Pantene Pro-V

Ár:   799 Ft   Kategória:   Samponok

A krémet feltöltötte: siss, az összetevőket feltöltötte: Kolett89, Módosítva: 2018. március 21.

Kategória:   Samponok

Tiszta érzetűvé teszi és felfrissíti a hajat és a fejbőrt. Tökéletes azokon a napokon, amikor nincs idő hajmosásra, de szükség van a haj felfrissítésére.

nettencs

2019. szeptember 9.

nekem nagyon bejött, bár tényleg erős "tartást" ad a hajnak (mintha hajlakk és szárazsampon keveréke lenne), az illata hajlakkos, de ezt is imádom, szóval nem igazán tudok rá rosszat mondani :) nem lesz olyan durván fehér a haj tőle, de azért törölközővel ezt is le szoktam törölni

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 9.

Asztraia

2019. április 14.

Életem első száraz samponja, nem bántam meg, hogy ezt választottam.
Az én hajam hamar zsírosodik, vékony szálú, lelapul...használatkor ez a termék rögtön elveszi a zsírosságot és tartást ad a hajamnak.
Nagyon jó az illata, szeretem amit művel a hajammal :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 14.

Életem első száraz samponja, nem bántam meg, hogy ezt választottam.
Nagyon jó az illata, szeretem amit művel a hajammal :)

dimavery99

2019. március 27.

A hajamat fakóvá teszi és fura tapintása lesz. Hajmosáskor nehezen tudom kimosni a hajamból.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 27.

mpetra95

2019. február 28.

Sötétbarna hajam van, így gyakorlatilag minden szárazsampon fehéríti, mattítja. Ez is. Ahogy már mások is írták, erős tartást ad a hajnak, akár egy hajlakk, de én ezt pozitívumként értékelem, mert ha már befújom vele a hajam, akkor úgy marad, ahogyan beállítgatom - aznap úgyis kimosásra kerül még. Isteni illata van, nagyon kellemes, nem túl erős, és azonnal látszik, ahogy elveszi a zsírosságot. Szeretem használni, és frizurák készítéséhez kifejezetten jó választás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 28.

MBR

2019. február 22.

Ez az első szárazsamponom. Elhasználtam, de nem ajánlom senkinek. Nagyon durva lesz tőle a haj, olyan mintha hajlakkot fújnék rá. Nagyon fakóvá teszi a hajat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 22.

vkata96

2019. február 7.

Sok szárazsampont próbáltam már, ez nem tartozik a jobbak közé. Az egyetlen előnye, hogy valami isteni illata van, de kb ennyi. Baromira megkeményíti a hajszálakat, mint egy hajlakk, ahogy az előttem szólók is tapasztalták. Ez egyébként időnként jól jöhet, ha valamilyen frizurát akarunk készíteni, de azért nem ezt várnám egy szárazsampontól. Mindig rá kell jönnöm, mikor szárazsamponokkal kísérletezek hogy a Batiste-ot nem fölözi le egyik márka se.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 7.

Repirton

2019. február 5.

"...felfrissíti a hajat és a fejbőrt."- Na, ez abszolút nem igaz erre a termékre. Fakóvá teszi a hajat, valamint egy érdekes, kellemetlen réteget képez a hajon, amitől csak mosással lehet megszabadulni. Megvettem, elhasználtam, de nem ajánlom senkinek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 5.

Talus

2019. február 4.

Amire való arra jó, segít 2 hajmosás között. Viszont az illata nem tetszik, nagyon erős, kellemetlen viselni illetve maga a cucc nagyon fakóvá teszi a hajamat. Nem veszem újra emiatt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 4.

Zita888

2019. január 10.

Egyetértek az előttem íróval, az egyik legrosszabb a próbáltak közül, pedig a márka miatt nagy reményeket fűztem hozzá. Olyan, mintha lakkot fújnék a hajamra, nem szárazsampont... Ennek ellenére nem dobtam ki, de nagyon nehezen és sokára sikerült elhasználnom,mindig azt hittem, hátha most jobb lesz:) - de sajnos nem...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. január 10.

lbetti

2018. szeptember 1.

Az egyik legrosszabb szárazsampon amit próbáltam. Picivel sem frissítette fel a hajamat, inkabb csak összetapasztotta. Kétszer probáltam ki, a kukában landolt. Nekem nagyon nem tetszik.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 1.

Vitaminok: Panthenol

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.