Pantene Pro-V

Ár:   1200 Ft   Kategória:   Hajápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: snori, Módosítva: 2017. december 31.

Kategória:   Hajápolók

Balzsam intenzív regeneráló hatással, károsodott hajra. Egy pakolás ereje mindennapi kondicionálóba zárva.

Babooca

2020. február 27.

Glamour napokon szereztem be, de végül elajándékoztam, mert rájöttem, hogy úgysem használnám ki. Kipróbáltam 2x, de nem nyűgözött le. A hajvégeim már másnap nagyon szárazak és sprődek lettek, a hajhosszom ugyanúgy gubancolódott, mintha nem használtam volna semmit. A sokévi szenvedést úgy döntöttem novemberben befejezem, nem kínlódom tovább az újabbnál újabb de hasztalanabbnál hasztalanabb drogériás termékekkel, hanem beruházok szalon minőségű termékekre. Ettől függetlenül nem pontozom le, mert a húgom például nagyon szereti.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 27.

Kinguska09

2020. február 27.

Imadom!!

Korabban mindig csak dragabb hajapolokat hasznaltam aztan egyszer kiprobaltam ezt csak ugy lekaptam a polcrol es Nagyon jo valasztas volt ,nekem bevallt.!

*1-2 naponta mosok hajat
Megsem neheziti el a hajtoveimnel sem a hajam .
* megeri az arat sokaig eleg lehet nekem kb 5-7 hetig eleg (hosszu hajam van)
* en 5-8 percig szoktam rajta hagyni (hajtotol hajvegekig!) es puha selymes konnyebben fesulheto fenyesebbe teszi a hajam es az illata is kellemes
A samponnal egyuttesen hasznalom es neha egy egy masik hajpakolassal . Nekem bevallt en ajanlani tudom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 27.

Imadom!!

*1-2 naponta mosok hajat
Megsem neheziti el a hajtoveimnel sem a hajam .
* megeri az arat sokaig eleg lehet nekem kb 5-7 hetig eleg (hosszu hajam van)

eszterszekely

2019. november 20.

Meglepő módon nagyon hatékony. Általában a drogériákban kapható hajápolási termékektől nem szoktam nagy dolgokat várni de ez felülmúlta a várakozásaimat. Kellemes az illata, állagra inkább pakolás mint balzsam (hatásra is), puha, selymes, könnyen kifésülhető lett tőle a hajam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. november 20.

Eperkelany

2019. november 11.

Elégedett vagyok vele, de nagyon ritkán használom csak, és akkor is csak apantene samopon mellé. Úgy érzem soha nem fog elfogyni. Hatásosabbnak tartok egy megfelelően összeállított pakolást, illetve hajmosás után egy hajolaj használatát, mint balzsamot használni a hajra.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 11.

Regina0206

2019. október 20.

Szép, puha és fényes lesz a hajam, de semmi extrát nem tapasztaltam egy sima hajbalzsamhoz képest. Fele ennyiért is vannak hasonló tudású hajbalzsamok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. október 20.

cucuka1

2019. július 10.

Festett szőke hajam van, így a vége elég száraz. Ezzel a balzsammal viszont nagyon szép, selymes, fényes hajam lesz. Imádom.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. július 10.

wifee

2019. július 9.

Nagyon jó tapintású lesz a hajam tőle és szép fényt is ad neki. Sokkal könnyebb a kifésülése nedvesen is. Teljesen meg vagyok elégedve vele, nekem csoda termék mert soha semmitől nem volt ilyen szép a hajam. Viszont fejbőrre én nem viszem fel hiába írja, szerintem úgy zsírosít.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 9.

Makk Zsuzsó

2019. június 11.

Semmi pozitív hatása nincs a hajamra, kifejezetten száraz tapintású lesz utána. A kifésülhetőséget segíti valamelyest, de legfeljebb ennyi. A Serical Lattéhoz képest a kanyarban sincs.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. június 11.

MBR

2019. június 11.

Szeretem a pantene termékeket. Használok sampont és balzsamot is, de ennek a balzsamnak nem tetszik a hatása. Másnap már száraz tőle a hajam. A sima balzsamnak jobb a hatása.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. június 11.

hippiesaur

2019. május 27.

Jelenleg a kedvenc balzsamom. Gyönyörű fényessé és puhává varázsolja a hajamat, valóban egy csoda. Nagyon sűrű az állaga, nekem kevés is elég belőle a hátközépig érő hajamra, így sokáig kitart.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 27.

Hidratálók: Glycerin, Glutamic Acid, Histidine
Vitaminok: Panthenol