Pandhy's

Ár:   17 000 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   kozmetika   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: creamchito, Módosítva: 2017. június 20.

Ár:   17 000 Ft
Lelőhely:   kozmetika
Kategória:   Hidratáló krémek

"Kellemes illatú, könnyű, gyorsan felszívódó krém az arc, a nyak és a dekoltázs bőrének ápolására, légmentes, adagolós tégelyben. Magas hatóanyag tartalmú, könnyen felszívódó krém, nappali és éjszakai bőrápolásra. Mattító készítményeink különösen a túlzott szébum-termelésből adódó bőrproblémák kezelésére ajánljuk. Tisztítják és hidratálják az epidrmiszt. A medveszőlőben található arbutin egyenletes megjelenésűvé teszi a bőrképletet, fehérítő, depigmentáló hatásánál fogva, anélkül, hogy irritálná azt. Eredményesen alkalmazható terhességi-maszk,és öregségi pigment foltok kezelésében, hatását a melanin szintézis gátlása útján fejti ki.. A gerániumolajnak a gombaölő és pórus összehúzó hatása van, emellett csökkenti a baktérium poliferációt, minek köszönhetően akadályozza a komedó képződést. A rózsavíz hidratálja és bársonyos tapintásúvá varázsolja a bőrt."

Természetes összetevő: 99.50%, bió összetevő: 95.25%, aktív összetevő: 97.25%

creamchito

2017. július 3.

Be kell vallanom, hogy szkeptikus voltam nagyon, ezért nem is teszteltem sokáig a mintákat, amit kaptam. Vajon mit érthet a mattításhoz egy natúrkozmetikum??? Fogalmazódott meg bennem a kérdés, a választ pedig az első használatot követően megadta a krém: Sokat! 🙂 Hihetetlen, hogy el tudja érni növényi összetevőivel, hogy az arcbőr tökéletesen matt legyen! Ráadásul szilikonok nélkül lesz egységes, szép a bőrfelszín. Finom és puha a tapintása. Nyugtatja a bőrt, kontrollálja a pattanások kialakulását. Este és reggel is ezt a krémet használtam. Kategóriájában egy szuper készítmény. A szaga kicsit hétköznapi, amolyan illóolajos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 3.

Emolliensek: Sesamum Indicum (Sesame) Seed Oil, Butyrospermum Parkii (Shea Butter), Cera Alba / Cera Flava / Beeswax, Coconut Alcohol
Emulgeálószerek: Coconut Alcohol, Xanthan Gum
Tisztítószerek: Coco-Glucoside, Coconut Alcohol, Xanthan Gum
Illatanyagok: Pelargonium Graveolens (Rose Geranium) Oil, Benzyl Alcohol, Citral, Citronellol, Geraniol, Linalool
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol, Dehydroacetic Acid

Az orvosi medveszőlő levelének kivonata. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondícionáló hatású összetevő. Fő hatóanyaga az arbutin és a metil-arbutin, de tartalmaz még cserzőanyagokat, flavonoidokat, iridoidokat is. Paula Begoun szerint az összetevő antibakteriális és antioxidáns hatással van a bőrre, és egy kutatás azt is alátámasztotta, hogy folthalványító hatása is van, nagy koncentrációban pedig képes gátolni a melanintermelést.