Pantene Pro-V

Ár:   899 Ft   Kategória:   Hajápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: keresztesivett, Módosítva: 2011. szeptember 8.

Kategória:   Hajápolók

Segít megóvni hajat a hajmosások közötti időszakban is. A könnyed tápláló termék hajfrissítésre szolgál két hajmosás között – tökéletes, mikor nem akarsz bajlódni a hajmosással.

Kiszerelés: 150 ml

MademoiselleSumire

2018. január 23.

Én kedveltem ezt a terméket. Segítette a kifésülést, finom az illata, és bár táplálást nem vártam el tőle, egykis fényt és puhaságot adott. És ami a legfontosabb: nem nehezítette el a hajam (vékonyszálú, hullámos hajam van).
Szerintem a funkcióját betölti.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 23.

Szerintem a funkcióját betölti.

Scara

2017. június 22.

Az én hajamra kifésülő spray-t találni reménytelen feladat volt. A legtöbb tele van szilikonnal, amitől szép, sima, fényes is a haj, ami fantasztikus azoknak, akiknek dús és vastag szálú haja van. Nos, én egy ilyen után úgy nézek ki, mint egy kóbor kutya. :) Az én hajamnak akkor van tartása és "tömege" (ejj ezek a nagy szavak), amikor egy termék nem puhítja el teljesen.
Azért volt szükségem egy kifésülő spray-re, mert nagyon szállt a hajam és emiatt nem tudtam rendesen fésülködni.
Minden igaz erre a termékre, amit előttem már leírtak: nem hidratál, nem zsírosít, nem puhít :) Ellenben nem száll tőle a hajam és finom az illata. Számomra tökéletes,újraveszem! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 22.

carolinett33

2017. április 1.

szuper az illata de nem igazán látok/érzek változást a hajamon tőle

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 1.

szuper az illata de nem igazán látok/érzek változást a hajamon tőle

mLK235

2017. február 16.

Sajnos ez a termék abszolúdt de semmire sem jó!
Egy flakon illatos víz, amely a haj kibontására alkalmatlan, sőt tovább roncsolja szárítja nagy 0!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. február 16.

Sajnos ez a termék abszolúdt de semmire sem jó!

Liana88

2016. december 27.

Imádom az illatát, melyet még hajmosás után is érezni. Könnyű utána a kifésülés, puha lesz a haj szárítás után. Zsírosodást nem tapasztaltam.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 27.

gojibogyo

2016. október 18.

Már lassan egy fél éve meg van, és nem azért mert hű de gazdaságos, hanem azért mert alig használom.
Számomra szörnyű az illata, annyira tolakodó, hogy nem bírom elviselni, ha este érzem a hajamon, inkább megmosom. Emellett szerintem zsírosítja is a hajat. Nagyon szeretem a Pantene termékeket, de ez sajnos egy melléfogás volt

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 18.

eperturmix

2016. október 15.

Nagyon szeretem,többször vettem,mert olyan jó az illata és nagyon puha a hajam,meg selymes csidi-csudi.Csak nagyon zsírosít,2 napig szép,de a 3.napon már tocsog a zsírba..szóval ezért nem 5*os

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 15.

halmia89

2016. október 1.

Impulzusvásárlás eredménye - épp fogyóban voltak a különböző hajápolóim, és mivel a Pantene sampon (festett hajra) bevált, gondoltam, miért ne? És milyen jól gondoltam! Most, hogy a teljes hajhosszomon erőteljesen ki lettem szőkítve, még jobban jön a plusz gondoskodás, amit ez a kis permet meg is ad. Nem nehezít, nem ragasztja össze a tincseket, és szerintem nagyon finom az illata is. (És haljak meg, de tényleg frissít - nem úgy, mint egy szárazsampon, de mintha tényleg egy kicsit lazábbá, tisztábbá tenné a hajat. Személyes tipp: a mosás kitolásához érdemes a töveken szárazsampont, a hajhosszon pedig ezt használni, nekem bevált. Elsősorban mondjuk ápolásra használom, de erre is működik.)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 1.

Evelin19

2016. augusztus 11.

Sokféle terméket kipróbáltam már én is, de a Pantene termékekről még nem volt tapasztalatom.
Ez a spray azonban nem volt rossz választás, nagyon jó az illata és jó puha lesz tőle a hajam, hajmosás után használom és igazán frissítő :)
És az ára is barátságos :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. augusztus 11.

És az ára is barátságos :)

kissadel98

2016. július 19.

Nekem ragacsos lett tőle a hajam :( Az illata jó, de nem érzek semmi különbséget a használatával vagy anélkül. Inkább nekem csak egy frissítő illatosító.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. július 19.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol, Retinyl Palmitate, Diethylhexyl Syringylidenemalonate
Vitaminok: Panthenol, Tocopheryl Acetate, Tocopherol, Retinyl Palmitate

Emulgeálószer, felületaktív anyag.