Pantene Pro-V

Ár:   1799 Ft   Kategória:   Hajápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: anianiko, Módosítva: 2021. május 26.

Kategória:   Hajápolók

• Hajolaj argánolajjal
  • Száraz hajra
  • Puhává és ragyogóvá varázsolja a hajat
  • Mindennapi használatra

Renapple

2022. május 7.

Hónapok óta használom, nagyon elégedett vagyok vele. Előtte Gliss olaját használtam, de mivel nem volt a boltban, ezt vettem, mivel már használtam a márkától olajat régebben is, és hasonlóan elégedett voltam vele.
Szép fényes, puha, töredezésmentes tőle a hajam. 2 pumpa a hajvégekre, s csoda.
Nagyon gazdaságos. Kb 5 hónap óta még mindig 3/4-e van meg.
Nekem nagyon bejön az illata s azon belül is az enyhe alkoholossága, ami egyébként gyorsan elillan. De az illat maga tartósabb.
Egyszer férjem is kérdezte, mi ez a jó illat rajtam, majd hajmosásnál állapította meg, hogy ez az :)
Ha elfogy, bátran veszem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. május 7.

Szép fényes, puha, töredezésmentes tőle a hajam. 2 pumpa a hajvégekre, s csoda.
Nagyon gazdaságos. Kb 5 hónap óta még mindig 3/4-e van meg.
Ha elfogy, bátran veszem újra.

vikimaja

2022. május 7.

A márka egyik másik termékével együtt használom, nekem nagyon bevált, szép fényes lesz tőle a hajam. Szerintem az illata is kellemes és használat után még sokáig érzem, ami nekem hatalmas plusz pont:D

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. május 7.

Adrus08

2022. április 29.

Nagyon szeretem. Puha és fényes lesz a hajam tőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. április 29.

Nagyon szeretem. Puha és fényes lesz a hajam tőle.

Vulpecula

2022. március 5.

Most ezt használom az időigényes (és olykor változást sem hozó) pakolások helyett. A törölközőszáraz, kifésült hajamon szoktam eloszlatni belőle egy kisebb diónyi mennyiséget. Annak ellenére, hogy olaj, nem nehezíti el a hajszálaimat vagy tapasztja össze őket. Kellemes, gyümölcsös illata van, ami a felvitelkor válik igazán érezhetővé. Sajnos, ahogy lassan megszárad a hajam, a nedvességgel együtt a gyümölcsillat is nyomtalanul elillan. De a hatás kárpótol, úgy érzem: a tincseim mindig puhák, selymesek és fényesen ragyogóak.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. március 5.

barbarabalog

2021. október 12.

Szerintem nagyon jó az illata, és szép fényes, puha tőle a hajam. Nálam 5*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. október 12.

Szerintem nagyon jó az illata, és szép fényes, puha tőle a hajam. Nálam 5*

Momo87

2021. augusztus 3.

Az illata olyan, mintha pálinkát vagy valami erős alkoholt locsolnék a hajamra a hatása katasztrófa kevés és sok mennyiségben is hajon! Nem értem a Pantene , hogy engedhet magának egy ilyen borzasztó terméket!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. augusztus 3.

tothedit21

2021. július 30.

Nagyon hatékony, selymesen simogató hajápoló olaj. Kifejezetten argánolajat tartalmazó terméket szerettem volna vásárolni és örülök, hogy emellett döntöttem. A töredezett, sérült hajszerkezetet láthatóan javítja, új élettel tölti fel. Az illatát is nagyon szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. július 30.

anianiko

2021. június 20.

Felváltva használom egy másik társával, az én hajam szereti. Az összetevői nem a legszebbek (sőt), de nekem ettől függetlenül bevált.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. június 20.

Vitaminok: Panthenol

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.