Parfums de Marly

Ár:   61 000 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Neroli Luxusparfüméria   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: babyface, az összetevőket feltöltötte: Rhodesian Ridgeback, Módosítva: 2019. november 29.

Ár:   61 000 Ft
Lelőhely:   Neroli Luxusparfüméria

A Parfums de Marly exkluzív Arabian Breed kollekciójának tagja. A mélyfekete üveg a szokatlan erőre, zabolátlanságra és karakterességre utal. Aranyozott kupakkal zárul.

A régi időkben az Oajan a háborúkban jeleskedett, a mai lovasok pedig sorra nyerik vele a bajnokságokat. Az ő illata igéző mézes-fahéjas keleties csoda, melyre örökre emlékezetünkbe vésődik.

Illatjegyek: fahéj, illatvirág, mézámbra, benzoégyanta, davana, ladanummósusz, pacsuli, tonkabab, vanília

Fújósban❗ Parfums de Marly Oajan
Ár: 1500 , Eladó: Csokri
Állapot: Frissen fújt az eredeti parfümömből , Helyszín: Budapest , fizetés: Személyesen posta foxpost
Ár: 3800 Ft, 6300 Ft , Eladó: zoszt
Állapot: 5ml, 10ml fújós üvegcse, Helyszín: Bp. XI. ker, XII. ker, XIII. ker, XXII. ker, Budaörs, fizetés: Személyes átvétel. Előre utalás után posta, foxpost lehetséges, a postaköltség a vevőt terheli.

tiltedfate

2020. november 7.

Fahéjas-almás pite illata egy üvegbe zárva.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 7.

Fahéjas-almás pite illata egy üvegbe zárva.

Edwin

2020. október 2.

Csatlakozom én is az előttem szólók javához, azzal a kivétellel, hogy én nem érzem maszkulinnak, inkább unisexnek, sőt.
Engem leginkább az Ikeában kapható kardamomos-fahéjjas csigára és anyum almás-fahéjas süteményére emlékeztet, melyet a 90-es években minden második péntek este nekünk sütött.
Mindenesetre gourmand illat a javából, szinte zavaró is, hogy fogyasztása csak külsőleg alkalmazható.
Intenzív és tartós of course, és már-már sziruposan édes.

Természetesen csak gourmand illat kedvelőinek ajánlom igazán, de nekik mindenképp.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 2.

Intenzív és tartós of course, és már-már sziruposan édes.

Dankov

2020. július 28.

Én viszont legszívesebben 10 csillagot adnék neki...

Ennél finomabb keleties gourmand illatot még sosem éreztem. Nyitáskor arcon vág egy nagyon finom ragacsos, édes mézes fahéj illat, némi gyümölcsös akkorddal. (Sokan mondják, hogy almás pite, szerintem ez az akkord nagyon nagyon távol van az almától, nekem inkább a meggyre hajaz,)

Azonban ez nem ennyi... nem bizony.

Ezt az édes (de nem gejj) finomságot, mintha leöntötték egy üveg keserű fanyar régi tolltintával. Ez a háttér teljesen kiemeli az Oajant a sokakat karácsonyra emlékeztető illatvilágból. Aztán szépet lecsillapodik a ragacsos méz, mintha csak leettük volna pite tetejéről, és a tál alján lévő krémes vaníliás falatokhoz érnénk. Itt azonban megjelenik az ámbra, és a benzoin, valamint felerősödik a pacsulis karakter is. Egy pillanatra sem túl sok, finom, mint egy desszert, amiből ha 5 kilót megeszel sem vagy rosszul.

Fantasztikus fenomenális finomság. 12 óráig elképesztően muzsikál 2-3 fújással is... az áráért pedig 125ml ebben a gyönyörű dobozban és üvegben... számomra ha valamelyik illat megér minden garast, hát ez az.

Nagyon vadak vannak ebben a keleties gourmand kategóriában: Ambre Nuit, Tobacco Vanille, Tonka Imperial, Black Phantom és még folytathatnám a nagyon hosszú sort, viszont számomra ő az úr ebben a házban.

Az egyik előttem szóló kommenttel kapcsolatban pedig az jutott eszembe, hogy ha valaki barátzónába kerülne egy tökéletesen eltalált gourmand illattól (természetesen megfelelő öltözék, és hangulat kiséretében), az bizony nem a parfüm hibája lenne.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. július 28.

Én viszont legszívesebben 10 csillagot adnék neki...

Azonban ez nem ennyi... nem bizony.

Plenda

2020. június 19.

Sok véleményt olvastam róla, elég megosztó illat úgy láttam. Kikellett próbálonom! De még milyen jó, hogy nem ruhàztam be üvegesre. Rajtam az elején finom édesebb illat, majd kezd száradni, akkor beférfiasodik, a vége pedig régies illat lesz. Sajnos engem nem varázsolt el 😕

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. június 19.

Rhodesian Ridgeback

2019. november 28.

Szeretem a PdM illatokat, mert, szinte kivétel nélkül erőmű kategóriájúak. (Egyedül azt sajnálom, hogy nincs nyári illatuk.)
Most a Harod és eközött vacilláltam. Végül az Oajan lett a befutó. Talán az volt a döntő érv, hogy ennek olyan igazi, hamisítatlan, karácsony illata van.
Pofonegyszerű összetevők, bámulatos végeredménnyel, beast módú tartóssággal. Inkább éjszakai illatként tudnám javasolni, mert brutális a hatótávolsága is.
Maga az illat egyszerűen bámulatos. A fahéj a fő jegy, jól komponált, de nem zavaró édességgel. A végeredmény egy mesés, téli illat.
Szerintem inkább férfias illat, de nőkön is el tudom képzeni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 28.

Szerintem inkább férfias illat, de nőkön is el tudom képzeni.

Reginaaa

2019. november 26.

Fiatalkori szerelem illat.Amikor a discoba elment mellettem almaim pasija ,utanna szagoltam a levegőbe hogy még sokaig nagyon sokaig erezzem ezt a csodát.Mára megértem hogy magamon is viseljem es megfordult a kocka ,mert most utannam fordulnak a férfiak:)
Leparolgasa utan tökeletesen szimbolizalja ezt az unisex egyediseget:)Nalam nyerő illat:)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. november 26.

dnl

2019. október 9.

Egyetértek az előttem szólókkal, nagy mestermű ez!
Ja, nem..

A karácsony jut eszembe róla, a sütemények, meg a jövés-menés.
Férfiként kicsit meredek dolog úgy illatozni, mint egy sütemény.. olyan 9-10 órán át, de hát ez van.. az embereknek bármit el lehet adni.
Ha azt mondaná holnap a felettesem, hogy figyu Dani, fújd magadra ezt az illatot csak egyetlen napra, és megkapod a 13. havi fizudat..
hát, nem.. kösz Főnök, de nem akarok barátzónába kerülni a csajoknál... az az egy nap végzetes lenne.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 9.

Egyetértek az előttem szólókkal, nagy mestermű ez!
Ja, nem..

A karácsony jut eszembe róla, a sütemények, meg a jövés-menés.

Phoenix19

2019. szeptember 14.

Gyönyörűséges illat, ha nem lenne jellegre több hasonló parfümöm, már rég megvettem volna üvegében. Olyan érdekes, bennem fel sem merült, hogy ez unisex illat, pedig ha azt vesszük tényleg nem nőies, de végülis ilyen alapon minden parfüm lehetne unisex, kivéve az anyáknapi virágcsokrokat. Ez az illat fahéjas, picit likőrös vagy rumos, talán mintha szilvát is éreznék, de lehet csak beképzelem az Armani Sì Le Parfum miatt, ami egyik kedvencem és nagyon hasonlít rá, viszont jóval brutálisabb és szerintebb jobb is az Oajan-nál. Ebben viszont van dohány és elég szépen kiérződik, talán ez a része zavart egy picit. Mindenképpen hideg, hűvös időre való, amolyan lelket melengető finomság.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. szeptember 14.

SPARXS

2019. január 21.

A Hermes Ambre Narguile majdnem tökéletes mása. A fő különbség, hogy az Oajan lágyabb, könnyedebb illat és a leszáradásban nem jön elő egy füstös illatjegy,ami a pipa illatát próbálja vissza adni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 21.

Emli70

2018. október 20.

Kevés lesz a fújós mintám belőle, még szereznem kell télre....
Nagyon erőteljes, hosszantartó, különleges illat. Rajtam a füstösség szerencsére nem bújik elő, (bár gyümölcs talán nincs is benne) de mégis nagyon szilvás eleinte, meghintve édes fahéjjal, és egy fantasztikus egyveleg vesz körül a méz, rum, dohány, vanília, ez mind érezhető. Egyre jobban bejönnek az unisex illatok. Kiváló minőség!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. október 20.

Kevés lesz a fújós mintám belőle, még szereznem kell télre....

Alkoholok: Alcohol Denat., Alcohol
Fényvédők: Butyl Methoxydibenzoylmethane, Octinoxate, Ethylhexyl Salicylate
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Coumarin, Alpha-Isomethyl Ionone, Benzyl Benzoate, Cinnamal, Cinnamyl Alcohol, Citral, Eugenol, Limonene, Linalool

Részletesebb információ a smartskincare-en.