Pantene Pro-V

Ár:   900 Ft   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: merlyne, Módosítva: 2018. március 6.

Lelőhely:   Müller
Kategória:   Hajápolók

Egyperces hajpakolás csodaampulla extrém sérült hajra

Egy percen belül segít helyreállítani a 6 hónap alatt bekövetkezett hajkárosodást. Kisimítja a haj felületi károsodását. A magas hatóanyagtartalmú Pantene Pro-V összetétel védi a hajat a károsodástól és megnöveli az ellenállóképességét a hajformázásból adódó károsodásokkal szemben már egy perces használat után.

audreyenn

2021. február 13.

Imádom, nekem több használatra elég és tényleg csodát művel a hajammal. Feltölti, kisimítja, hidratálja.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. február 13.

Meszti

2020. december 10.

Lehet, hogy én leszek most a destruktív, de nem ájultam el tőle.
Először is teljesen áron nem vettem volna meg. Kuponom volt rá, kipróbáltam.
Szerintem túlárazott.
Illata kellemes, gubancolódó, vastagszálú, hátközépig érő hajamat sokkal könnyebb volt kisfésülni, és pont.
Semmi különös hatása ezen kívül nem volt.
Az extrém sérült hajat nem menti meg de egy kis hidratálásnak nem rossz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. december 10.

Lehet, hogy én leszek most a destruktív, de nem ájultam el tőle.
Először is teljesen áron nem vettem volna meg. Kuponom volt rá, kipróbáltam.
Szerintem túlárazott.
Semmi különös hatása ezen kívül nem volt.
Az extrém sérült hajat nem menti meg de egy kis hidratálásnak nem rossz.

Madbarbi

2020. február 16.

Ez a termék tényleg minden pénzt megér! Ha valaki hajára, akkor az enyémre lehet mondani, hogy "oroszlán sörény". Miután használtam a terméket, mintha a szalonból léptem volna ki. Szívből ajánlom!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 16.

bugeyes

2018. szeptember 4.

A hétvégén próbáltam ki, mert az utazásunkra elfelejtettem hajbalzsamot vinni. Hát egyszerűen csoda volt a hajam utána, fényes, puha, selymes, egészséges, és az illatát is sokáig lehetett érezni, ami nagyon kellemes. Bár tény, hogy a hajam jellegénél fogva szinte minden ilyen terméktől gyorsabban zsírosodik. Azért lehet, hogy különleges alkalmak előtt egyszer-egyszer visszatérek hozzá.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 4.

merlyne

2018. február 19.

Az én hajamnak ez a mennyország. Nálam hozza mind aztt amit ígér. Olyan puha utána a hajam és nagyon egészségesnek néz ki. Könnyű kifésülni a hajam is. Bárcsak minden hajmosás után tudnám használni de ahhoz sajnos drága. Tényleg csodaampulla😍

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 19.

Hidratálók: Histidine
Vitaminok: Panthenol