Pantene Pro-V

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Samponok

A krémet feltöltötte: Panni21, az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2017. augusztus 11.

Kategória:   Samponok

Micellás víz tartalommal, gyengéden tisztít. Normál és gyorsan zsírosodó hajra. Szilikon mentes formula.

AncsiiiPancsiii

2019. április 4.

Nagyon tetszett ez a sampon. A szaraz hajammal csodat tett, egyaltalan nem nehezitette el, a hajmosast is ki tudtam tolni vele 1-2 nappal.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. április 4.

dorkabraun

2019. április 4.

Gyorsan zsírosodó hajra használom, eddig 2 naponta megmostam a hajam, ezzel elég hetente 2* hajat mosnom. Könnyen habzik, jó az illata és nekem kb 4,5 hónapig elég volt a 300ml-s kiszerelés.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 4.

esztietta

2018. november 11.

Illata miatt vettem meg, kiszárította teljesen a fejbőröm, fakó lett tőle a hajam, pedig a pro V formulás hajhab alapú balzsam csodát tett. Csalódtam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 11.

brigitta001

2018. augusztus 31.

Az illata számomra kifejezetten kellemes. Jól habzik, úgy érzem meg is tisztítja a hajam, de a hajmosások közti időt azért nem változtatja meg. Nem csodaszer, de az átlagnál azért jobb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. augusztus 31.

Freyja

2018. augusztus 14.

Sokkal többet vártam ettől a sampontós. Az illata nem fogott meg különösebben nekem nagyon műnek tűnik. Habzani valóban jól habzik, de hajmosás után egy kicsit olyan érzésem volt tőle, mintha nem sikerült volna teljes mértékben kiöblíteni a hajamból (pedig becsszó erre mindig figyelek). Összességében az extra tisztaság elmaradt, helyette hamarabb zsírosodott a hajam. Most parkoló pályán van a fördőszobában. Csupán a habzásáért adok 1-nél több csillagot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 14.

veressilona

2018. július 1.

eleinte lelkes voltam, már elsőre habzott, imádom az illatét, és a szokásos hajpakolásom is kimosta, de aztán észrevettem hogy a hajam egyre hamarabb zsírosodik, visszatértem a régi samponomhoz

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 1.

Massacre

2018. április 16.

A hajam nagyon puha lett tőle, múltkor viszont nem tolta ki a hajmosásom egy nappal sem. Nem rossz, jó az illata, az állaga is tetszik, de még keresem a kedvencem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 16.

canyon

2018. január 21.

Nagyon kellemes az illata, sajnos csak pár órát érződik. Tisztít, de egy nappal sem tolja ki a hajmosásom. Jól habzik, de nincs benne semmi különleges. Szívesen elhasználom, de olyan nehezen találtam rá a boltolban, hogy ennél sokkal többet vártam.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 21.

Violet 1

2017. december 21.

Tényleg nem csodaszer ez sem, de azért jobb mint sok egyéb sampon. Illata nagyon finom, de nem mondanám, hogy megmarad mosás után. A hajam puha lett tőle és szép fényű, de ugyanúgy zsírosodott, se jobban se kevésbé. Jól is habzott. Én azért azt mondanám, hogy újravevős, mert semmilyen rossz élmény nem ért vele kapcsolatban, ez egy átlag, jól használható, mindig bevethető sampon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. december 21.

nemethanna196

2017. október 29.

Én nem vagyok elragadtatva ettől a terméktől, nem rossz, de nem is mondható csodaszernek. Az állaga nagyon tetszik, jól habzik, ezért kevés is elég belőle, valamint az illata is finom, kellemes. A tisztító hatása viszont teljese átlagos, illetve az én esetemben a zsírosodást sem lassította, pedig nincs nagyon durván zsíros hajam. Kb. 2 napot bír ki a hajam szép állapotban, ha ezt a sampont használom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 29.

Vitaminok: Panthenol

A vízben kevéssé oldódó anyagok vízben oldhatóságát elősegítő segédanyag.