Pantene Pro-V

Ár:   1500 Ft   Kategória:   Hajápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: niki994, Módosítva: 2016. augusztus 29.

Kategória:   Hajápolók

A száraz olaj E-vitaminnal ápolja és védi a sérült hajat. Megakadályozhatja a további károsodást, különösen a hajvégek esetében. Könnyű formulája miatt egyszerűen eloszlatható, nem nehezíti el a hajat, és nem kelt olajos hatást.

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

Chamana

2021. november 21.

Elégedett vagyok vele, én teljes hajon használom, rövid, tüsiszerű hajra. Száraz hajon jobbnk érzem, akkor látom csak, hogy fényesebb a hajam. Nedves hajra használva kicsit elnehezít és olyankor nem is látok jelentős változást. Van jobb is a polcomon amit szívesebben használok, de van amikor ezért nyűlok. Nekem picit gyümölcsösnek tűnik az illata.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. november 21.

mHelgaa

2021. október 14.

Remek hajvégápoló, mindig megtalálható a kis polcomon! Biztos vannak tőle sokkal jobbak is, de ár-érték arányban kiváló kis termék!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. október 14.

vszlau

2021. április 16.

Rossmann+alkalmazásban kapartam(nyertem) így volt szerencsém ingyen hozzàjutni.
3 hónapja nyertem,2 naponta mosok hajat használom rendszeresen hajmosás után, ha vasalom a hajam akkor is használom, szóval heti több alkalmas használat után is alig hiányzik belőle.
Rettentően tartós, és nem mellesleg brutálisan jót tesz a hajamnak,amivel amúgy egyébként nincs gond,de ha kicsit a klórosabb víztől kiszáradna, azt is meggàtolja.
Nagyon szeretem, ha elfogy egyszer, akkor mindenképp megveszem.
Puha hatás,kellemes enyhe illattal.5*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. április 16.

Rossmann+alkalmazásban kapartam(nyertem) így volt szerencsém ingyen hozzàjutni.
Nagyon szeretem, ha elfogy egyszer, akkor mindenképp megveszem.
Puha hatás,kellemes enyhe illattal.5*

Emma23

2021. március 14.

Egész jól bevált. Szépen hidratálta a hajvégeimet. Viszont elkezdtem a cgm-ot és emiatt félre tettem. Csak ritkán fogom használni hisz a fele még meg van és azt nem akarom el pazarolni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. március 14.

Viktoria07

2021. január 6.

Így az első használatnál tetszik, az állaga nem túl olajos inkàbb folyósabb, vizes hajon próbáltam és szépen beszívta nem nehezítette el. Az illata először furcsa volt olyan különleges, tetszik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 6.

Lettike77

2020. december 29.

Nyáron vettem meg, azóta próbáltam megszeretni. Nem sikerült. Iszonyatosan szárította az amúgy is száraz hajam. Próbáltam a vizes hajamon, hajvasalás után, mindenhogy szárított. Nagyon sajnálom, mert még a fele megvan, de biztosan nem fogom elhasználni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. december 29.

gerhatregina

2020. november 23.

Nekem szárítja a hajam :/

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. november 23.

Nekem szárítja a hajam :/

Csiaoce

2020. november 4.

Évek óta ezt használom és nagyon megvagyok vele elégedve. Illata is jó, de nagyon szépen ápol és szép simává teszi a hajam. A hajvégek 2-3 nap után, ha nem teszek rá még, akkor szárazak maradnak, de a Pantene samponjával együtt (3in1 Repair & Protect) napokig puha és ápolt marad és így elég csak egyszer, hajmosás után feltenni. Külön tetszik, hogy nem olyan sűrű az állaga.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. november 4.

dottya

2020. október 9.

update: Csak most vettem észre, hogy mennyi alkohol van benne. Ennek ellenére nem éreztem, hogy a termék rontott volna a hajam állapotán. Igaz, mellette használtam hajpakolást és kifésülés könnyítő sprayt is. Nem pontozom le, de újravenni biztosan nem fogom.

Szilikonos ápolószerhez híven a hajat puhává, csúszóssá, könnyen fésülhetővé teszi, anélkül, hogy elnehezítené. Jól véd a töredezés ellen is, ugyanis egy tartós plusz réteget képez a hajszálakon. Az olajokkal ellenben nem zsírosít viszont nem ad fényt, csillogást sem a hajnak, így ha valaki azért vette meg, mert glass-hair hatást szeretne vele elérni, annak nem fog beválni. Ár-érték arányban teljesen elégedett vagyok vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 9.

Sziszikee58

2020. október 7.

Mikor először használtam, egyből az alkohol szagát éreztem meg. Később már egész jó illata lett, de az alkoholt nyugodtan kihagyhatnák az összetevőkből. Nekem annyira nem táplálja a hajam, sőt, minimálisan ugyan, de inkább szárítja. Többet 100%, hogy nem veszem meg, és abban sem vagyok biztos, hogy elhasználom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. október 7.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Dimethiconol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Panthenol

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.