Pampers

Ár:   699 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Kiszerelés:   42 db   Bőrtípus:   Minden
Vedd meg online a Pepita.hu-n 590 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Henry82, Módosítva: 2021. január 14.

Kiszerelés:   42 db
Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Vedd meg online: Pepita.hu, 590 Ft

Organikus kókuszolajjal gazdagítva. Gyengéden tisztít, miközben védelmet nyújt a finom bababőrnek. 100%-ban növényi rostokból, 99%-ban természetes eredetű összetevőkből és 1%-ban gyengéd bőrvédő hatóanyagok hozzáadásával készül.

Alkohol-, színezék- és ásványiolaj-mentes

Ár: 590 Ft , Eladó: Pepita.hu
Fizetés: banki utalás, utánvét, Szállítás:futárszolgálat

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia
Borostyan

Zafina

2022. január 14.

Legjobb popsitörlő!!!!!! Az összes márkát kipróbáltam már amiket lehet kapni a popsitörlőkből és messze menően ez a legjobb 5*

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. január 14.

luckyschr

2021. június 15.

Pelenkázó kaptam 2 csomaggal ajándékba.
Kezdeném ott, hogy megéreztem az illatát és megkívántam a kókuszkockát 😀 olyan igazi kókusz illata van.
Eléggé nedves, olajos hatású, így olyan érzésem volt, mikor a kislányom fenekét töröltem, hogy egy enyhe kis olajos réteggel is bekenem, hátha az is védi a kis fenekét, bár emelett ugyanúgy bekentem popsikrémmel. Kiszerelése nagyon jó, táskába tökéletes, mert jól zárható.
Incije tökéletes, viszont nagyon drága.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. június 15.

Pelenkázó kaptam 2 csomaggal ajándékba.
Incije tökéletes, viszont nagyon drága.

Sindy6

2021. január 21.

Finom illatú, nem irritál és kellőképpen olajos, amivel védi a bababőrt

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 21.

Finom illatú, nem irritál és kellőképpen olajos, amivel védi a bababőrt

Hidratálók: Glycerin, Caprylyl Glycol

Növényi eredetű összetevő. A gliceryl monoészterek egyike (egy sav és egy alkohol által alkotott szerves vegyület). A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint emulgeálószerként használatos összetevő (elsősorban víz-az-olajban tipusú emulziókban találkozhatunk vele), és segíti a kozmetikumok egyenletes eloszlathatóságát is, de némi hidratáló, bőrpuhító tulajdonsága is van. A truthinaging szerint az összetevő gyakorta használatos a kozmetikumokban illatanyagként, ugyanis mint a legtöbb észternek, ennek is finom illata van. Az összetevőt a National Institutes of Health egy alapos tanulmány során mind az állatokra, mind az emberekre nézve biztonságosnak nyílvánította.

Ecocert által is jóváhagyott természetesnek számító összetevő, aminek hivatalos funkciója emulgeálószer. Ezen túlmenően az összetevő képes a formulában lévő tartósítószerek hatását erősíteni.  (forrás)