Parfums Balint

Ár:   36 500 Ft és 53 500 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   50 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: silence, az összetevőket feltöltötte: zoszt, Módosítva: 2021. április 12.

Ár:   36 500 Ft és 53 500 Ft
Kiszerelés:   50 ml és 100 ml

Megjelenés ideje: 2020.

Fejjegyek: hidegen sajtolt calibriai bergamott, boróka bogyó, meggy, fekete bogyós erdeigyümölcsök, szeder, áfonya

Szívjegyek: oud assam banglades, damaszkuszi rózsa absz, tubaróuzsa, irisz, tömjén, ciprus absz, nyirfa esszencia

Alapjegyek: szantál fa, bőr, ámbra, pacsuli, cistus absz, labdánum absz, opopponax, francia széna absz, pézsma, vanilia

Parfums Balint Baloudh EDP
Ár: 3250 Ft, 5400 Ft , Eladó: zoszt
Állapot: 5ml, 10ml fújós üvegcse, Helyszín: Bp. XI. ker, XII. ker, XIII. ker, XXII. ker, Budaörs, fizetés: Személyes átvétel. Előre utalás után posta, foxpost lehetséges, a postaköltség a vevőt terheli.

Tiziana

2021. január 23.

Nagyon szimpatikus oud!! Volt szerencsém már jó pár oudos illatot szagolni,és kipróbálni magamon is.
Ez, idáig a leginkább hordható szerintem, európai orral és ízléssel.Megdöbbentem mennyi összetevő áll itt,
igazából nem éreztem ki ennyiféle jegyet csak azt hogy szépen van összerakva, tökéletesen egyben van.
Nem vagyok nagy oud rajongó,de azt érzem hogy finoman komponált, igazi unisex, mindkét nem bátran hordhatja.
Krémesség a legjellemzőbb szó rá.Eleinte gyümölcsös és friss,lédúsan fanyar.Leszáradás közben fokozatosan krémesedik,
értékes,finom bőrt érzek amit olajokkal illatosítottak, mint réges-rég a kesztyűket.Tartós, 6 óráig simán bírta.
A végén leginkább az oud marad, melegen bőrközelien.
Van egy másik magyar rózsa-oud illatunk is. A Baloudh nekem mennyeien finom és elegáns,
a másiktól a következő sarokig futottam.
Aki Ropion nukleáris oudjára vágyik,annak ez túl "kevés" lesz, de a többi 99%-nak aki nem vágyik arra,
csodás illatélményben lehet része.Bravó Bálint Csaba!!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. január 23.

A végén leginkább az oud marad, melegen bőrközelien.
a másiktól a következő sarokig futottam.
csodás illatélményben lehet része.Bravó Bálint Csaba!!!

Antioxidánsok: BHT

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.