Paris Berlin

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Kryolan City Budapest, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Sparklepony, Módosítva: 2016. október 7.

Lelőhely:   Kryolan City Budapest, online

Préselt por állagú száraztus. Sajátos tulajdonsága, hogy a vízzel feloldott használat után, a száradást követően , vízállóvá válik.

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Lilija

2015. november 18.

Imadom a markat, de ez a termek nem sikerult valami jol...lehet vele sokaig jatszani, hogy feketebb legyen a szine, de hogy oszinte legyek, akkor inkabb a Ben Nye Cake Eye Lineret vegye meg, aki hasonloan felviheto szemhejtust szeretne. Hasznalni lehet, de sajnos nem a legjobb :(

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. november 18.

pleinsud

2012. december 3.

jucimuci: az Ó utcában, de a netről is megrendelheted.
Szerintem nem egy jól sikerült szemhéjtus, nem eléggé pigmentált, nem is tartós, én a magam részéről néhány használat után elajándékoztam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. december 3.

jucimuci: az Ó utcában, de a netről is megrendelheted.

Kormios

2012. július 8.

A legjobb tus, amit valaha használtam...! Ebben a nagy hőségben is gyönyörűen megmarad, nagyon tartós, nagyon könnyű vele szép, vékony, precíz vonalat húzni, nem mászkál el....és nagyon-nagyon sokáig elég! Csillagos ötös:)

Update: sajnos mégsem olyan tartós, mint ahogy áradoztam róla...de egy átlagos ceruzánál még így is klasszisokkal jobb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 8.

Sparklepony

2012. május 23.

A kedvenc tusom :) Könnyű használni és nagyon tartós.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. május 23.

A kedvenc tusom :) Könnyű használni és nagyon tartós.

Emolliensek: Cetearyl Ethylhexanoate
Parabének: Methylparaben, Ethylparaben, Butylparaben, Sodium Methylparaben, Propylparaben, Isobutylparaben
Színezékek: Ferric Ferrocyanide, Carmine / CI 75470, CI 77492, CI 77491, CI 77499
Tartósítószerek: Phenoxyethanol, Methylparaben, Ethylparaben, Butylparaben, Sodium Methylparaben, Propylparaben, Isobutylparaben

Könnyen kenhető olaj, aminek bőrpuhító (emollient) tulajdonsága van.

PVP 0 0

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

A methylparaben nátriumsója. Tartósítószer.

Parabének családjába tartozó tartósítószer.