Papoutsanis

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: AnnaPanka, Módosítva: 2014. szeptember 29.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Tusfürdők

Maniac

2021. január 19.

Rodoszi nyaralás illata van, mintaként kaptuk, ezért még csak véletlen sem jut eszembe egy negatív jelző sem. Imádom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 19.

zhophia

2020. október 1.

Szállodában adták termékmintaként, jó kis tusfürdő, nekem az illata is tetszik, bár én szeretem az erős, olajos illatokat (még a ricinusolajét is). Nem szárít, és jó frissítő.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 1.

AnnaPanka

2014. szeptember 23.

Őt is ajándékba kaptam. A csomagolása ennek is tetszik, mint a sampon tesójáé is. Az illata nem az a nagyon kellemes tusfürdő illat, de megfelelt a fürdéshez. Szerintem nem igazán szárított, és normálisan habzott.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. szeptember 23.

Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.