Pantene Pro-V

Ár:   1200 Ft   Kategória:   Hajápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: snori, Módosítva: 2017. december 31.

Kategória:   Hajápolók

Balzsam intenzív regeneráló hatással, károsodott hajra. Egy pakolás ereje mindennapi kondicionálóba zárva.

Fiszuli

2022. május 23.

Hajápoló családot változtattam már lassan két hónapja, visszatértem a Pantene-hez. Nagyon megtetszett ennek a típusú balzsamnak a leírása - amikor sok-sok éve használtam a Pantene-t, ez még nem volt kínálatban - így gondolkodás nélkül jött haza velem és azóta is ezt használom, hatalmas megelégedéssel. Két körben megmosom a hajam, először Alpecin C1-el, aztán egy Pantene samponnal, majd jöhet egy szintén márkatárs pakolás és végül ez a balzsam. A termékek összhatása nagyon nagyon jó, isteni illatú a hajam, nagyon könnyen kezelhető, pikkpakk kifésülhető, csak úgy ragyog, a hajmosások közötti időt simán ki lehet tolni 4-5 napra is. Nem viszketek, nem korpásodok, szerintem a zsírosodást is nagyon jól kordában tartják - főleg azért is, mert ebből a termékből maximum a hajam alsó felére teszek, a hajtöveknél semmi keresnivalója nincs. Nagyon jó állaga van, nagyon könnyen felvihető és ugyanígy kiöblíthető. Mivel nálam ez a hajmosás utolsó lépése, nagyon fontos, hogy semmilyen plusz elnehezítő érzet ne legyen a hajamban és ettől a terméktől nincs is, viszont már öblítés közben érezni, hogy olyan a hajam, mint a selyem. Ahogy beköszöntött a jó idő, elhagytam a hajszárítót, magától, levegőn szárad a hajam és nem tudom ennek köszönhető-e, vagy a samponnak, vagy a termékeke összességének, de szerintem az életben nem volt még ilyen piszok jó tartása semmitől sem a hajamnak, ez látszik valamennyire a tükörben is, de az utóbbi időben több kamerás felvétel is készült rólam, és piszokul szembeötlő a különbség... pedig régen sem volt szopottgombóc fejem. Maximálisan meg vagyok vele elégedve, örülök, hogy rá esett a választásom és nagy örömmel fogom elhasználni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. május 23.

nemesanna06

2022. március 23.

Szerintem 9 évig ugyanazt a kondit használtam, de mióta tudatosabb lettem hajápolás terén, akkor találkoztam vele, és nem tudom, hogy mennyire illik bele a tudatos hajápolás keretei közé, nekem nagyon bejött. Sokkal simább lesz tőle a hajam, nem drága. Felváltva használom az Olaplex kondijával, így jó sokáig elég lesz, mert nagy a kiszerelése, az ára viszont kedvező.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. március 23.

d.anett89

2021. december 11.

Pár percig rajta hagyom a hajamon. A hajam könnyen kezelhető, könnyebben tudom fésülni,nem áll össze. Az illata mennyei. Fényesebb,puhabb a hajam tőle. Ha elfogy biztos újra vásárolom

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. december 11.

Vicus

2021. december 1.

Tényleg elég pár percig a fent hagyni és selymes lesz tőle a hajam. Csodát mondjuk nem csinált, nem fogom újravenni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. december 1.

Slau

2021. november 24.

Imádom az illatát és valóban kifésülhetőbb,puhább lesz a hajam. Hajvégeimen szoktam használni,de nagyon szép fényt ad a hajamnak. Mindig újra megvásárolom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. november 24.

pappveronika30

2021. november 8.

Nagyon elégedett vagyok ezzel a balzsammal, selymesen puha és szép fényes lesz tőle a hajam.
Ha elfogy akkor biztosan újraveszem! :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. november 8.

Ha elfogy akkor biztosan újraveszem! :)

klisa

2021. október 26.

Nagyon szeretem ezt a balzsamot, érezhetően puhítja a hajamat. Van belőle a fehér tubusos is, viszont én azt nem látom sajnos ilyen hatásosnak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. október 26.

Hecate

2021. október 6.

Tökéletesen egyetértek Ennie86 véleményével: "Nagyon jó balzsam! Selymesen puha lesz tőle a hajam. :) Az illatát is imádom. Ez a tubusos megoldást viszont nem szeretem."

Még azt tenném hozzá, hogy nekem brutál száraz hajam van és úgy tesz vele csodát. Nálam még kicsit jobb hartású is, mint a Dove olajos hajbalzsamja, pedig az volt végre az első, amit kedvelt a hajam. Az illata csodálatos és volt férfi, aki érezte, dícsérte rajtam.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. október 6.

Ennie86

2021. szeptember 17.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. szeptember 17.

mucskalaura

2021. augusztus 14.

1-2 percig rajta szoktam hagyni a hajamon a pakolás előtt. Nagyon selymes tőle a hajam, imádom

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. augusztus 14.

Hidratálók: Glycerin, Glutamic Acid, Histidine
Vitaminok: Panthenol