Pantene Pro-V

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hajápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2014. március 7.

Kategória:   Hajápolók

Kondícionáló spray, normál-vastagszálú hajra.

Azonnali védelem a hajkárosodás ellen. Azonnali regeneráló hatás** a ragyogó és erős* hajért.

* a hajformázás okozta károsodás ellen
** simaság és ragyogás

Kiszerelés:150ml

Anyuci

2015. december 13.

Az illata nagyon jó ami hamar el is illan .De semmi hatása nincs a hajamra.Örülök hogy végre kifogy mert rendkívül zsírosodik tőle a hajam.Ritkán használtam.Nekem nem vált be.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. december 13.

wifey

2015. május 11.

Az illata szuper, lágy lesz tőle a hajam és fényes. Kellemes használni, nekem tetszik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 11.

Donna03

2015. április 17.

Használata után tényleg sokkal fényesebb egészségesebb látványt ad a hajnak, de ez a hatása sajnos nem hosszutávú (legalábbis egyenlőre nem tűnik annak.)Ettől függetlenül én nagyon szeretem , kellemes illata van, és engem nem zavar annyira hogy nem hosszútávú a hatása hiszen amikor kell és szükségem van rá szép egészséges látszatott kellt.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 17.

Jolles

2015. március 27.

Az illata nagyon jó, de kb. ennyi. A száraz hajammal semmit sem csinált. Most befogtam hajszárítás előtti sprének, meglátom. Ha elfogy és valamiért mégis beleszeretek, akkor felpontozom. Így csak 2*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. március 27.

koxy001

2015. március 13.

Nálam valahogy elmaradt a WOW hatás. 2 hónapja használom heti 1-2 alkalommal általában hajmosás után, vagy amikor nagyon száraz tapintású a hajam és pozitívum hogy elég kevés hiányzik belőle pedig nem sajnálom a hajamra. Kifésülhetőséget valóban megkönnyíti 1-2 napig, a hajvágás késleltetésében nem igazán segített, az illatát kifejezetten szeretem de általában csak egy napig érzem. Ajándékba kaptam így örömmel elhasználom, viszont szerintem vannak ennél hatásosabb permetek, ráadásul pénztárcabarátabb áron. Egy a sok közül, én nem venném meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 13.

PinkBelleLab

2014. október 3.

Gondoltam veszek valami újdonság hajápoló sprét! és valamiért erre esett a választásom,a múltkori pantene ápolóval megvoltam elégedve,ezért gondoltam egy próbát megér! Az illata kellemes,olyan pantenes,sajnos hamar fogy:c szinte észre se vettem,de már alig van. Igazából nem vettem észre,hogy hatott volna. Talán annyi,hogy illatosabb a hajam,puhább egy picit és segít kifésülni.De ápolásban nem nyerő.:c kb 1200ft volt./150ml

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. október 3.

Lilla91

2014. augusztus 20.

Egy hete használom, de nagyon megvagyok vele elégedve. Nagyon kellemes az illata és nálam 2 napig kitart (nekem a hajam az összes illatot sokáig megtartja lehet nem mindenkinél ilyen tartós). Hatásáról meg annyi hogy tényleg könnyen tudom kifésülni a hajam és egészségesebbnek néz ki(nem száll annyira, szebb az "esése", kicsit fényesebb). Eddig 4 csillag és ha látom hogy segít késleltetni a hajtöredezést is akkor jövök updatelni az 5 csillagra :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 20.

csombi817

2014. március 9.

Nagyon jó illata van, ami sajnos elég hamar elmegy a hajamról :( viszonylag messziről kell fújni, különben vizes hatású lesz a haj. Puhább lesz tőle, de szerintem inkább placebo hatása van :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 9.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol, Retinyl Palmitate, Diethylhexyl Syringylidenemalonate
Vitaminok: Panthenol, Tocopheryl Acetate, Tocopherol, Retinyl Palmitate

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.