Pantene Pro-V

Ár:   1199 Ft   Kategória:   Samponok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Jotunderkeresztanyu, Módosítva: 2019. december 18.

Kategória:   Samponok

A Pantene Extra Volume sampon könnyed, volumennövelő formulája mikro összetevőket tartalmaz, melyek óvják a vékonyszálú hajat, hogy az dús és egészséges hatást keltsen.

kicsikler

2020. január 21.

Tavaly vettem tavasszal a glamour-napokon. Elég volt hetente 1x hajat mosnom. Ezt eddig egyik samponnal sem sikerült elérnem. Összeségében elégedett voltam vele. Együtt használtam a pantene pro v 3 perces pakolásával.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 21.

Jotunderkeresztanyu

2019. december 15.

Átlagosnál valamivel jobb sampon. Nekem első samponnak megfelel. (Mindig megmosom utána szőke hajra valóval is.)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. december 15.

Vitaminok: Panthenol

A vízben kevéssé oldódó anyagok vízben oldhatóságát elősegítő segédanyag.