Parodontax

Ár:   1100 Ft   Kategória:   Fog- és szájápolók
Lelőhely:   drogériák, patikák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: stunde67, Módosítva: 2018. május 10.

Lelőhely:   drogériák, patikák
Kategória:   Fog- és szájápolók

Kíméletesen eltávolítja a foltokat a fogakról, hogy visszaállítsa természetes fehérségüket, miközben segít megszüntetni és megelőzni az ínyvérzést.

Tekka

2019. szeptember 19.

Elsősorban a fehérítés miatt vettem, de végül már szerintem legalább másfél éve azért használom, mert semmitől sem érzem olyan tisztának a fogaimat mint ettől, illetve olyan jó friss 'íze' van, de nem ez a mű-mentol mindenség. Emlékszem először nagyon fura volt az , de azóta annyira megszoktam, hogy most már más fogkrém lenne furcsa. Hogy mennyire fehérít, azt nehéz megítélni, főleg hogy néha használok ilyen fogfehérítő tapaszt, és már többen kérdezték hogy mitől ilyen szép fehérek a fogaim, az gondolom inkább a tapasz hatása, de nagyon szeretem ezt a fogkrémet és nem tervezem lecserélni a közeljövőben.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 19.

nicolekitti

2019. szeptember 14.

A kolleganőmnek mindig ragyogóan fehérek voltak a fogai, megkérdeztem mit használ. Így találtam rá erre a fogkrémre.
Nekem a Complete Protection-nak jobban tetszik az állaga, így szerintem visszatérek majd arra.
Nekem is fehéren tartja a fogaimat, pedig nagyon sokat kávézok. Nem vérzik az innyem, az hogy sós az íze már fel sem tűnik. El nem tudom képzelni, hogy valami mentolossal mossak ezentúl fogat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 14.

kamillaanemeth

2019. augusztus 5.

életemben nem volt még ilyen fehér fogam! az íze nekem az elején sem volt kimondottan rossz, most meg határozottan frissítő. én szeretem, de meg tudom épp érteni azt, aki nem szívesen használja a sós íz miatt.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 5.

LauraNatura

2019. február 9.

Nekem ez volt az egyetlen fogkrem ami tenyleg feheritette a fogaimat de latvanyosan.Csaladban mindenki ugyan ezt tapasztalta.Osszetevok miatt valasztottam meg fogíny miatt.Amit szinten szepen rendbe tartott,de a flrd miatt azonban valtok lassan.Mar 4 eve ezt hasznalom.
Az íze eloszor fura,de sokkal jobb mint az eredeti par.termek.En megszerettem,megszoktam eleg gyorsan.De friss lehelet es tisztasag erzet garantalt.5pont

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 9.

kovacsrekaa

2018. december 9.

Utobbi idoben feltunt, hogy egyik fogam mellett verzik az inyem fogmosas utan. Felkerestem a fogorvost, aki problemat nem talalt, igy parodontax vagy lacalut foglremet javasolt. Ezt valasztottam. Az ize botranyos, minden csak nem jo. Hasznalata utan a leheletem nagyon kellemes, fogaim tisztak. A foginy verzesem abba maradt, elhasznalom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 9.

yasmine1122

2018. november 20.

Undorító íze van! Inkább a sima parodontaxot kellett volna választanom, mert konkrétan a hányinger elkapott amikor a számba került. Sós, brutál rossz... még jó, hogy a férjem nem ilyen finnyás, ő elhasználja, de neki sem lesz a kedvence.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 20.

stunde67

2018. június 13.

Teljes tubussal elhasználtam. Sós íze van, de megszokható. Használat után kifejezetten tisztának éreztem a fogaim.
Most fordult először elő, hogy barátnőm megkérdezte fogfehérítőt használok-e... pedig több mindent kipróbáltam már hogy fehérebbek legyek a fogaim. Különösebben nem vettem észre fogfehérítő hatását, de lehet majd újraveszem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. június 13.

Gyulladáscsökkentők: Chamomilla Recutita (Matricaria) Extract

A szomáliai balzsamfa kivonata. A CosIng besorolása szerint bőrkondícionáló hatású anyag. A mirhának fertőtlenítő, gombaölő hatása van, különösen hatékony a szájnyálkahártya és a gége betegségeinek kezelésében. Külsőleg ugyancsak jó tulajdonsága miatt alkalmazzák sebgyógyulás elősegítésére és sebfertőtlenítésre. Paula Begoun szerint a benne található illatanyagok potenciális bőrirritálók, és még kevés tanulmány van arra vonatkozóan, hogy valóban hatásos az összetevő.