Pantene Pro-V

Ár:   800 Ft   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   drogéria, hipermarket   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: motorosvicus, Módosítva: 2019. március 28.

Lelőhely:   drogéria, hipermarket
Kategória:   Hajápolók

Azonnali hajregeneráló spray. Alaposan rázza fel a flakont, majd középhossztól permetezze a hajára! Nedves és száraz hajon egyaránt alkalmazható. Ne öblítse le.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia (régi)

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia (régi)

Cinaa

2018. augusztus 14.

Fésülésnél sokat segít a gubancokat kibontani.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 14.

Fésülésnél sokat segít a gubancokat kibontani.

Kinleyni

2018. május 3.

Egy flakonnal használtam el. Ha hasonlítanom kellene a kategóriájában fellelhető termékekhez, akkor kifésülés és táplálásra inkább GlissKur Oil Nutritive, viszont az Elsevé Double Elixirt toronymagasan előzi.
Feltűnőbben táplál mint a GK és sokkal puhább volt tőle a hajam, de kevésbé bizonyult tartósnak a hatása.
Csak azért 4 csillag mert az etalon a GK.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. május 3.

Csak azért 4 csillag mert az etalon a GK.

Zsolt8912

2018. április 15.

Vastagszálú-göndör hajamra kimondottan csak mosás után jó, ha szárazon használom, csak ront a helyzeten :/ Imádom viszont az illatát és tényleg olyan, mintha a fodrászomtól jönnék el minden mosás után. Ritkán látom már csak a polcokon, így maradok az olajos termékeknél!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 15.

Pocok96

2018. február 27.

Pillanatnyi 'segítséget' ad csak a hajnak. Nagyon gyorsan elmegy a hatása.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 27.

Pillanatnyi 'segítséget' ad csak a hajnak. Nagyon gyorsan elmegy a hatása.

csimota

2017. december 15.

Ezt a terméket akkor használom ha már fénytelen a hajam. Olyan az illata mintha a fodrászszalonból léptem volna ki, és úgy is érzem magam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. december 15.

Alex0920

2017. szeptember 24.

Szerelmes vagyok az illatába, ha nem másért ezért tuti újra veszem, most az Aquás kistesóját használom, de annak az illata nem az igazi. Főleg száraz hajra alkalmaztam, hogy finom friss illata legyen ha nem volt időm hajat mosni, illetve hajformázáshoz is használtam ha esetleg elfeküdtem a frizkóm. A hajamnak is biztosan jót tett mert nem száraz seprű szerű a vége. Szóval maximálisan 5 csillag :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 24.

Aylawitch

2017. augusztus 12.

Olyan semmilyen ez a spray. Azon kívül, hogy az illata brutál jó, a hajamnak annyi, mint ha vizet fújnék rá. :D
Sem jobb, sem rosszabb nem lesz tőle. Beszerezni már alig lehet, szóval nem kérdés, hogy nem vásárolom újra. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. augusztus 12.

botate

2017. június 5.

Imádom. Megmentette a hajam. Nagyon száraz a hajam a sok szőkítés miatt (kb fél éve még fekete voltam). Nagyon sok pozitívat olvastam erről a termékről, ezért választottam ezt. Nagyon tetszik a pumpája, egyenletesen oszlatja el a hajamban a permetet. Próbáltam száraz és vizes hajon egyaránt, de nekem csak vizes hajra fújva vált be - ott viszont nagyon. Szép fényes élettel teli lett a hajam a fénytelen leszívatott helyett. A doboz 90%-át már elhasználtam (nem szoktam vele spórolni), de biztosan újra fogom vásárolni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 5.

Betty05

2017. május 10.

Nagyon szeretem hogy megtartja a hajam az illatot!! Imásom fújkálni :D Puha,fényes lesz a hajam tőle :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 10.

eperturmix

2017. május 9.

Szuper kis spray,először hajmosás után használtam,puhává,selymessé tette a hajam,viszont az illatát imádom és hajszárítás után csak kevés marad meg,így áttértem arra,hogy a hajmosások közötti napokon fújok belőle,frissítésként,így megmarad az illata is,kevesebb is kell belőle (Ja,mert amúgy nagyon gyorsan fogy..kár)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 9.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol, Retinyl Palmitate, Diethylhexyl Syringylidenemalonate
Vitaminok: Panthenol, Tocopheryl Acetate, Tocopherol, Retinyl Palmitate

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Részletes információ a retinolokról a smartskincare-en.