Pantene Pro-V

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hajápolók
Kiszerelés:   15 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: muffin93, Módosítva: 2013. szeptember 28.

Kategória:   Hajápolók
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Vízhiány

ViRaG003

2019. május 27.

Imadom en olcson hozza jutottam es nagyon pozitiv elmenyem van vele kapcsolatban.puha es joillatu marad a hajam

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 27.

Masnilány

2014. október 24.

Mindigis nézegettem, csak túl drágának találtam. Egy alkalommal amikor a Tescoban sétálgattam, megláttam 2 doboznyit 299ért, természetesen azonnal lecsaptam rá. Nagyon szuper! Jó illat, jó a sűrűsége, hetente egyszer szoktam vele bekenni a hajam, puha és szép fényes lesz tőle.
Lehet én vagyok a vak, de nem láttam már seholsem, pedig szívesen vennék belőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 24.

rekababa1216

2014. március 25.

Nekem nagyon bejött. A hajam 4 napig is puha és selymes, nem zsírosodik annyira, mint azelőtt. Biztos, hogy fogok még venni belőle. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 25.

Ritcyke

2013. december 9.

Nagyon érzékeny a hajam az ilyen dolgokra. Ha balzsamot vagy hajápolót használok akkor is csak a végére teszek. Kipróbáltam és teljesen meg vagyok vele elégedve. Szó szerint imádom! Fényes és puha lett a hajam, kellemes az illata, amit még mindig érzek. Biztos, hogy befogok még ruházni rá :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. december 9.

tamasbobe47

2013. október 2.

Egyszer használtam még abban az időben mikor nagyon sokat nyúztam a hajamat hajvasalóval, és tényleg nagyon hatásos volt. Puha, fényessé tette a hajamat csak szerintem egy kicsit drága. Én a müllerben szoktam látni .

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 2.

muffin93

2013. szeptember 22.

Nem találtam meg, csak a kék társát, de azt már szerintem nem lehet kapni...szóval feltöltöttem. Az Aréna Rossmannban le volt értékelve 400 forintra a 3 darabos csomag, így vettem belőle párat - egyáltalán nem bántam meg :) A hajamat elégette egy béna fodrász a múlt héten, szóval pont kapóra jött, csodát tett a hajammal. Remélem nem akarják kivonni, mert nagyon jó kis cucc.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. szeptember 22.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Histidine
Vitaminok: Panthenol, Tocopheryl Acetate

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!