Parodontax

Ár:   1599 Ft   Kategória:   Fog- és szájápolók
Lelőhely:   drogériák, patikák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: siss, Módosítva: 2019. február 3.

Lelőhely:   drogériák, patikák
Kategória:   Fog- és szájápolók

A Parodontax Complete Protection fogkrém segít a fogínyvérzés megelőzésében és védi a fogíny rugalmasságát. Csökkenti a rossz lehelet kialakulását, ásványi anyagokkal erősíti a fogzománcot. Mélyen tisztító hatás a száj friss érzéséért.

Nagypaleva

2021. október 19.

Számomra is hihetetlen, de vérzik tőle folyton az ínyem. Olyan, mintha a benne lévő só (vagy valami sós íz) kimarná mindig. Egyébként szuper jól tisztít, de én ezt úgy érzékelem, hogy le(ki)marja a fogamról és a fogaim közül a lepedéket, maradékokat. De valóban tökéletesen tisztít! Viszont a zöld fehérítő elmex jobban fehérít és attól nem vérzik az ínyem soha. Ettől függetlenül úgy csinálom, hogy naponta 1x (általában este lefekvés előtt) egy borsónyival kimosom ezzel a fogam, de az Elmexet nem hagytam el. Így kombinálva használom őket.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. október 19.

6vilag

2021. május 24.

Muszáj volt kipróbálom az "eredeti" verzióját és nagyon nehezen, de sikerült (!) megszoknom azt is. Sokszor vissza-vissza tértem hozzá, bár bitangul sósnak érzem, de szuperül megszüntetett mindenféle vérzést ami a szájápolás során néha előfordult. A szájvizét is használom, annál nem kellett semmilyen idő a hozzászokásra, tökéletes ízre, szagra, állagra, kifejezetten szeretem és nagyon sokszor vettem azt is.
Mikor megláttam ezt a polcon, tudtam, hogy ezt is ki fogom próbálni. Nála nem kellett semmilyen hozzászokási idő, nem olyan brutálisan sós. Nekem. De a férjem szerint borzasztó az íze. Jah, ő még nem is próbálta a másikat. Szerintem pedig, tökéletes az íze, szépen is tisztít, igazán frissnek érzem használatát követően a leheletem és a fogaimat is.
Nem lehet vele mellé lőni, többször újra vettem már. A fogkővel viszont nem kezd semmit -bár nem is ígérte-, így továbbra is járok szorgalmasan az eltávolítására. De ezért nem vonok le semmit. Már a sokadikat veszem, akkor tankolok belőle, ha akciós, mert amúgy nem egy olcsó termék.

"Szájpatika leírása alapján:
Fluoridos fogkrém mindennapi használatra Az új Parodontax Complete Protection több, mint egy egyszerű fogkrém. Egyesíti a Parodontax szakértelmét a fogínyápolás terén mindazzal, amire szükség van az erős fogak megőrzéséhez. Így biztosít 8 jótékony hatást az egészségesebb fogínyért és erősebb fogakért. 1. Segít megszüntetni és megelőzni a fogínyvérzést 2. Enyhülést hoz a vörös, gyulladt fogínynek 3. 4-szer hatákonyabban távolítja el a plakkot 4. Segít feszesen tartani a fogínyt 5. Kíméletesen fehérít 6. Erősíti a fogzománcot 7. Alapos tisztítás a friss érzetért 8. Célba veszi a rossz leheletet."

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2021. május 24.

"Szájpatika leírása alapján:

Brigi13

2021. január 11.

Szuper fogkrém.Frissitő,jól habzik és a fogínyemet is érezhető,hogy összehúzza.Fehéritést még nem vettem észre de nemrég kezdtem el használni.Szerintem nagyon jól teljesíti a leírtakat és nem vészesen sós,legalábbis nekem nem.Biztos,hogy újra veszem mert nagyon bevált a problémáimra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. január 11.

Sziporka88

2020. december 6.

Még csak egy tesztert használtam el belőle, de nagyon elégedett vagyok ezzel a fogkrémmel. A lehelet friss lesz tőle, nagyon szépen tisztít, ami sokáig tart. Az ínyemen is éreztem, hogy valamilyen módon ápolja azt (kicsit bizsergős, de jó érzés). Biztosan venni fogok normál kiszereléssel is.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. december 6.

llucia

2020. május 6.

Itthon két féle kapható: a Müllerben a német változat, az Extra Frische, zömökebb álló tubus, ami valóban friss, mentolos, nagyon jó.
A DM és egyéb helyeken az Extra Fresh, viszont kicsit édeskés, banános izű. Az nem igazán friss...

Teljesen más a 2 íz.

Ez a kettősség zavaró, a németes változat az 5 pont.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. május 6.

Teljesen más a 2 íz.

Ez a kettősség zavaró, a németes változat az 5 pont.

Doranora

2019. november 26.

Hamar megszokható sós ízű. Hatásos az ínyvérzésre és friss érzete sokáig megmarad.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. november 26.

danyadi77

2019. augusztus 19.

Fogorvosomtól kaptam. Extra fresh-nek nem mondanám a hatását, de vérző, gyulladt fogínyre valóban jó. Valószínűleg újravevős, ha szükség lesz rá.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. augusztus 19.

bernadettu

2019. június 30.

15 ml-s mintát használtam el belőle. Kicsit sós íze volt, de nem erőteljes, viszont a leheletem nem maradt friss a használata után.

Fogínyvérzésem nincsen, gy arról nem tudok nyilatkozni, nem fogom újravenni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 30.

Fogínyvérzésem nincsen, gy arról nem tudok nyilatkozni, nem fogom újravenni.