Parfums de Marly

Ár:   54 000 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Neroli Luxusparfüméria   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: médea, Módosítva: 2012. december 4.

Ár:   54 000 Ft
Lelőhely:   Neroli Luxusparfüméria

Meliorával a Parfums de Marly emléket állít Anglia leghíresebb telivér kancájának. A Meliora egyértelmű gyümölcsös jegyekkel – málnával és feketeszederrel – indít, melyek cukrosan szikráznak. Aztán megnyílik a szív: ilang-ilang és harmatos rózsa bomlik ki, mielőtt a liliom vizes fátyla felsejlene. Az alap kellően szilárd és keleties, fák, vanília és mósusz remeke.

Illatjegyek: feketeszeder, málna, ilang-ilang, liliom, rózsa, fás jegyek, mósusz, vanilia

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Marcsi66

2020. szeptember 11.

Ismerem ezt a márkát,van is belőle,,,Cassili és Delina,és még ha lehetne Safanad jöhetne,Nagyon jó véleményem van a többiről is,amit teszteltem idáig,,de sajnos itt csorbulni fog.Én erre semmit nem adnék ,de tudom h muszáj lesz....nem értem h hozták ezt össze,az illattal nem az a probléma h különc,v befogadatlan ilyesmi lenne.hanem nincs 'érték' mögötte.Gyümölcsös egy kicsit szúrós,édes szörp,rajtam végig ezt produkálja,virágokat is látok a leírásban,ezeket nem érzem. Az illatra közepest adnék,minőségre minuszokat SOKAT!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. szeptember 11.

Echooo

2020. szeptember 8.

Ezerszer inkább ez, mint a Delina. Kezdése olyan, mint egy erősen bepáleszezett nagybácsi mellé leülni, de rögtön "megjavul", onnantól pedig... szerintem remek illat, egyáltalán nem olyan egyszerűen gyümölcsös számomra, ahogy írják. Na, mindegy. Nekem tetszik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 8.

nygigi

2020. június 4.

Én is csatlakoznék az elégedetlenkedőkhöz. Mi ez? Egy édes, jellegtelen, túlárazott illat. Nincs benne semmi különleges. Mintám volt belőle, biztosan nem venném meg!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. június 4.

homonnaizs

Korcsoport: >54
2019. január 13.

"Habos örömfelhő "

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2019. január 13.

"Habos örömfelhő "

Melion

2018. október 23.

Őszintén megvallva, az itteni vélemények alapján sokkal rosszabbra számítottam. Ez nem rossz. Nos, édes gyümis illat. De ennek olyan igazi illata van, valóban minőségi. És mégha annyira nem is egyedi, itt a minőséget kell megfizetni (már akinek megéri). Pl számomra a legtöbb agyon magasztalt Kurkdjian parfüm is ilyen. Érezni a minőséget, de ennyi. Őszintén, azokat sem venném meg, meg ezt sem, VISZONT ha ajándékba kapnám nem ellenkeznék és szívesen elfujkálnám őket. Az illatára rátérve, felfújásnál valóban friss, megjelenik a cassis és a feketeribizli. Ez a szakasz pár percig tart, majd elkezd krémesedni, eltűnnek a jól kiérezhető jegyek és bele simulnak egy nagy adag pirosbogyós halomba. A krémesedéstől édesedik is és a már előttem említett gyümölcs desszert lesz belőle. Édes tejszínes pirosbogyós desszert. A szörp hasonlat is találó. De én a mások által említett férfias vonulatot abszolút nem érzem. Ha valaki ezt a kategóriát szereti, mindenképp próbálja ki! Nos és hogy kiknek való? Valóban fiatalos ennek ellenére egyik kb 50 éves hölgy ismerősöm kedvenc illata. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 23.

laracroft

2018. szeptember 26.

Az első illat, ami konkrétan és szó szerint fejfájást és hányingert okozott. Pedig semmi rossz nincs benne, harsány, édes, gyümölcsös elegy, első illatolásra azt mondtam, hogy az Escada bohóságának Niche-féle kidolgozása. Mert az is. Aztán valami mégis olyan szúrós lett, zavart. Émelyegni kezdtem és megfájdult a fejem. Nem segített a szituáción a brutál hatósugara sem, pedig épp csak egy cseppet tettem a kézfejemre. Nagyon zavart, le kellett mosnom. Nem csak ezért pontozom le, hanem az egyediséget, a csavart, azt a kis extrát is hiányolom, ami érdekessé tenné, itt most nem érzem, hogy egy Niche illattal lenne dolgom. Nem is értem igazán, de nekem ez egy nagy NEM.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 26.

Tiziana

2018. március 22.

Teljesen egyetértek Norellával, számomra is kétarcú ez a parfüm. Kedves málnás-szedres kis semmiség,
a virágillatokat szinte nem is érezni, inkább a háttérben lágyan kitöltő szerepük van.
Nem természetes illat,volt már szerencsém fekete ribizlit, vörös áfonyát szagolni,ízlelni,ennek itt semmi köze hozzájuk.Szörp,kislányoknak...elképzelem milliomos anyukát ahogy szagolja, és gondolja,"na jó vegyünk a gyereknek,ha már annyit nyafogott parfüm után"!Én nem érzem összetettnek,ennél Gucci (mainstream) Guilty Absolute sokkal érdekesebb,izgatóbb, felnőttebb női illat.Közel 60.000-ért, egy vicc. Nem bánkódom utána, nem venném meg semmiképp.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 22.

stylo

2017. november 25.

Soha nem választottam volna. Mondhatni véletlen találkozás, aminek így utolag örülök. Annyira roppanós, friss, ínycsiklandó, hogy nem is azt mondom, hogy illata van, inkább íze. Gránátalma, szeder, málna és akárki mit mond, nekem egy kis meggy. Felkelti az érdeklődést, és érdekessé teszi, hogy kicsit olyan, hogy: ó..., igen, ezt már kóstoltam, és imádtam, de mi is ez? valami ismerős, itt is van a nyelvemen...de mi ez? Nagyon megszerettem, pedig soha nem keresem ezeket a gyümölcsös parfümöket, mert túl bugyutának vagy hétköznapinak tartom. Ez viszont jó!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 25.

Norella

2017. október 5.

Meglepő több arcú illat ,amikor magamra fújóm még szép habos -babos felét mutatja . Aztán később átfordul a másik irányba és erőteljeseb férfias illat jelenik meg , sokszor amikor érzem ezt a "férfiasab" illatot magamon azon gondolkodom melyik illat lehet rajtam mert egyáltalán nem ismerős ...én nem is ezt fujtam magamra ?!
Igazából nagyon szép illat de jobban örülnék ha nem változna leszáradáskor hanem maradna olyan kis aranyos mint az elején !

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. október 5.

galagonyanya

2017. július 26.

Ha ez lenne az átlag parfümériás illatok színvonala, percet se nyugtalankodnék. Igazán finom, már-már étvágygerjesztő, édes-pirosbogyós illat, olyan habcsókos gyümölcsdesszert, mondjuk Pavlova... de ennyi sajnos az egész és nem több. Marly-tól azért ennél többet várok, a pontozás ennek szól, mert különben semmi bajom magával a parfümmel, az üvege például kimondottan elegáns, fényűző.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 26.