Parfums de Marly

Ár:   57 000 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Neroli Luxusparfüméria   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: babyface, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2018. március 13.

Ár:   57 000 Ft
Lelőhely:   Neroli Luxusparfüméria

Darcy egyike volt a legkorábban feljegyzett „királyi ménes” paripáinak, a róla elnevezett parfüm pedig gyönyörű nőies eleganciával tükrözi e nemes elődöt. Ragyogó citrusok, ambróziaszerű virágok és édeni praliné aranyozott üvegben – a Darcy épp oly király(nő)i kívül, mind belül. Fényűző, pazar illat enyhe gourmand csavarral.

Illatjegyek: bergamott, citrom, narancsjázmin, praliné, rózsafás jegyek, mósusz, pacsuli

Parfums de Marly - Darcy luxusparfüm minták és fújósok. 5ml = 3700 Ft, 10ml = 7200 Ft
Ár: 3700 , Eladó: Maksi
Állapot: új, Helyszín: Érd, fizetés: Banki utalás után postázom, személyes átvétel Érden lehetséges.
Ár: 700 , Eladó: szilvi.toth0423
Állapot: Néhányszor próbált, Helyszín: Dombóvár, fizetés: Előre utalás után postán maradó elsőbbségi levélként
Yeticica

2019. május 31.

A niche Coco Mad 😁
Az elejen (kb fel ora) egy az egyben az eredeti (“vintage”) Chanel coco Mademoiselle. Aztan edesebb es a legvegen fustosebb lesz rajtam hangyanyit. Nekem itt a Chanel a gyoztes, egyreszt mert ok alkottak meg elobb az illatot, masreszt rajtam a Coco Mad vegig tartja a friss, pacsulis , citrusos rozsa vonalat, nem edesedik, nem puderesedik. Szillazsa is nagyobb. Ez igy 4 csillag lenne, de mivel koppintas az egesz, joindulattal 3.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 31.

A niche Coco Mad 😁

Piri11

2018. augusztus 8.

Olvasva az itteni véleményeket újra megnéztem, hogy az amit magamra fújtam tényleg a Darcy-e. Az ..., nincs kétség. Nem tudom, hogy mi okozza rajtam ezt a különbséget, de ez se nem Coco Mademoiselle, se nem Gres Madame Gres, csak egyszerűen férfi borotvahab illat. Mondjuk abból olyan "jó fajta" de akkor is csak borotvahab illat. Nekem ő nagyon nem ...

Update
Szóval újra próbáltam ..., valami megbabonázott benne. Most itt van egy egész üveggel :) Szerintem ezzel mindent elmondtam, IMÁDOM!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. augusztus 8.

Update

Parfuwoman

2018. június 11.

Up: jelentem,reggel fújtam,s még mindig érzem,bár már órák óta bőrközeli. Végre egy tartós Niche ,ami nem Montale,azok mindig tartósak .
Rajtam Gres Rose illata van,rózsa és pacsuli egy kis bergamottal csitítva,amit kiérzek belőle . Nem rossz,de őszintén szólva megint az a problémám,hogy ebben az árkategóriában én többet várnék .... Bár amúgy sem venném meg,nekem ez már túl drága,de nem is fáj a szívem érte. Szerintem olcsóbb kategóriában is kapni hasonlót . Rajtam nagyon nem Mmelle,annak van egy Fincsi mandarinos vonulata , ami hiányzik.Ebből a házból a Delina,ami gyönyörű illat ,s amiről álmodozom,hátha egyszer... :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. június 11.

egyedszilvi

2017. szeptember 16.

Szerintem Chanel Coco M.hez hasonló,csak kicsit edesebb es rajtam sokkal tartósabb.Citrusosan induló,de hamar bekrémesedik es pacsulis,picit rózsas illattá valik.Ö is egybeolvad a börrel es estig erezni.Nagyon nöcis..férfi bókos illat😍

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. szeptember 16.

Marcsi66

2017. április 17.

,Grés Madame Grés hasonlatot nem tudom igazolni,mert azt nem ismerem,de CM EDP-re egy kis jó indulattal hajaz ,aztán sajnos ez másfelé tart,a középszerűség irányába,Van ilyen,niche tájékán is,Egyébként nem rossz,az elején tényleg tetszik,gyümölcsök+virágok a Nőies lágy vonalat képviselik,édessége a normál tartományban,majd púderesség a befejezés. Ez már a szokásos kellem,karakter hát az elveszett,vagy inkább,nem is volt,/közepes tartósság/ drogériás szinten erős 4 csillag lenne,mivel nem ebbe tartozik,így 3 csillag,és jószívű vagyok most,az árát figyelmen kívül hagytam

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. április 17.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Benzyl Alcohol, Benzyl Benzoate, Benzyl Salicylate, Butylphenyl Methylpropional, Citral, Citronellol, Coumarin, Farnesol, Geraniol, Hexyl Cinnamal, Hydroxycitronellal, Lyral, Limonene, Linalool
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.