Papillon Artisan Perfumes

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: szeliger, Módosítva: 2016. október 24.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm

Megjelenés éve: 2014.

Illatösszetevők: bulgáriai rózsa, májusi rózsa, tölgymoha, méhviasz, széna, ámbra

pagangoddess

2018. július 26.

Online rendeltem egy 5x mintacsomagot. Az öt illat közül, az Anubis-t leszámítva, ez lesz az, amelyikből egy full üvegre is beruházok majd, amint a pénztárcám megengedi:) Ilyen finom rózsa-dohány keveréket ritkán szagol az ember, bár uniszex illat, én mégis inkább hölgyeken tudom elképzelni, párom szerint is inkább én vagyok ez az illat, mint ő. Tartósságára sem lehet panasz, órákig illatozik a bőrömön!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. július 26.

Alkoholok: Alcohol
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Benzyl Alcohol, Benzyl Benzoate, Benzyl Cinnamate, Citral, Citronellol, Coumarin, Eugenol, Farnesol, Geraniol, Limonene, Linalool, Evernia Prunastri (Ring Lichen) Extract
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.