Parfums de Marly

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   75 ml és 125 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Neroli Luxusparfüméria   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: babyface, az összetevőket feltöltötte: Rhodesian Ridgeback, Módosítva: 2020. május 20.

Kiszerelés:   75 ml és 125 ml
Lelőhely:   Neroli Luxusparfüméria

A 18. században Skócia déli részén egy eldugott völgyben robusztus fehér lovat fedeztek fel. Galloway-nek nevezték el. Impozáns termetéről és látványos ügetéséről később világhírűvé vált.

E fehér paripa a friss mégis felettébb tartalmas parfüm ihletője. A kezdeti elegáns frissesség az ámbra és a mósusz kibontakozásával egyre érzékibbé válik – valódi klasszis szignatúraillat hosszantartó erővel.

Illatjegyek: bors, citrus, írisz, narancsvirág, ámbra, mósusz

Parfums de Marly - Galloway luxusparfüm minták és fújósok. 5ml = 2800 Ft, 10ml = 5200 Ft
Ár: 2800 , Eladó: Maksi
Állapot: új, Helyszín: Erd, fizetés: Banki utalás után postázom, személyes átvétel Érden lehetséges.
Ár: 3000 Ft, 5000 Ft , Eladó: zoszt
Állapot: 5ml, 10ml fújós üvegcse, Helyszín: Bp. XI. ker, XII. ker, XIII. ker, XXII. ker, Budaörs, fizetés: Személyes átvétel. Előre utalás után posta, foxpost lehetséges, a postaköltség a vevőt terheli.

Rhodesian Ridgeback

2020. május 19.

Jöttem felpontozni ezt a szépséget! Hiszen már a flankere is szemkápráztatóan szép.
Korábban megjegyeztem, hogy kár, hogy a PdM-nak nincs kimondottan nyári illata. Amikor ezt írtam, akkor a szokványos, sokszor ismert aquás, tengerparti, vagy citrusos jegyekkel tarkított parfümökre gondoltam. Ez egy teljesen más vonal. Érzek benne némi púderességet, mégis hamisítatlan kánikula illat és nagyon jól bírja a strapát hőségben. Sok niche citrusos csoda 2-3 óra múlva elillan a bőrömről, mint a kámfor.
A mai fülledt, 28 fokos melegben nagyon jól szerepelt és többen is megkérdezték, hogy "kinek van ilyen jó illata"? Tudtam, hogy nekem van, hisz abban az irodában csak én adok magamra, de szerényen csendben maradtam.
Az alapillata hasonlít a Lalique White-hoz, csak ebben benne van az a plusz, az az erő, az a tartósság, ami abban sajnos nincs. Sőt, olykor a két legnagyszerűbb Creed alkotás (GIT és a SMW) szerelemgyerekének érzem. Szép, tiszta illat. Nincs benne semmi túlzó, semmi tolakodó. Viszont: nőkön nem tudom ezt a parfümöt elképzelni. Ez tipikus férfi illat a nem szokványos, mai, trendi, édes fajtából.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 19.

barni8

2019. október 31.

Csodálatos háttér sztori.
Kiábrándítóan Semmi mögé.
Túláradó fekete bors, szerecsendió.
Szintetikus ámbra és mósusz.
Az íriszt és narancsvirágot nyomokban sem érezni.
Öltönybe burkolt öregúr, akinek a neje veszi a kölnit.
Régmúlt idők borotvahabja.
Szappanmaradék egy alpakka órán, ami ezüstnek akar látszani.
Kétütemű Wartburg az űrhajók közt.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 31.

Csodálatos háttér sztori.
Kiábrándítóan Semmi mögé.
Túláradó fekete bors, szerecsendió.
Szintetikus ámbra és mósusz.
Az íriszt és narancsvirágot nyomokban sem érezni.
Öltönybe burkolt öregúr, akinek a neje veszi a kölnit.
Régmúlt idők borotvahabja.
Szappanmaradék egy alpakka órán, ami ezüstnek akar látszani.
Kétütemű Wartburg az űrhajók közt.

Norella

2017. április 23.

Elegáns 5 * -os szállodában vendégeskedő,tetőtől talpig férfias férfi illata ez kinek , kellemes és tiszta kisugárzása van .
Frissen a zuhany alól ,meg borotválkozva ,tökéletes frizurával és ápolt körmökkel ,kifogástalan mínőségi öltözékben .....magabiztos nyugodt és tökéletes !!!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. április 23.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Limonene, Alpha-Isomethyl Ionone, Cinnamal, Citral, Eugenol, Geraniol, Isoeugenol, Linalool, Methyl 2-Octynoate