Parodontax

Ár:   1599 Ft   Kategória:   Fog- és szájápolók
Lelőhely:   drogériák, patikák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: siss, az összetevőket feltöltötte: wd1102, Módosítva: 2018. augusztus 28.

Lelőhely:   drogériák, patikák
Kategória:   Fog- és szájápolók

A Parodontax Complete Protection fogkrém segít a fogínyvérzés megelőzésében és védi a fogíny rugalmasságát. Csökkenti a rossz lehelet kialakulását, ásványi anyagokkal erősíti a fogzománcot. Mélyen tisztító hatás a száj friss érzéséért, gyengéd fehérítés.

Ár: 900 Ft , Eladó: ilcs89
Állapot: Új, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel, számlára utalás után ajánlottan postázom
Qwerty

2020. február 16.

Megkedveltem ezt a fogkrémet, pedig az első mosásnál azt hittem nem lesz második. Rengeteg szódabikarbóna van benne, attól olyan sós és szemcsés. A szemcsék szép lassan feloldódnak, viszont addig nagyon jól letisztítanak mindent. Jól habzik egyébként, talán túl jól is.
Egy kis ínygyulladásom volt, azért vettem. A gyulladás elmúlt, nem vagyok egészen biztos abban, hogy ettől, de jót tett neki, az biztos, még úgy is, hogy naponta csak egyszer merem használni, mert elég erősen dörzsöl és a szám szélét is szárítja kicsit.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. február 16.

rammy717

2020. február 16.

Az első 3 fogmosáson kell túljutni, utána már fel sem tűnik az íze. Elkezdett vérezni az ínyem, és érzékeny lett, ezért esett erre a választásom (+C vitamin). A problémám megoldódott, időközben meg is szerettem ezt a fogkrémet, szóval maradok is ennél. Szépen fehérít is (de nem túlzott mértékben, ami szerintem jó dolog). Elégedett vagyok vele.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 16.

opus

2020. február 10.

Kicsit sós íz, napközben is teljesen sima felületet a fogaimon, elvileg fehérit is. Előtte Blendamedet használtam, de lebontotta a nyálkahártyát a számban. Nekem ez a legjobban bevált fogkrém.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. február 10.

Beauty88

2019. október 11.

Az új változat íze sokkal fogyasztó barátabb. Hatékony, ínyproblémák esetén csak ezt!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 11.

Makk Zsuzsó

2019. június 10.

Egész megszoktam az ízét, a végére kifejezetten megkedveltem. Voltak ínyproblémáim, amióta használom, tényleg elmúltak. Fehérítő hatásról nem tudok beszámolni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. június 10.

csilluska85

2019. május 21.

Az egyetlen fogkrém ami segített a vérző ínyemen!!!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 21.

Az egyetlen fogkrém ami segített a vérző ínyemen!!!

SzVivien

2018. augusztus 12.

Szokásos Parodontax minőség, kellemes íz, tökéletesen tiszta fogok. Csillagos 5! :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 12.