Parfum de Nicolai

Ár:   16 900 Ft és 48 900 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml és 100ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Neroli Luxusparfüméria   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: ansu, az összetevőket feltöltötte: miaoo, Módosítva: 2014. október 14.

Ár:   16 900 Ft és 48 900 Ft
Kiszerelés:   30 ml és 100ml
Lelőhely:   Neroli Luxusparfüméria

Fejillat: narancsvirág, csillagánizs, mandula

Szívillat: fűszerek, fahéj, szegfűszeg, ylang-ylang, heliotróp

Alapillat: vanília, opoponax, pézsma

Lierre

2018. február 7.

Isteni mogyorós-mandulás sütiillat, mely krémes vaníliába szárad le, annak a veszélye nélkül, hogy egész nap a nyálam csorogna a saját illatomtól. Négy csillagos, mert elhatároztam, hogy szőrösszívű leszek, és 5-öt csak olyan kaphat, amit azonnal rohannék megvenni.
+ különleges gourmand illat, a megfizethető kategóriából, nem jön veled szembe az utcán és nem fullad meg tőle más sem a villamoson
- a bőrömön csak pár óráig érezhető

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. február 7.

- a bőrömön csak pár óráig érezhető

googles

2017. december 30.

Ez egy jo illat. Komfortos, edes, fuszeres. Vaniliarajongoknak valo.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. december 30.

Ez egy jo illat. Komfortos, edes, fuszeres. Vaniliarajongoknak valo.

Flami

2017. november 29.

Ez az illat csodálatos.
Tudom, az orromat becsapják az összetevők, mert kiérzek belőle pl. hársfát is. Valahol olvastam, hogy széna is van benne, lehet, hogy ez adódik össze még valamivel, ami hozza nekem ezt a kicsit mézes jelleget.
Amióta megvan teljesen oda meg vissza vagyok tőle, számomra tökéletes, úgy ahogy van.
Finom édes, elegáns, nagyon nőies és még senkin sem éreztem soha.
Tartóssága lehetne picit jobb, de olyan jó az illata, hogy ez is megbocsátható.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. november 29.

Ez az illat csodálatos.
Finom édes, elegáns, nagyon nőies és még senkin sem éreztem soha.
Tartóssága lehetne picit jobb, de olyan jó az illata, hogy ez is megbocsátható.

laracroft

2017. szeptember 4.

Nekem is Kiss Me Intense néven van meg és azt kell mondjam, isteni finom.
Pedig alapjáraton nem vagyok jóban az ánizzsal, illatjegyként még sosem azt hozta, amit vártam tőle. Itt viszont frissíti, pezsdíti a vaníliát.
Rajtam ez a parfüm egy mandulás-vaníliás, kicsit fahéjas édesség, amit az ánizs mentolossága éppen csak egy kicsit megzizegtet. Ez a csavar, ettől különleges. Imádom. Később a leszáradása már inkább csak puha vanília.
Rajtam sem cukorkás (pedig féltem, hogy szirupos negro lesz), hanem inkább bújós illat.
Erős és tartós, öt csillag!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 4.

Nekem is Kiss Me Intense néven van meg és azt kell mondjam, isteni finom.
Erős és tartós, öt csillag!

Juliette88

2017. február 11.

Már csak kiss me intense néven kapható! Nagyon fontos nekem ez a parfüm, életem egyik boldog, izgalmas időszakát idézi, amikor kívánatosan édes akrtam lenni. :-) Édes, cuki, de különleges. Nagyon erõs és tartós is rajtam.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 11.

juditkaa70

2016. március 19.

Mennyei illat,és számomra különleges! Neroliban szoktam online rendelni,az egyik kedvenc parfümöm! Imádom!

A vaníliavirágot kevesen ismerik fel, még kevesebben ismerik az illatát. Mégis az egyik legelbűvölőbb illatot árasztja, mely egyszerre erőteljes, édes és titokzatos. Azonban egyike azon virágoknak, melynek eszenciája nem vonható ki. A parfüm hitelesen, egyszerre mutatja be a mandulaillatot, a balzsamosságot, a könnyű virágos felhangokat és a növény zöldes jegyeit. Briliáns darab, mely számos kortárs Guerlain parfümöt messze maga mögött hagy a művészi kifejezésben.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. március 19.

lydiadeathtrance

2015. október 3.

Kedvenc parfümöm, egyszerűen én vagyok :) Rajtam semmi cukorkás, rágógumis jellege nincs, mint amiről sokan írnak. Nem túl fiataloknak való illat, annál összetettebb, kifinomultabb, érettebb. Finom vaníliás-ánizsos illat és tartós is, egész nap megmarad, rajtam legalábbis. Kevés is elég belőle, sokáig kitart. Most lecserélték a nevét és Kiss me Intense néven kapható, de szerencsére az illat ugyanaz maradt.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. október 3.

babyface

2014. október 5.

ezért a parfümért már látatlanban is odáig voltam elég volt elolvasnom a leírását. minden összetevője egy igazi finomságot ígér. az pedig már csak hab a tortán, hogy a vanilliavirágból nem lehet esszenciát kivonni így a parfümőr hölgynek úgy kellett megalkotnia ezt a műremeket, hogy különböző illatjegyek adják ki a vanilliavirág természetes aromáját. bár még sosem volt szerencsém a vanilliavirághoz, de ennél csodálatosabb dolgot el se tudok képzelni mit ez az illat. :) finoman krémes, bőrbe simuló, egyáltalán nem fejfájdítóan édes, tényleg csókra csábít... alig várom, hogy az enyém legyen :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 5.

2014. szeptember 1.

Ez az illat nálam az egyszerű komfortillat kategória, hasonlóan az ETRO Heliotrope-jához. Ritkán van hangulatom ilyenhez, de azért előfordul, a valahol bennem élő kislány igényli. :-) Valamiért ez az illat jobban megfog, jobban hatással van a hangulatomra mint az ETRO, mélyen a tudatalattimban lévő érzéseket villant fel anélkül hogy teljesen felfedné azokat. Pihepuha vaníliavirág mandulával és kis púderrel, egészen bőrközeli, intim, lusta délutánokra amikor az ember legszívesebben takaróba burkolózva bekuckózik egy könyvvel (vagy valami érzelmes filmmel) és egy bögre gyömbéres forró kakaóval a kanapéra, az illat pedig finoman körbeöleli, beburkolja.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. szeptember 1.

Alkoholok: Alcohol
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Benzyl Salicylate, Benzyl Alcohol, Linalool, Benzyl Benzoate, Citral, Cinnamal, Cinnamyl Alcohol, Farnesol, Isoeugenol, Geraniol
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.