Pantene Pro-V

Ár:   1200 Ft   Kategória:   Hajápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: csillag1219, Módosítva: 2018. március 23.

Kategória:   Hajápolók

dkingaa20

2017. augusztus 20.

Nem zsírosít, a samponnal együtt nagyon szuper! Pár hónapja csak ezt a duót használom!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 20.

littleprincess

2016. január 20.

A hajam természetes barna (egyszer melírozott), száraz, vékonyszálú, töredezett. Hosszú, ezért nem rendszeresen használtam, de olyankor órákig rajta hagytam, törülközőbe tekerve. Az állaga kicsit sűrű, nehezen felvihető, tapasztalatom szerint sokat kell felkenni, hogy rendesen beszívja, de egyáltalán nem hagy nehéz, kellemetlen érzetet maga után, bár nehéz rendesen kimosni. Az illatáról sok jót írtak az előttem szólók, nekem az semleges, mert nem szeretem a parfümös kozmetikumokat. A hatása nem sokáig tart ki, de mindenképp áldásos, rögtön puhává varázsolja a legmeggyötörtebb tincseket is. A kifésülhetőségben viszont nem vettem észre változást. Annyira nem győzött meg, hogy vegyek egy újabb tégelyt, de szívesen használtam volna még tovább.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. január 20.

orsicsiga

2013. június 19.

Nagyon jóó, tipikus Pantene illat <3 ami sokáig érezhető hajmosás után is. Könnyen fésülhető és csillogó lett tőle a hajam. Egy szóval szuper.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 19.

Dynu

2012. október 2.

Finom az illata, puha lett tőle a hajam, de van ennél olcsóbb és jobb is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 2.

Finom az illata, puha lett tőle a hajam, de van ennél olcsóbb és jobb is.

vegyesz001

2012. augusztus 25.

Ajándékba kaptam, gondoltam balzsam helyett majd jó lesz. Faith in Nature sampont használok, mert nagyon jó a fejbőrömnek, viszont a hajamat nagyon összegubancolja, így hajmosás után szenvedés volt a fésülködés. Pár percre tettem a még nedves hajamra a pakolásból egy kicsit, szinte csak a hajvégekre, a fejbőrt kihagyva és a hajam nagy részét. A fésülködés ezután problémamentes volt, a hajamat nagyon puhává és selymessé tette. A töredezett hajszálaimnak teljesen gyógyír volt :).Miután megszárítottam a hajam nagyon örültem, h már egy használattól is szembetűnő a változás . Egyértelműen 5*ot kap tőlem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 25.

Mesi

2012. április 28.

Télen használtam ezt a pakolást és egészen megszerettem.
Leginkább azt, hogy semennyire sem zsírosította a hajam.
Nincs túl sok tapasztalatom hajpakolások terén, egyedül a fekete tégelyes gliss kur-t használtam ezen kívül.
Ezt jobban szerettem, mert bár kicsit kevésbé ápolta a hajvégeimet, nem zsírosított annyira sem, mint a másik. Állaga sűrű, de jól eloszlatható. Könnyen kimosható a hajból.
Illatra semleges.
Természetes világos hajszínem van, nem okozott észrevehető változást. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. április 28.

Télen használtam ezt a pakolást és egészen megszerettem.
Leginkább azt, hogy semennyire sem zsírosította a hajam.
Illatra semleges.
Természetes világos hajszínem van, nem okozott észrevehető változást. :)

anianiko

2012. március 17.

Pihe-puhává varázsolja a hajam, szeretem használni. 2 hetente 1x teszem fel egy órára, törölközőbe bugyolálom a hajam és várom hogy kifejti jótékony hatását. :) Nem vagyok tőle "tollas", ezért is szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. március 17.

Jeannie

2012. február 5.

Most használtam először ezt a pakolást. Fél óráig hagytam a hajamon, és nagyon szép puha, fényes lett tőle. :) Nekem a színt sem hozta ki, de ez lehet azért van, mert már régebb óta festett fekete vagyok. :D

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2012. február 5.

quills

2011. november 28.

Most használtam, és MÁR látszik az eredmény a hajvasalótól széttöredezetett hajamon.
Pihepuha a hajam bár minőségi sampont és balzsamot is használtam (Tony & Guy) de tettem rá ebből is a hajamra.

Csillag1219: nekem még 12-15 hónapja (tehát több mint 1 éve!!) volt bemosóval (nem igazi hajfesték, 24 mosás után teljesen kikopik) a hajam befestve, és MÉG MOST IS jött ki vörös szín a hajamból... nem tudom hogyan.
Barna (sötétebb árnyalat) hajam van és még így is picit vöröses volt a színe a víznek... eddig soha semmi termék nem csinálta ezt. De nem zavar csak örülök neki:D

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. november 28.

csillag1219

2011. szeptember 2.

Kezdem a pozitívumokkal... isteni az illata, tipikus Pantene illat, tartós. A hajat valóban szépen hidratálja, sőt amikor 1 órát rajta hagytam a hajamon, akkor isteni puha lett és csillogó. VISZONT úgy vettem észre, hogy kiszedi a hajfesték színét a hajból. Már csak akkor mertem rátenni a hajamra 1 órát, mikor másnap festettem. Legalább 1 árnyalatot világosított rajta, úgyhogy inkább szőkéknek illetve természetes hajszínűeknek ajánlom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. szeptember 2.

Vitaminok: Panthenol

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2