Pantene Pro-V

Ár:   1500 Ft   Kategória:   Hajápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: niki994, Módosítva: 2016. augusztus 29.

Kategória:   Hajápolók

A száraz olaj E-vitaminnal ápolja és védi a sérült hajat. Megakadályozhatja a további károsodást, különösen a hajvégek esetében. Könnyű formulája miatt egyszerűen eloszlatható, nem nehezíti el a hajat, és nem kelt olajos hatást.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

gerhatregina

2020. július 20.

Fenékig érő hajamat kellett levágatnom mert nagyon elvékonyodott, töredezett lett. Nem értettem miért romlott ennyire a hajam állapota és nyilván ez lett volna az utolsó dolog amire tippelek, mert hát ez egy hajvégápoló, ez pont, hogy táplál, nem? Hát nem...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. július 20.

wxy520

2020. június 8.

Az illata valami isteni, az állaga is nagyon jó. Használat után érezni, hogy puhább és fényesebb a hajam :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 8.

dottya

2020. június 6.

Szilikonos ápolószerhez híven a hajat puhává, csúszóssá, könnyen fésülhetővé teszi, anélkül, hogy elnehezítené. Jól véd a töredezés ellen is, ugyanis egy tartós plusz réteget képez a hajszálakon. Az olajokkal ellenben nem zsírosít viszont nem ad fényt, csillogást sem a hajnak, így ha valaki azért vette meg, mert glass-hair hatást szeretne vele elérni, annak nem fog beválni. Ár-érték arányban teljesen elégedett vagyok vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 6.

sugarplum2

2020. május 11.

Még kevés használattal is zsíros látszatot kelt a hajamon. (Pedig csak a nagyon száraz végekre használom). Nem venném újra, eddig ez a hajolaj vált be legkevésbé.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 11.

Anitacska01

2020. május 6.

Na ez egy csodacucc.. Nem nehezít, a szétàlló hajszàlakat lesimítja, nem csomósodik a hajam, nem ragad, könnyű egyenletesen felkenni, hajszàrító előtt és hajvasaló előtt is teszek a hajamra de csak ésszel, és ha az arcom körül szét àll a külömböző hosszúsàgú hajam akkor azt is orvosolja. Eredetileg a kislànyom vékonyszàlú, gyűrűsgöndör, iszonyatosan szàraz és törékeny hajacskàjàra vettem, neki is nagyon szép volt tőle. Rettenet, hogy ez az 1000 forintos kis vacak meddig elég, nàlunk fél évig kitartott, még így is, hogy ketten kentük. Ajànlom!!!!!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 6.

széva

2020. március 1.

Mi is ezt használjuk. Újra vettem,eddig nem találtunk jobbat. Párom mosás előtt keni be a haját aztán lemossa. Én mosás után ,de csak a hajvégekre.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. március 1.

vrita1998

2020. március 1.

Anyukám használja, kipróbáltam én is. Nagyon tetszik. Jó az illata, nem zsírosítja a hajat ellenben szép puha lesz tőle. Azt hiszem magamnak is beruhàzok belőle :D

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. március 1.

LadywithFerret

2020. január 23.

Ugyan az az eredmény, mint a keratinos változatnál. Nagyon zsíros lett a száraz hajam. Az illata jó, de nem győzött meg.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 23.

An90

2019. december 10.

Glamour-napokon vettem akciósan az előző olaj helyett, amit használtam. Mindig használom hajmosás után a hajvégeimre. Fényes és puha lesz tőle a haj és az illata is kellemes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 10.

Picur0731

2019. november 28.

Én imádom. Csodát tett a hajammal! Jó az illata, nem zsírosít, a hajvégeimmel csodát tett!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. november 28.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Dimethiconol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Panthenol

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.