Panarom

Ár:   4717 Ft   Kategória:   Testápolás
Lelőhely:   kozmetika, online   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A krémet és az összetevőket feltöltötte: panarom, Módosítva: 2020. január 13.

Lelőhely:   kozmetika, online
Kategória:   Testápolás
Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

Stria kialakulásának megelőzésére bőrrugalmasító krém kismamáknak. Értékes olajai táplálják és segítenek megőrizni a bőr rugalmasságát. Rendszeres használatával megelőzhető a terhességi csíkok, striák kialakulása.

ZoeAZs

2020. január 30.

A terhességem 20.hetétől használom körülbelül ezt a terméket, alapvetően elégedett vagyok vele, de sose fog kiderülni, hogy szükséges volt-e kenegetni a pocakom-mellem (vagy hogy szükséges volt-e pont ezzel a krémmel :P :)
Alapvetően a csípőmön-fenekemen-combomon hajlamos a bőröm a striásodásra, így amikor megtudtam, hogy kismama vagyok, el is kezdtem kenni magam mindenféle testápolókkal.
Aztán hamar kaptam a sógornőmtől egy saját készítésű (mandulaolaj alapú + minőségi olajokkal turbózott) pocakolajat, amit minden egyes este használok. Én leginkább ennek tulajdonítom a sikert, mert 8 hónapos kismamaként tökéletes maradt a bőröm! Úgyhogy kismamák, használjatok mandulaolajat! Nem csak magatokra, de később az érzékeny bababőrre is nyugodtan lehet használni. :)
Ezt a Panarom striakrémet reggelente használom (mikor nem felejtem el), könnyebben szívódik, mint az olaj, annak ellenére, hogy egy elég testes, nehéz állagú krémnek tűnik elsőre. Nekem kicsit büdi, de meg lehet szokni.
Nem hiszem, hogy újravenném.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 30.

Nem hiszem, hogy újravenném.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Lanolin