Parfums de Marly

Ár:   57 000 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Neroli Luxusparfüméria   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: babyface, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2018. március 13.

Ár:   57 000 Ft
Lelőhely:   Neroli Luxusparfüméria

A 18. század leghíresebb paripája, Heródes adja e luxuskivitelű parfüm nevét. Ahogy Heródes is sorban legyőzte még a legnevesebb ellenfeleket is, e pazar parfüm is mindenkit maga mögé utasít. Nincs mese, új király érkezett a birodalomba! Dohánylevelek, füstös vanília fahéjjal és értékes fákkal. Olyan kombináció, melyre a térdek megremegnek, és apró sóhajok hagyják el az ajkakat – észbontóan vonzó parfümről lévén szó. Az utóbbi évek legszívdöglesztőbb parfümje.

Illatjegyek: fahéjdohány, illatvirág, ladanum, tömjéncédrusfa, mósusz, pacsuli, vanília, vetiver

Ár: 47.000Ft , Eladó: balazs12
Állapot: Pontosan 100/125ml tartalommal eladó üvegében, doboz nélkül., Helyszín: Budapest III., fizetés: Kizárólag személyes átvétel Budapest III., XIII. kerületekben.
Ár: 7200 Ft (5 ml) , Eladó: Thomas
Állapot: 3 x 5 ml, Helyszín: Budapest I, XI, XII, XIII, fizetés: személyes átvétel, előre utalással postán maradó, foxpost

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

tiltedfate

2020. november 10.

A jobb Marly parfümök közé tartozik, de 2-nél több fújás esetén ettől is diabéteszt kap az ember. Gyerekkoromban, szüleimék által használt autóillatosító illatára emlékeztet.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 10.

Plip6

2020. október 28.

Az első olyan parfümélményem, aminél azt éreztem, hogy ez a parfüm nekem KELL. Azóta csak a Laytonnál éreztem ezt, bár az inkább második, harmadik próbára lett szerelem. Ez azonnal :) Azóta is number 1 számomra, holtversenyben az előbb említett Laytonnal:)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 28.

Alvero

2020. június 23.

Isten óvja azt a férfit, aki ezt viseli, mert ha megérzem rajta,nem állok jót magamért! :D Számomra elképzelhetetlen hogy nő viselje, annyira maszkulin.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. június 23.

Gesoo

2019. november 4.

Szerintem egyértelműen férfi illat. Nagyon különleges füstös. Mint ahogyan a többi PDM ennek sincs párja. Sokáig tanakodtam, hogy Layton vagy Herod, de végül a második lett a befutó. Nem mindennapi használat, számomra esti hidegebb időben a tökéletes. Elegáns öltözékhez, alkalmi parfüm.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 4.

Lina6

2019. augusztus 3.

Hidegebb időben jol mükodhet. Picit maszkulin. Rajtam nem tartos

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. augusztus 3.

Hidegebb időben jol mükodhet. Picit maszkulin. Rajtam nem tartos

Verona5

2019. február 1.

Számomra ez első kifújásra nagyon hasonló volt a Floris Honey Oud-jához - valószínűleg azért mert a másik kezemen egy ármbrás-füstös-csípős parfüm csücsült épp, hogy kellően torzítsa édes irányba az élményt. Aztán rájöttem, hogy Honey Oud sokkal mézesebb és virágosabb, ez inkább dohányosabb és vaníliásabb, és nincs benne oud, de a dohány ad neki egy csípős jelleget, főleg közvetlen kifújáskor és főleg ha bőrközelben szaglásszuk. Nekem ez nőként nagyon bejön, a csuklóra tett fújásoktól körbeleng az a kellemes pipadohány-szerű illatfelhő, ami a dohányboltok levegőjében kering kellemesen és nem keserűen. Mézeskés, de nem édes, a vanília koránt sincs benne túltolva, pont úgy finomhangolták, hogy hozza a kiváló elringató élményt. Totál unisex, a másik nem képviselőin is nagyon jól mutathat.

Ja, és persze koránt sem mellékes a kapcsolódó illatélményem: nagypapa éjjeliszekrényében elrejtett cigidohányos zacsi, ami persze annak idején nem ezt a minőséget képviselte dohány terén, de azért rögtön ez a kedves emlék ugrott, be - micsoda élmény is volt unokaként titkon rábukkani ilyen kincsekre! :) Ezek szerint már akkor is az orrom után mentem...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. február 1.

highnessofcreams

2019. január 21.

Sokan meg a Tobacco Vanilletol is jobbnak tartjak. Ha dohany-vanilia a tema. En nem igazan ertem honnan a parhuzam a ketto kozott. Azon kivul, hogy az illatjegyek kozott szerepel mindket osszetevo nem sok hasonlosag van a ket illatban. Sokkal inkabb az Amouage Sunshine-hoz tudom hasonlitani. Inkabb dohanyos, mint vanilias. Erzek benne edesseget, de az sem a vanilias fele. Az, hogy brutal edes azzal nem ertek egyet. Mig a Tobacco Vanille inkabb aszalt gyumolcsos kakaos, zseles szaloncukor illat. Sokkal testesebb es melyebb, mint a Herod. Persze ha dohany-vanilia lehet a Herod all ehhez kozelebb. De nekem megis sokkal jobban tetszik a Tobacco Vanille.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 21.

Tiziana

2018. október 4.

Gondolatban épp azon mesterkedem, milyen indokkal hordhatnám ezt a férfiaknak
szánt csoda-finom gourmandot!! Ki nem imádta gyerekként, a valamilyen bácsi a családból
vaníliás pipadohányának az illatát?! Én imádtam akkor is, és most is!
Megint egy élmény-illat, amelynek még a közelében lenni is jó, annyira pozitív a kisugárzása.
Megvan!! ezért kell, a pozitív kisugárzás miatt! Milyen jó hogy léteznek megfellebbezhetetlen
indokok, ürügyek... Nekem ez kell és kész. Talán csak egy egész kis mennyiség,hogy bármikor
beleszippanthassak amikor csak tetszik. Mert nagyon tetszik,ahogy írják, észbontóan vonzó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. október 4.

Gondolatban épp azon mesterkedem, milyen indokkal hordhatnám ezt a férfiaknak
vaníliás pipadohányának az illatát?! Én imádtam akkor is, és most is!

imsad

2016. augusztus 26.

Érdekes ez mert teljesen mást gondolok mint galagonyanya, ő nőként azt írja férfiaknak való, én meg férfiként azt mondom nőknek való.
Na de részletesen:
Mikor kipróbáltam egyből beugrott valami és nem hagyott nyugodni. Aquolina Pink Sugar. Az a Pink Sugar amit előszeretettel hord 18 alatti cukihercegnővagyok típusú lány. Most mit mondjak mikor középiskolás voltam én is epekedtem egy ilyen illatú lány után. Aki nem ismerné az képzelje el a vattacukorillatot. Na ez a Herod számomra nagyon hasonló, brutál édes, de nyilván kifinomultabb a Pink Sugarnél.
Ezért azt mondom inkább nőkön tudom elképzelni.
Férfiként és férfiakon csak az alábbi esetben: már egy ideje megvan a barátnő/feleség de egy meglepetésvacsora/nyaralás stb. szeretném kifejezni, hogy még mindig odavagyok érte és tudok újat mutatni. Ekkor biztos zabálni fogja a nő ezt az illatot.
De hogy egy férfi mindennapos használatra ilyen édes dolgot viseljen, hát inkább ne...

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 26.

Na de részletesen:
Ezért azt mondom inkább nőkön tudom elképzelni.

Musil

2016. augusztus 4.

Húúú, fejfájdítóan édes ez a parfüm, nagyon nehéz elképzelni, hogy ezt férfiakra szabták! Dohányt még nyomokban se nagyon érzek benne, pedig több helyütt mondogatták, hogy domináns illatjegye. Tartós, de számomra csalódás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. augusztus 4.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Benzyl Benzoate, Cinnamal, Coumarin, Eugenol, Geraniol, Limonene, Linalool

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.