Parfums de Marly

Ár:   67 800 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Neroli Luxusparfüméria   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: médea, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2021. október 4.

Ár:   67 800 Ft
Lelőhely:   Neroli Luxusparfüméria

Illatjegyek: körte, narancs, ilang-ilang, írisz, narancsvirág, ámbra, szantálfa, vanília

Parfums de Marly Parfums De Marly Safanad fújós
Ár: 5.000.-Ft + pk , Eladó: Agnesanna
Állapot: Használt, Helyszín: Tótkomlós, fizetés: Banki átutalás után postán maradó levélben küldöm.
Parfums De Marly Safanad
Ár: 2,5ml/ 1.800ft 5ml/ 3.500ft 10ml/ 6.800ft + Posta , Eladó: nina 69
Állapot: Frissen átfújva a saját parfümömből 2,5 - 5 vagy 10ml üveg vagy pattintós parfümszóróba., Helyszín: Budapest, fizetés: Budapesten a XI. kerületben személyesen is átvehető vagy előre utalást követően ajánlottan postázom.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

daliah

2021. augusztus 24.

Ez szerintem egy “kezdő” niche, csúcsminőség, de nincs benne semmi meghökkentő. Mézes körteszörp és az egyik legkellemesebb narancsvirág, amit valaha éreztem, vaníliás alapon.
Kicsit öregnek érzem én már magam hozzá, nekem most Houbigant narancsvirágos illata passzol, aztán pár év és 40 körül szerintem megérek a Poeme-ra is.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. augusztus 24.

Amea

2021. január 25.

Nagyon jól összerakott narancsvirágos illat. Már akkor is az volt, amikor Jean Paul Gaultier kiadta a 90-es években Classique néven.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. január 25.

silence

2020. május 7.

Nekem ez olyan igazi előkelő Úrihölgyek illata...... meg kell hagyni: nagyon szép illat, de rajtam kicsit komoly, úgy érzem nekem még ehhez fel kell nőni.... (pedig nem vagyok már mai csirke)
Mézes narancsvirág..... a körtét én nem érzem benne, maximum a kifújás utáni pillanatokban, akkor is talán csak akkor, ha nagyon bele akarom képzelni....
Imádom a narancsvirág illatát, de valahogy itt az írisz-szel együtt nekem nagyon virágos az összhatás.... a szantálos - vaníliás alapok puha, simogató lágyságot biztosítanak a parfümnek, ami kifejezetten tetszik....
Viszont többször bevillant a viselése közben egy “virágos luxus szappan” érzet, ami már kevésbé az én világom.
Tartóssága rajtam kb. 5 óra, viszont sajnos nagyon gyorsan bőrközelivé válik...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. május 7.

Tartóssága rajtam kb. 5 óra, viszont sajnos nagyon gyorsan bőrközelivé válik...

Parfuwoman

2019. október 16.

Up.:
Safanad egy 18. századi gyönyörű nő. A haja vörös ,az orra fitos,az alakja pedig buja. Magába bolondítja a férfiakat ,de a szíve csak egyé lehet. Szolgái tejes-mézes vízben fürdetik,a fésülködőasztalán gyönyörű vaníliavirág és narancsvirág illatozik. Ámbrával kevert krémmel illatosítja magát. A ruhái fenségesen susognak az alakja körül . Stílusa kifinomult ,de mégis van benne valami zabolátlan . Kedvenc lova csak őt tűri meg a hátán.
Ez a parfüm egy barokkos túlzás ,de én nagyon szeretem. Szexi.

Hát,én most ki fogok lógni a sorból a véleményemmel,mert én ezt imádom .
Sok Niche illatot ismerek már ,s általában a legtöbb 3 kategóriába esik (persze vannak kivételek itt is,szabályerősítő jelleggel):
1. Nagyon különleges ,egyedi,meghökkentő illatélmény,tetszik,de parfümként nem hordanám ,mert furcsa,nem illeszthető be az életembe
2. Ugyanazt a designer/olcsóbb niche illatok között is meg lehet találni ,csak sokkal kedvezőbben
3. Disszonáns,kellemetlen katyvasz(gondolom a bőrkémia a ludas)
4.Ugyan nagyon drága ,de csodásan lekerekített illatok,lehet,hogy akad hasonló designer fronton ,csak nem ilyen komplex és minőségi .
Na,ebbe az utolsó kategóriába illeszkedik a Safanad.
Csodálatosan finom illat,rajtam a méz és a narancsvirág kéz a kézben jár,a körte nincs jelen. A szantálfa néha beáll mögéjük,a vanília és az ámbra pedig zárja a sort és egy csodás alapot szolgáltat. De a főszereplő a narancsvirág ,ami az egyik kedvenc illatjegyem. Élőben is imádom a narancsvirágzaskor felszabaduló buja illatot és parfümben is gyönyörű ,főleg ,ha krémes mivoltában jelenik meg,mert tud ő zölden szúrós is lenni.
Sokat kellett spórolnom erre az illatra,de méltó darabja lett a kollekciómnak. Ebben az esetben a minőséget kell megfizetni,azt hogy tartós ,kerek,nem egy “összemosódott”,hanem tisztán kivehetők az istenien,buján szinkronban levő illatjegyek. Nekem is vannak kedvezőbb áru illataim,köztük minőségi darabok,de ez gyönyörűen lekerekített és rajtam igenis komplex. Egy gyönyörű fekete /elegáns egyberuha és magas sarkú mellé tudom elképzelni . Szerintem akin átlagos vagy túl mindennapi,annak nem harmonizál a bőrével. Nővéremen például savanykás ,kissé szúrós a narancsvirág akkord.
De nem baj,rajtam csodás .

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. október 16.

Up.:
Ez a parfüm egy barokkos túlzás ,de én nagyon szeretem. Szexi.

Hát,én most ki fogok lógni a sorból a véleményemmel,mert én ezt imádom .
3. Disszonáns,kellemetlen katyvasz(gondolom a bőrkémia a ludas)
Na,ebbe az utolsó kategóriába illeszkedik a Safanad.
De nem baj,rajtam csodás .

Chirmook

2019. június 24.

A Marley házat úgy ahogy van a kedvencemnek tartom, nagyon finom illatok rendkívül magas minőségben- ha NICHE, akkor pont ezért, ezt várom el!
Van köztük nagyon egyedi és különleges (pl, a Delinák) és olyan is, amit már éreztem máshol, csak kevésbé magas minőségben (Darcy) és van az is, ami lehetne mainstream illat is, de a kivitelezés és minőség kiemeli onnan- na az a Safanad. Nem úttörő, nem nagyon különleges de rendkívül finom és nőies, virágos- édes összetett, harmonikus illat. Gyönyörűen van megkomponálva, magas minőségű anyagokkal. Tartóssága kiváló, de nem 48 óra, mint a Delina Exclusif, , sillage- a közepes-erős. Az édessége miatt inkább 20 fok alaltt működik jól, őszi-téli-tavaszi illat.Ha van rá 50-60 e Ft- od, és fontos a minőség, inkább vedd ezt, nem fogod megbánni. Ennyiért persze lehet több mainstream parfümöt venni, de nekem megéri, hogy jó minőséget viselek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. június 24.

Tiziana

2019. január 28.

Mióta megismertem ezt a márkát, illetve egyre több illatot szagoltam belőle,
rájöttem hogy amit ők nyújtanak, az nekem kevés.Csak bámulom a híres
kritikus(nő?) blogját aki atomjaira szed minden Malle parfümöt,és a legtöbbről
negatív kritikát ír, pedig azok az illatok igazi különlegességek,mind-mind külön egyéniség,
és szerintem nagyon magas minőséget képviselnek! még akkor is elismerem ezt,
ha némelyik illat nem az én világom.De ez az édes, mézes-körte szörp???
"Elfogulatlan" blog írónk szerint EZ rendben van!!!Én csak egy cukrozott
löttyöt érzek.Lapos, nevetséges.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 28.

Mióta megismertem ezt a márkát, illetve egyre több illatot szagoltam belőle,
rájöttem hogy amit ők nyújtanak, az nekem kevés.Csak bámulom a híres
kritikus(nő?) blogját aki atomjaira szed minden Malle parfümöt,és a legtöbbről
és szerintem nagyon magas minőséget képviselnek! még akkor is elismerem ezt,
ha némelyik illat nem az én világom.De ez az édes, mézes-körte szörp???
"Elfogulatlan" blog írónk szerint EZ rendben van!!!Én csak egy cukrozott
löttyöt érzek.Lapos, nevetséges.

Marcsi66

2018. szeptember 22.

Nagyon hasonlít MFK Apom Femme parfümre,nehéz eldöntenem h melyik a szebb,most sem tudom,,,,mind a kettő a gyönyörűségről,a finomság és szépség eredetéről szól,Különbség h ő krémesebb,puhább, és valamivel fűszeresebb,Illatvilága a biztosra megy,és kevesen fordítanának hátat neki,Narancsvirágos vaníliás bódítás bársonyos érintése az ápoltságot és eleganciát emeli Édes a viselete és bókjai egyaránt,szignatúra lehet.
Márkán belül pontozom akkor ez egy erős négyes,,,,mert itt azért akad néhány különlegesség,ő nem lett az,de szívből befogadnám ha tehetném!!!
Tartóssága megfelelő,alkalminak is bevethető.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. szeptember 22.

Tartóssága megfelelő,alkalminak is bevethető.

Melion

2018. augusztus 10.

Szeretem a narancsvirág illatát, de eddig csak “szárazabb” kevésbé édes parfümöket volt szerencsém illatolni (pl: Grand Neroli). Nem gondoltam volna hogy ilyen szép tud lenni vaníliával, kissé édesebben. Így nem olyan szúrós, hanem krémesebb, lágyabb. Számomra tökéletes szignatúra illat.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 10.

egyedszilvi

2017. szeptember 16.

Marly❤közül 3 istenien fini illat van szamomra kitalalva..Safanad,Delina es Darcy.Ök annyira szepek,olyan csodaszep illatok.(de piszok dragak).Majd gyüjtök😆.Safanad..kicsit mezes naranncsvirag illat,jazminnal,s vanilias alapon.Elsö fel óraban intenziv,majd beleolvad a börödbe..simul,barsonyossa valik.Semmi karcosság,egyszerüen tökéletes!Tartóssaga kiváló,utan fújas sem kell😊a napot siman kibirja.Elegans.szep illat.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. szeptember 16.

Luna1024

2017. április 29.

Úgy tűnik, ha valamiben narancsvirág-vanília kombó van, az engem levesz a lábamról. :) Amúgy egyetértek a lentebb írtakkal a tekintetben, hogy ha niche illatról van szó, az legyen egyedi, valamiben más, hisz nem a semmiért fizet ki az ember 20-80 ezer Ft-ot... Én azonban eddig úgy tűnik, hogy fordítva működök: ami niche-vonalon bestseller, az nekem a "no way" kategória, és nem látok bennük túl sok érdekeset (pl. Confetto, Sweet Oriental Dream, Salt Caramel, Fracas, stb.), ami meg elsőre teljesen átlagosnak tűnt, az megvett kilóra, és most elsősorban a Safanad-ról beszélek.
Rajtam ez az illat elejétől a végéig nagyon rágószerű, ugyanakkor az első pár percben érzek benne egy kis pezsgősséget is, mint valamelyik Carolina Herrera parfümben. Illatjegyek közül körtét érzek fehér virágokkal (nem tudom, utóbbi van-e benne, de nekem kicsit jázminos-tubarózsás), meg egy kis vaníliát, narancsvirágot. Édes, de kicsit sem émelyítő illat, az írisz púderessége az én bőrömön egyáltalán nem jön elő, inkább krémes, bőrbesimuló és nagyon természetes! Rajtam az elejétől a végéig egy Lancome Hypnose-féle rágószerű, elképesztően nőies illat, de az említettnél sokkal bújósabb, kedvesebb, nem annyira "hideg". Valóban igen egysíkú, de engem ez most valamiért nem zavar, jó érzés a számomra ebbe az illatba burkolózni, mert amikor rajtam van, valóban egy törékeny, elegáns NŐNEK érzem magam benne!
Rajtam a hatósugara közepes, a tartóssága azonban nagyon klassz, bár ez az általam eddig próbált niche illatokról mind elmondható. Nem egy túl komplex illat, és a 60.000 Ft szerintem is a "vicc" kategória érte (pedig tetszik, nagyon is!), de most inkább azt pontozom, hogy kellemes-e, jó érzés-e ebben az illatban létezni... És igen: egyszerűen jó kedvem lesz tőle. Nem ismertem eddig ezt a márkát, de az általam eddig próbált illataik közül ez tetszik a legjobban. Egy fújóst biztosan elfogadnék belőle!
Nem tudom, mennyire reális ez a pontozás - sokat gondolkodtam, hogy ár-érték arányban megéri-e -, de én megadom neki az 5 csillagot...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 29.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Fényvédők: Octinoxate, Butyl Methoxydibenzoylmethane, Ethylhexyl Salicylate
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Benzyl Alcohol, Benzyl Benzoate, Benzyl Salicylate, Citral, Citronellol, Eugenol, Farnesol, Geraniol, Linalool, Limonene
Színezékek: CI 14700, Yellow 5 Lake / CI 19140, Red 33 Lake / CI 17200
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Színező anyag. (Piros)

Színezék. Lilás piros.

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.