Palmolive

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Tusfürdők
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Normál
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: nagy.nikike, Módosítva: 2014. augusztus 28.

Kategória:   Tusfürdők
Bőrtípus:   Normál
Bőrprobléma:   Vízhiány

Kkakaóvajjal gazdagított tusfürdő. Bársonyosan gazdag formulája segít táplálni bőrét.

Bőrgyógyászatilag tesztelt

aniko_farago

2020. május 31.

Nagyon jó illata van és jól habzik

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. május 31.

Nagyon jó illata van és jól habzik

Aprile

2016. december 28.

Rettenetesen ronda az INCI-je, válogatott rém-hozzávalók vannak benne. Ha lett volna időm megnézni az INCI-t, akkor tuti nem veszem meg, de mivel kutyafuttában - illatra - kaptam csak le egyet egy kis falu boltjában, hazajött velem végül. Az illata valami isteni, kellemesen habzik is, és viszonylag sokáig érezhető még a bőrön, ha nem testápolózunk. Teljesen megfelelően tisztít, különösebben nem táplál, de hát egy olcsó kis termékről van szó. Az illata miatt nagyon megszerettem, de az összetevők miatt sajnos nem valószínű, hogy újraveszem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 28.

csibike100

2016. augusztus 6.

Talán ez a kedvencem a Palmolive tusfürdők közül, nagyon finom az illata, elképesztően jól hidratál és jó a habzása is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. augusztus 6.

netti1990

2016. július 16.

Nagy kedvenceim a Palmolive tusfürdők.Nagyon finom illatú,krémes állagú,jól tisztító,jól habzó tusfürdő.Nagyon szeretem.Szép puha tőle a bőröm.Zuhanyzás után sokáig érzem a bőrömön az illatát.5 csillag :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 16.

Lisana

2016. április 30.

Nekem nagyon megtetszett. Csodálatos illata van, és zuhanyzás után a bőrön is érezhető. Nekem kicsit olyan, mint a zuhanyzás közbeni testápolók, finom selymes és puha utána az ember bőre. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 30.

spavanilly

2015. november 16.

Kellemes illatú, ápoló hatást keltő krémtusfürdő, de nem lett kedvenc.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. november 16.

Kellemes illatú, ápoló hatást keltő krémtusfürdő, de nem lett kedvenc.

Theresia

2015. április 19.

Karácsonyra kaptam több Palmolive tusfürdőt ajándékba, ez volt az egyik (már elhasználtam).
Ezt használtam a marcipános (mandulás) utàn, mivel ennek az illata még télies volt számomra, és erre vágytam a hidegebb időben, nem az olivásra.
Kellemesen habzott, jól tisztított, nem szárította ki a bőröm. Nem vonok le az illatanyagok miatt csillagot, mert bár alapvetően illatmentes termékeket használok, ez alól a tusfürdő az egyetlen kivétel (úgyse sokáig marad a bőrön). Nem mondom, hogy megveszem magamnak, de csak mert a tusfürdőket szeretem váltogatni. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 19.

Charlena08

2015. március 17.

Nekem ebből a shea vajas (aminek nem találtam adatlapját) van meg, jelenleg ez a kedvencem. :)
Bár nincs erős illata, inkább csak az a finom, diszkrét tisztaságillat, de nagyon krémes, sűrű, kevés is elég. A bőröm puhább, és sokkal hidratáltabb, testápoló se feltétlen szükséges utána. Ráadásul az érzékeny bőrömet se irritálja, ami nagyon ritka.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. március 17.

labello

2014. október 14.

Finom illata van , nagyon jó krémes , jól habzik és jól is hidratál is. Az illata sokáig megmarad , de kicsit szárít is . 4 csillagot adok rá .

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 14.

PetraRéka

2014. október 3.

Nagyon finom az illata de nem tartós.Jól habzik.Használata óta de lehet,hogy attól függetlenül: tarkótájon több pattanás is kijött.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. október 3.

Antioxidánsok: Tocopherol, Retinyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract
Hidratálók: Glycerin, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract
Vitaminok: Tocopherol, Retinyl Palmitate

Laureth-4 ti I eu 5 4

Lauryl alkoholból előállított emulgeálószer, felületaktív anyag.

Részletes információ a retinolokról a smartskincare-en.