KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Pantene Pro-V

Ár:   1200 Ft   Kategória:   Hajápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: snori, Módosítva: 2017. december 31.

Kategória:   Hajápolók

Balzsam intenzív regeneráló hatással, károsodott hajra. Egy pakolás ereje mindennapi kondicionálóba zárva.

Ár: 700 , Eladó: Rékam
Állapot: új, Helyszín: Budapest, Oktogon, fizetés: csak személyesen
Pantene Pro-V 3 Minute Miracle Lively Colour Balzsam
Ár: 1000Ft , Eladó: MrsNegy
Állapot: Új, bontatlan, Helyszín: Pécs, fizetés: --

gothmarypoppins

2018. november 22.

A nagyon-nagyon száraz hajvégeimnek nem elég, ideiglenesen jobb, de hosszútávon valami gazdagabb/olajosabb inkább nekem való lenne. Természetes, rövidebb hajra ajánlanám. Eleinte hozta wow-hatást, és könnyebben kezelhető volt a hajam, de pár hét használat után megszokta/tovább száradt, és borzolódik meg törik.
Most egy olajosabb balzsammal próbálom keverni, de nekem ez kevés.

gothmarypoppins
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 22.

Most egy olajosabb balzsammal próbálom keverni, de nekem ez kevés.

sinmo88

2018. november 22.

Pár hónapja találtam rá, azóta nem vagyok hajlandó mást használni. Minden hajmosásnál használom, és nekem 100%-ban hozza, amit ígér. Az illatát is nagyon szeretem, hajmosás után is enyhén érezhető.

sinmo88
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 22.

Szofiika2791

2018. november 21.

Imádom a pantene termékeket.Nekem nagyon bejött ez a balzsam.illata isteni.sokáig megmarad.nem töredezik a hajam mióta ezt használom.Az útobbi idöben viszont észrevettem mintha sok lenne a hajamnak.nagyon selymes és szálas lett töle a hajam száritás után.lehet picit túltoltam a használatát.igy csak minden második mosásnál használom.nem vagyok hajlandó lemondani róla.😊

Szofiika2791
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 21.

kvikus55

2018. november 17.

Szuper termék, egyszerűen imádom. Enyhén hullámos, hosszú, száraz hajam van ès már rengeteg balzsamot kipróbáltam, de ez magasan túlszárnyalta mindet! Általaban nincs sok időm, így max 5percig szoktam rajta hagyni a hajamon, de ilyen rövid idő alatt is eszméletlen a hatása.🤗 A hajamat csillogóan fényessé, puhává és könnyen kezelhetővé varázsolja. Ès az illata... nem tudom szavakba önteni milyen csodás, ráadásul lemosás után is hosszú ideig érezni. Amióta ezt használom, még hajvégápolóra sincs szükségem. Az állaga is tökèletes, kevés szükséges belőle és jól el lehet dolgozni.
Szóval én mindenki csak ajánlani tudom, nekem nagyom bevállt!😍❤ Tényleg csodaszer!❤

kvikus55
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 17.

Pikvuo

2018. november 3.

Nagyon orulok hogy megvettem. Imadom hasznalni!! Nagyon szep, fenyes lesz tole a hajam. Van hogy nincs kedvem sok ideig rajta hagyni, de igy is teszi a dolgat. Ajanlom! En mindenkeppen ujraveszem😍

Pikvuo
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 3.

vikica00

Korcsoport: < 18
2018. október 6.

Balzsamként használom. Nagyon bevált. Talán kijelenthetem hogy eddig ő a legjobb balzsam téren!❤️
Néha többet van fenn,8-10 perceket is simán csücsül a hajamon,mindenféle probléma nélkül. Még az illata is tetszik.
Puha és finom illatú lesz tőle a hajam,ráadásul nem is zsírosítja el. A száraz hajvégekkel is tudott mit kezdeni,szépen javított rajtuk.
Abszolút kedvenc,5-ös❤️❤️

vikica00
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2018. október 6.

Abszolút kedvenc,5-ös❤️❤️

szabiina

2018. szeptember 7.

Nyaralasra kerestem valami konnyen tarolhato, helytakarekos balzsamot, pakolast, amelyet nem kell orakig a hajamon hagyni, mivel a nyaralas alatt igyekszem minel kevesebb idot szepitkezessel tolteni. Azota is hasznalom, gyakran 20 percet, fel orat is a hajamon hagyom, de akkor sincs problema, ha csak par percig marad fenn. A hajam konnyebben kezelheto, mindig puha, akkor is, ha nem vasalom ki. Drogerias termekek kozul abszolut kedvenc.

szabiina
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 7.

Marcsika0720

2018. szeptember 3.

Én hajpakolásként használom és kijelenthetem hogy meg van az új kedvenc :). Még sógornőm ajánlotta hogy milyen jó meg minden, aztán meglepett eggyel és ki is próbáltam. Ha van időm akár 30 percet is fent hagyom. A hajam aminek a vége egyébként száraz, mostmár puha és selymes. Az illata isteni, két hajmosás között is érződik. Kevés is elég belőle, pedig viszonylag hosszú a hajam de így sokáig elég lesz. A hajam alsó 3/4 ig viszem fel, így nem zsírosítja a hajamat. Csak ajánlani tudom. Nagyon megéri az árát. ;)

Marcsika0720
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 3.

ttenasz

2018. július 19.

Eddig is a Panten termékeket használtam a hajamra de ez mind közül a kedvencem most. Csodát tesz a száraz hajammal. 1,5 hónapja használom, hetente kétszer. Könnyen kezelhető, fényes és van tartása. Pakolásként 10-15 percig hagyom rajta. Csak ajánlani tudom.

ttenasz
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 19.

Alaina12

2018. július 14.

Update: Továbbra is jól teljesít, imádom. Az illata isteni, a hatását eddig egyik balzsamom sem múlta felül. Nem lesz tőle nehéz a hajam, és nem zsírosít jobban.

Akciósan vettem a Rossmannban. Eddig Syoss Salonplexet használtam, de nem voltam elégedett, ezért továbbra is keresem a megfelelő balzsamot. Első használat után azt tudom elmondani, hogy a hajam érezhetően puhább. A száraz, töredezett hajvégeket semmi nem fogja "megjavítani", csak az olló. :D Az illata nagyon tetszik, igazi Pantene-s beütés. Az állaga is jó szerintem, nem túl sűrű. Remélem, hosszabb távon is jól teljesít, eddig 5*.

Alaina12
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 14.

Hidratálók: Glycerin, Glutamic Acid, Histidine
Vitaminok: Panthenol

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Aminosav, melyet a búzában található gluténből állítanak elő. A bőrön alkalmazva vízmegkötő, hajkondícionáló. Paula Begoun szerint nincsen olyan kutatás, ami alátámasztja, hogy a glutaminsavnak a bőrön alkalmazva bármilyen hatása lenne.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!