Palmolive

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Tusfürdők

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2021. július 21.

Kategória:   Tusfürdők

A tusfürdő, amely makadámolajjal segíti bőrét a megújulásban. Fenntartható, 95%-ban lebomló formulája 95%-ban természetes eredetű összetevőkből készült, flakonja pedig 100%-ban újrahasznosított és újrahasznosítható műanyag.

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

barbarabalog

2021. október 6.

Isteni illat, nem szárít, ajánlom

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. október 6.

Isteni illat, nem szárít, ajánlom

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.

Színező anyag. (Piros)

Színezék. Lilás piros.