Pantene Pro-V

Ár:   1649 Ft   Kategória:   Hajápolók

A krémet feltöltötte: Mogyi, az összetevőket feltöltötte: czannaa, Módosítva: 2016. június 9.

Kategória:   Hajápolók

A tápláló mikro-összetevőket tartalmazó, intenzív és gazdag regeneráló Pantene hajpakolás segít mélyen a hajszálak belsejébe zárni a nedvességet. Elősegíti a haj védelmét a jövőbeni hajformázás okozta károsodásokkal szemben, miközben egészséges és ragyogó külsőt kölcsönöz számára.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Babooca

2019. augusztus 27.

Mikor használtam nem szerettem, mert szerintem nagyon híg. A csomagolás megoldása jó lehetne, ha könnyedén fel lehetne pattintani, de sajnos legkönnyebben úgy tudtam kinyitni, hogy folyton lecsavartam a tetejét. Leárazva vettem az egyik üzletben, de megbántam. Nekem nem vált be.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 27.

Juuice

2016. május 13.

Nem tapasztaltam nagyobb különbséget egy balzsamhoz képest, táplál és puhít, de ennyi. Azért jól elvoltam vele.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. május 13.

Vitaminok: Panthenol

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2