Parfum de Nicolai

Ár:   16 900 Ft és 48 900 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Neroli Luxusparfüméria   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: anonymous, az összetevőket feltöltötte: dlrexqs, Módosítva: 2020. június 8.

Ár:   16 900 Ft és 48 900 Ft
Kiszerelés:   30 ml és 100 ml
Lelőhely:   Neroli Luxusparfüméria

2014-es Patricia Nicolai alkotás, a vaníliavirág természetes illatának költői interpretációja. A parfüm hitelesen, egyszerre mutatja be a mandulaillatot, a balzsamosságot, a könnyű virágos felhangokat és a növény zöldes jegyeit.

Fejjegyek: ánizs, citrom, keserű mandula

Szívjegyek: fahéj, narancsvirág, ylang-ylang, jázmin, vaníliavirág (heliotrope), szegfűszeg

Alapjegyek: pézsma, opoponax, vanília

jakarika

Korcsoport: >54
2020. augusztus 22.

A "Csókolj meg" erőteljes felhivás keringőre. Nagyon kiváncsi voltam, milyen lehet ez az illat, hiszen elnevezése kertelés nélkül a lényegre tér.Összetevőit tekintve minden esélye megvan erre.Találkozásunk pillanatában egyetlen illat dominált, ami viszont nem szerepel az összetevői között: . dió. Méghozzá karamelizált MÉZES DIÓ, ahogy a nagykönyvben meg van irva. Azonnal felidézte bennem a a Mikulás csomag hamgulatát, és a hideg téli délutánokat. KÖDÖS IDŐBEN ÉDES MÉZES DIÓ. Csókolázási kedvemet nem hozta meg, viszont nagyon bensőséges hangulatba kerültem tőle. Hihetetlen, de ezt a hangulatot képes volt 35 fokban produkálni. VÁROM A TELET. lesz itt még KISS ME. / Intenziven/

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2020. augusztus 22.

via0408

2020. január 8.

Nekem kellett egy minta ebből az illatból, mert minden olyannal van tele, amit imádok: ánizs, vanilia, heliotróp, mandula... hmm, nyami. Aztán, amikor először feltettem, kaptam egy fejfájást - valószínűleg nem az illattól, de fejben összehoztam a kettőt, és különben is, a mandula túl keserű, és az ánizst alig érzem ki, szóval félre tettem, a "meh" minták közé. Most újra elővettem, és nem is tudom, mi bajom volt vele. Pont a keserű mandula az, amitől annyira finom ez az illat, és nagyon is benne van az ánizs. Olyan illat, ami tökéletes egy sétához - mondjuk tavasszal vagy ősszel, egy kiadós eső után, amikor nedves és hűvös a levegő. Esetleg lehullott gesztenyék között a szomszédos parkban. De azért most, télen, a fűtött lakásban sincs bajom a melengető, édes vanilia, és a leheletnyi mandulakeserű keverékével:) Abszolút felkerül az illat a várólistámra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 8.

juditkaa70

2019. május 26.

Intenzív, édes és titokzatos illat. A keserű mandula, vaníliavirág és az ánizs csodálatos keveréke. Amely nőies és addiktív.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. május 26.

szeliger

2019. május 22.

Finom, melengető, gourmand illat, ebben a hűvösebb, esős időben nagyszerű viselet. Kifejezetten édes, de nem sziruposan, egyáltalán nem émelyítő. Az édessége inkább balzsamos, vanília bőven érezhető, a többi fűszert jó érzékkel csak óvatosan, valóban finomításra mérték bele. Itt-ott felbukkan egy virág is, határozottan nőies illatnak gondolom. Sajnos az orrom hamar megszokja, ezért a reggeli illatosítás után kétszer még biztosan rá kell fújni, hogy napközben is szórakoztasson. A hatósugár kényelmes, bőrközelinél valamivel erősebb, csíkot biztosan nem húz maga után vele az ember.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. május 22.

Andi0415

2019. március 7.

Aki az édeset szereti, mellé nem nyúlhat vele ☺
Nekem kicsit olyan, mint valami édes likőr, hogy „meg kellene kóstolni" erős illat, tartós, és szigorúan csak egy fújás! Ez pont olyan parfüm, amiből a kevesebb több, tehát még gazdaságos is, amellett, hogy nem olyan drága.
Nem most kerül majd sorra, hanem ősz felé, de biztos megveszek egy üveggel. 💐

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 7.

Aki az édeset szereti, mellé nem nyúlhat vele ☺
Nem most kerül majd sorra, hanem ősz felé, de biztos megveszek egy üveggel. 💐

Alkoholok: Alcohol Denat.
Fényvédők: Octinoxate, Ethylhexyl Salicylate, Butyl Methoxydibenzoylmethane
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Benzyl Salicylate, Benzyl Alcohol, Limonene, Benzyl Benzoate, Eugenol, Linalool, Farnesol, Citral, Cinnamal, Isoeugenol, Geraniol
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.