Paris Memories

Ár:   450 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   százforintos boltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Páll Viktória, Módosítva: 2015. április 13.

Lelőhely:   százforintos boltok

Ár: 490 , Eladó: tundying
Állapot: kipróbált, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel vagy posta

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Dézi

2015. március 14.

Szupi! Ma kaptam anyukámtól, nekem a kettes árnyalat van meg. Ez is barna/ nude árnyalatokból áll, van benne egy sötétebb szín a füstösítéshez, egy világosbarna alapnak, egy vöröses barna mélyítővonalhoz és egy highlighter szín, de igazából bárhogy kombinálható.
Nekem nagyon szimpi, eddig még nem találkoztam ezzel a "márkával". Baromi olcsó, nagyon jól pigmentáltak a színek, nem porzik, jól füstösíthető. Az applikátor botrány ami benne van, olyan mintha valami fura textil anyagból készült volna, de számomra ez annyira nem mérvadó mert ezeket sosem használom a palettákból. Összességében ez egy nagyon szuper kis minipaletta, százas/eurós boltokban lehet beszerezni, 450 Ft volt. A minőségére tekintettel akár kétszer ennyit is simán megér, nekem nagy szerelem, biztos hogy mindig ezt viszem magammal, ha nem otthon sminkelek.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 14.

Emolliensek: Butyl Stearate, Paraffinum Liquidum/Mineral Oil, Pentaerythrityl Tetraisostearate, Isopropyl Myristate, Ethylhexyl Palmitate, Prunus Dulcis
Emulgeálószerek: Pentaerythrityl Tetraisostearate
Fényvédők: Zinc Oxide
Tisztítószerek: Pentaerythrityl Tetraisostearate
Illatanyagok: Isopropyl Myristate, Ethylhexyl Palmitate
Parabének: Methylparaben, Ethylparaben, Butylparaben, Propylparaben, Isobutylparaben
Színezékek: Zinc Stearate
Tartósítószerek: Phenoxyethanol, Methylparaben, Ethylparaben, Butylparaben, Propylparaben, Isobutylparaben

Bőrpuhító (emollient), emulgeáló és felületaktív anyag (surfactant).

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Parabének családjába tartozó tartósítószer.