Parodontax

Ár:   1800 Ft   Kategória:   Fog- és szájápolók
Lelőhely:   drogériák, patikák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: 6vilag, Módosítva: 2020. október 19.

Lelőhely:   drogériák, patikák
Kategória:   Fog- és szájápolók

Nem csak felfrissít leheletét, de egyben a foglepedék ellen is hat, és segít megőrizni a fogíny, valamint a fogak egészségét. Baktériumölő hatásánál fogva meggátolja a fogkőképződést, segíti annak eltávolítását, és segít megelőzni a fogíny problémákat.

• Bizonyítottan segít megőrizni a fogíny egészségét
  • Célba veszi a lepedéket képző baktériumokat, melyek a fogmosást követően is a szájban maradnak
  • A fogközökben és az íny vonala mentén fejti ki hatását
  • A fluorid erősíti a fogakat
  • Megőrzi a friss leheletet
  • Alkoholmentes

Jelizz

2021. szeptember 7.

Nekem ez egy kicsit eros, de nem rossz . Olyan mint a Listerine.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. szeptember 7.

Nekem ez egy kicsit eros, de nem rossz . Olyan mint a Listerine.

6vilag

2020. október 24.

Kerestem a kínai lánynál a szokott helyen a piacon az eredeti tesóját, de nem volt. Viszont megoldott a problémát telefonált, és 2 percen belűl ott is volt már ez. Na, jó egye fene, ha már ilyen kedves volt, megvettem. Jó ez is, bár én a karakteresebb ízeket jobban szeretem, de ez is tökéletesen megfelel. A férjem meg pont az ellenekzőjét szereti, mint én, így boldogan használja. Mellette tartok fenn magamnak egy "ütősebb" ízűt és felváltva használgatom őket.
Kiharapdáltam a szám belűl, eredetileg azért kezdtem el használni, hogy gyorsabban regenerálódjon a heg. Azt hiszem kicsit segített is.
Szóval, jó ízű, kifejezetten gyengéd, a PARODONTAX érzés elmarad mellette, ez egészen lágy, nem olyan karakteres, mint a tesói.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. október 24.

Gombaellenes tartósítószer.

Színezék. Lilás piros.