Parodontax

Ár:   1599 Ft   Kategória:   Fog- és szájápolók
Lelőhely:   drogériák, patikák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: siss, az összetevőket feltöltötte: wd1102, Módosítva: 2018. augusztus 28.

Lelőhely:   drogériák, patikák
Kategória:   Fog- és szájápolók

A Parodontax Complete Protection fogkrém segít a fogínyvérzés megelőzésében és védi a fogíny rugalmasságát. Csökkenti a rossz lehelet kialakulását, ásványi anyagokkal erősíti a fogzománcot. Mélyen tisztító hatás a száj friss érzéséért, gyengéd fehérítés.

AngelHeart80s

2021. október 25.

Nem vált be, nem érzek frissességet a számban fogmosás után, rossz az íze, undorító az állaga, és vérzett az ínyem is. Maradok a Lacalutnál!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. október 25.

zsizsi2222

2021. szeptember 20.

Ez az egyik legjobb fogkrém amit kipróbáltam. Mindig is utáltam a mentolt, ez kevésbé mentolos, cserébe nagyon jól tisztít. Imádom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. szeptember 20.

IrisAnn

2021. május 13.

Páromnak nagyon érzékeny ínye van és fogszuvasodásra hajlamos fogai. Mindig azzal küzdöttünk, hogy minden fogmosás után véres volt, amit kiköpött a csapba... A fogorvos ajánlotta ezt a terméket, az ő és az itteni vélemények hatására beszereztük és nem csalódtunk: azóta minden problémája megoldódni látszik.
Én bár nem tapasztaltam fehérítő hatást, de így is nagyon elégedett vagyok. Az én fogaim is kicsit érzékenyek, de ez a fogkrém megszűntette (most már nem szokott a hidegben/melegben fájni)! Jól tisztít, kis mennyiség is elég belőle. Elsőre furcsa az íze, nem az a nagyon mentolos fajta, de egyébként utána érződik a mentolos frissesség a számban.
Egyetlen negatívuma az ára, de ezért érdemes Az*rban/Eur****ilyben/Ec****ilyben beszerezni (1000-1200 forintos áron lehet kapni, amikor nem akciós). 😊

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. május 13.

kiskacsa480

2021. január 31.

Már évek óta ezt használom és eszem ágában sincs leváltani! ❤️
Fog és íny érzékenység miatt vettem anno amit pár nap alatt rendbe is hozott és azóta is kordában tart. Az elején valóban furcsa a megszokottól eltérő ízvilág, de ha az ember megszokja és visszatért egy alkalomra a régi fogkrémjéhez, arra fog rádöbbenni, hogy a korábbi rettenetesen édes, túl mentolos és zavaróan túlhabzik. Legalábbis én ezeket a dolgokat tapasztaltam.
Az ára valóban kicsit borsos de ha az ember oda figyel az akciókra akkor sokszor be lehet szerezni olcsóbban is. A fehérítő része szerintem abszolút placebo alapon működik és úgy gondolom, hogy az összes fehérítős fogkrém ezen alapszik, de ettől függetlenül én is inkább a fehérítős változatot szeretem venni. A tisztító hatása számomra tökéletes és elégedett vagyok vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 31.

Már évek óta ezt használom és eszem ágában sincs leváltani! ❤️

mucskalaura

2020. november 7.

A kedvenc fogkrémem valaha, még ha az ára egy picit húzós is. Szerintem abszolút megéri.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. november 7.

kamillaanemeth

2020. október 25.

szerintem akik a sos izre panaszkodnak, osszekeverik a sima whitening verzioval.
szoval az eredetihez kepest kellemes iz, es talan egy fokkal gyengebb feherito hatas, de meg igy is klasszisokkal jobb a jelenleg kaphato fogkremeknel. az ara miatt altalaban huzza a szajat mindenki, akinek ajanlom, de lehet nem veletlenul kerdezik, hogy fogfeheritesre jarok e..:D a feherito hatas hosszan tart, es nem optikai, inkabb azt az igazi termeszetes feherseget hozza vissza. foginyverzest nem tapasztaltam ez mellett sem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 25.

Vikkinca

2020. október 21.

Évekkel ezelőtt kezdtem használni-nem volt panaszom...egyszerűen egy áruházban 2db-ot adtak egy áráért.Először fura volt a sós íz,de nagyon gyorsan, nagyon megszerettem,érzem,hogy nagyon jól tisztít,minden lepedéket eltávolít.Az uram és a gyerek is szépen rászokott,és megszerette az egész család,már más fogrém szóba se jöhet.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. október 21.

NyBetti

2020. május 25.

Pont a karantén alatt kezdett fájni az ínyem, doki persze nem fogadott mert nem sürgősségi eset.
Megvettem ezt, és 3 nap alatt megszünt a probléma (hogy ettől, vagy egyébként is elmúlt volna azt nem tudom).
Első használatkor a sokkolóan sós íze ledöbbentett, de megszoktam már. Nem igazán habzik, ami kicsit fura de nem zavar.
Elégedett vagyok vele, de csak probléma esetén tervezem használni az íze miatt.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 25.

Elégedett vagyok vele, de csak probléma esetén tervezem használni az íze miatt.

norkak

2020. március 17.

Egy nagyon durva fogfájós-fogínyvérzéses időszak során vettem meg. Első fogmosás során azthittem, rosszul leszek, annyira sós volt. Egy hétig használtam lacalut szájvízzel, és teljesen elmúlt a fogfájásom és az ínyem sem vérzett. Eltettem, így csak akkor használom, ha ilyen problémák jönnek elő. Egyébként szépen tisztít, és ugyan extra mentolos íze nincs, de kellemetlen érzetet sem hagy maga után.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. március 17.

Agnyecko

2020. március 17.

Évek óta használok Parodontax fogkrémet, egyszer a fogorvos ajánlotta, hogy ez a legjobb a ma már népbetegségnek számító fogágybetegség tüneteinek szinten tartásában (mivel azt megállítani nem lehet). Csomó verziója van, nekem az Ultra clean az aktuális kedvenc. Sosem gyulladt az ínyem, nagyon jól tisztít (mondjuk a fogselyem még emelheti a szintet, csak lusta vagyok minden nap használni), friss leheletet biztosít (persze ha biztosra akarok menni, egy kis szájvízzel lehet még turbózni a hatást), szóval sosem kísérletezek más fogkrémmel, mert ezt nagyon szeretem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. március 17.