Parfums de Marly

Ár:   54 000 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Neroli Luxusparfüméria   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: médea, Módosítva: 2012. december 4.

Ár:   54 000 Ft
Lelőhely:   Neroli Luxusparfüméria

Meliorával a Parfums de Marly emléket állít Anglia leghíresebb telivér kancájának. A Meliora egyértelmű gyümölcsös jegyekkel – málnával és feketeszederrel – indít, melyek cukrosan szikráznak. Aztán megnyílik a szív: ilang-ilang és harmatos rózsa bomlik ki, mielőtt a liliom vizes fátyla felsejlene. Az alap kellően szilárd és keleties, fák, vanília és mósusz remeke.

Illatjegyek: feketeszeder, málna, ilang-ilang, liliom, rózsa, fás jegyek, mósusz, vanilia

Ár: 1.500Ft , Eladó: balazs12
Állapot: 1,5ml hiánytalan szórófejes gyári minta, Helyszín: Budapest III., fizetés: Személyes átvétel Budapest III., előre utalás után Foxpost, Posta
Parfums de Marly Meliora
Ár: 49.000Ft , Eladó: balazs12
Állapot: Bontatlan celofános állapotban eladó., Helyszín: Budapest III., fizetés: Személyes átvétel Budapesten.

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal (régi)

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal (régi)
powderwoman

daliah

2021. október 15.

Meglep az értékelése. Szerintem fantasztikus illat! Az is érdekes, milyen más a magyar és a nemzetközi ízlés, mert Fragin jó pontokat kapott. Én alapvetően ki nem állhatom a gyümölcsös illatokat, a málnás vagy barackos parfümökkel vallatni lehetne, az epret mondjuk jobban viselem. Ha papíron tetszik is egy gyümis “csoda”, a bőrömön biztos förtelmessé változik. De ez csodálatos, nőiesen virágos-fás alapon fanyar és édes, frissen szedett bogyók leve, pici cukorral meghintve. Nem desszert-jellegű az én bőrömön.
Semmi mű, semmi “drogériás” nincs benne, tényleg niche csúcsminőség, zavaró elemek nélkül. Nekem pont az oly népszerű Delina volt kicsit designer jellegű rózsácska, bár a minőséget ott is érezni, csak mint kompozíció átlagos
UPDATE: a tartósságára vonatkozó részt kitöröltem, mert csak kànikulában illant el a bőrömről, őszi napokon kifejezetten tartós.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. október 15.

nevaneva

2021. szeptember 7.

Kis kenős mintában birtoklom.
Meglepődtem rajta, mikor olvastam az illatjegyeket, mert egyáltalán nen érzek benne bogyós gyümölcsöket, csak egy kellemes, fehérvirágos illat nekem. Elnézést kérek a rajongóktól, de nekem kicsit unalmasnak érződik, egy vagyonért több csinnadrattát várok.
De azért kellemes, és ami főleg mellette szól, hogy kenve is elég erős a szillázsa (legalábbis a buszon mellettem ablakot nyitott a fiú, aki mellé odaálltam 😃), és tartós is, még 8-9 óra után is egyértelműen jelen van. Én szeretem ezt az erős aurát, amit képez, az viszont lehet, hogy nem merném fújni, mert ha kenve ez történt, akkor fújva valószínűleg lehajítanak a járműről...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. szeptember 7.

Kis kenős mintában birtoklom.

Amea

2021. február 21.

Ez pontosan olyan, mint bármelyik filléres gyümölcsös-édes drogériás celeb fújkálós, leszáradás után kb egy jobb sampon illatát hozza.
Az, hogy ezekért alapból sem rajongok, nem a parfüm hibája, de az, hogy egy niche ezt ki meri adni, az nevetséges.
Vessetek a mókusok elé, de én ezzel be is fejeztem a De Marly-val való ismerkedést. Megrendeltem tőlük a teljes sor mintát, jó véleményem csak a Deline Exclusifról van - annak legalább lokum illata van - de azt sem hordanám szívesen.
Ha valakinek bejön ez a bogyós gyümis vonal, a Lalique Amethyst pont a tizedébe kerül, mint ez, és baromira hasonlít. Nem véletlen, mindkettőt ugyanaz a parfümőr alkotta.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. február 21.

homonnaizs

Korcsoport: >54
2021. január 13.

"Habos örömfelhő " az én bőrömön imádlak Meliora *********

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2021. január 13.

"Habos örömfelhő " az én bőrömön imádlak Meliora *********

Marcsi66

2020. szeptember 11.

Ismerem ezt a márkát,van is belőle,,,Cassili és Delina,és még ha lehetne Safanad jöhetne,Nagyon jó véleményem van a többiről is,amit teszteltem idáig,,de sajnos itt csorbulni fog.Én erre semmit nem adnék ,de tudom h muszáj lesz....nem értem h hozták ezt össze,az illattal nem az a probléma h különc,v befogadatlan ilyesmi lenne.hanem nincs 'érték' mögötte.Gyümölcsös egy kicsit szúrós,édes szörp,rajtam végig ezt produkálja,virágokat is látok a leírásban,ezeket nem érzem. Az illatra közepest adnék,minőségre minuszokat SOKAT!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. szeptember 11.

Echooo

2020. szeptember 8.

Ezerszer inkább ez, mint a Delina. Kezdése olyan, mint egy erősen bepáleszezett nagybácsi mellé leülni, de rögtön "megjavul", onnantól pedig... szerintem remek illat, egyáltalán nem olyan egyszerűen gyümölcsös számomra, ahogy írják. Na, mindegy. Nekem tetszik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 8.

nygigi

2020. június 4.

Én is csatlakoznék az elégedetlenkedőkhöz. Mi ez? Egy édes, jellegtelen, túlárazott illat. Nincs benne semmi különleges. Mintám volt belőle, biztosan nem venném meg!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. június 4.

Melion

2018. október 23.

Őszintén megvallva, az itteni vélemények alapján sokkal rosszabbra számítottam. Ez nem rossz. Nos, édes gyümis illat. De ennek olyan igazi illata van, valóban minőségi. És mégha annyira nem is egyedi, itt a minőséget kell megfizetni (már akinek megéri). Pl számomra a legtöbb agyon magasztalt Kurkdjian parfüm is ilyen. Érezni a minőséget, de ennyi. Őszintén, azokat sem venném meg, meg ezt sem, VISZONT ha ajándékba kapnám nem ellenkeznék és szívesen elfujkálnám őket. Az illatára rátérve, felfújásnál valóban friss, megjelenik a cassis és a feketeribizli. Ez a szakasz pár percig tart, majd elkezd krémesedni, eltűnnek a jól kiérezhető jegyek és bele simulnak egy nagy adag pirosbogyós halomba. A krémesedéstől édesedik is és a már előttem említett gyümölcs desszert lesz belőle. Édes tejszínes pirosbogyós desszert. A szörp hasonlat is találó. De én a mások által említett férfias vonulatot abszolút nem érzem. Ha valaki ezt a kategóriát szereti, mindenképp próbálja ki! Nos és hogy kiknek való? Valóban fiatalos ennek ellenére egyik kb 50 éves hölgy ismerősöm kedvenc illata. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 23.

laracroft

2018. szeptember 26.

Az első illat, ami konkrétan és szó szerint fejfájást és hányingert okozott. Pedig semmi rossz nincs benne, harsány, édes, gyümölcsös elegy, első illatolásra azt mondtam, hogy az Escada bohóságának Niche-féle kidolgozása. Mert az is. Aztán valami mégis olyan szúrós lett, zavart. Émelyegni kezdtem és megfájdult a fejem. Nem segített a szituáción a brutál hatósugara sem, pedig épp csak egy cseppet tettem a kézfejemre. Nagyon zavart, le kellett mosnom. Nem csak ezért pontozom le, hanem az egyediséget, a csavart, azt a kis extrát is hiányolom, ami érdekessé tenné, itt most nem érzem, hogy egy Niche illattal lenne dolgom. Nem is értem igazán, de nekem ez egy nagy NEM.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 26.

Tiziana

2018. március 22.

Teljesen egyetértek Norellával, számomra is kétarcú ez a parfüm. Kedves málnás-szedres kis semmiség,
a virágillatokat szinte nem is érezni, inkább a háttérben lágyan kitöltő szerepük van.
Nem természetes illat,volt már szerencsém fekete ribizlit, vörös áfonyát szagolni,ízlelni,ennek itt semmi köze hozzájuk.Szörp,kislányoknak...elképzelem milliomos anyukát ahogy szagolja, és gondolja,"na jó vegyünk a gyereknek,ha már annyit nyafogott parfüm után"!Én nem érzem összetettnek,ennél Gucci (mainstream) Guilty Absolute sokkal érdekesebb,izgatóbb, felnőttebb női illat.Közel 60.000-ért, egy vicc. Nem bánkódom utána, nem venném meg semmiképp.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 22.