróbálni ezt is, megfogott amiket írnak róla :) Lehet, hogy már nem gyártják?

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 5.

burberry

2013. november 1.

Nekem nagy kedvenc a Thermal spa család között ez a termék. Annyira különleges, kifinomult édeskés illata van. Selymes érzetet kelt zuhanyzás közben, de valóban szárítja a bőröm sajnos, azonban nem irritálja azt. Nekem is feltűnt a férfias beütés, de számomra ettől olyan vonzó :D Én is általában nyáron használom, de néha más évszakokban is. Egy próbát megér.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 1.

fatime

2013. augusztus 26.

Kellemes, frissítő illatú tusfürdő. Nyáron sokkal jobban szeretem az ilyen frissebb tusfürdőket mint az édes illatúakat.

Jó pár napja használom már, és azt vettem észre hogy szárít, ez most azért zavar mert nyáron nem szeretek testápolót használni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 26.

lilly77

2013. augusztus 9.

Szeretem használni, valóban a török fürdők párás, eukaliptuszos illatát, hangulatát idézi. Nem az az édes, megszokott tusfürdőillat valóban, nem is mondanám férfiasnak, sokkal inkább van benne valami pikantéria, ami különlegessé és vonzóvá teszi. Aki unja az édes, vagy a frissítő tusikat, próbálja ki, hátha ... :-)))

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. augusztus 9.

iringo

2013. augusztus 8.

Az illatának kissé férfias beütése van, ezen kívűl szerintem minden rendben van vele.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. augusztus 8.

tukleraj

2013. július 7.

Télen vásároltam meg és nem is választhattam egy forró zuhany mellé jobb tusfürdőt, ami a testet-lelket felüdíti és a nyarat juttatja eszembe. A mák valóban különleges illatösszetevő, szerintem nagyot dob az összhatáson :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 7.

Druszilla

2013. május 26.

Azért vettem meg, mert tetszett az állaga, és amikor megszagoltam... húú... eszembe juttatta a néhány hete szomorúan hátrahagyott nyári török fürdőzést... pontosan ugyanolyan illata van, mesés:) Idén nyáron újra fogom venni, annyira kellemes, és az emlékek is, amiket előhoz:) Igazán frissítő, olyan hűs, mégis meleg érzés a bőrön. Az illata valóban kissé férfias, de nálam ez is pluszpont, betegesen vonzódom az ilyen illatokhoz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 26.

Laureth-4 ti I eu 5 4

Lauryl alkoholból előállított emulgeálószer, felületaktív anyag.

Fenyő illóolaj, illatanyag. Illóolajként baktériumölő, antioxidáns tulajdonságai vannak. Kozmetikumokban ezek a hatásai csak viszonylag nagy koncentrációban jelentősek.