Parodontax

Ár:   1100 Ft   Kategória:   Fog- és szájápolók
Lelőhely:   drogériák, patikák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: stunde67, Módosítva: 2018. május 10.

Lelőhely:   drogériák, patikák
Kategória:   Fog- és szájápolók

Kíméletesen eltávolítja a foltokat a fogakról, hogy visszaállítsa természetes fehérségüket, miközben segít megszüntetni és megelőzni az ínyvérzést.

Vassait

2021. augusztus 12.

Jöttem felpontozni!
Egy fogorvosi kezelés-sorozat az ínyemet eléggé igénybe vette. Ez volt az egyetlen fogkrém, ami segített, szinte azonnal. Lacalut és társai nyomába sem érnek. Továbbra sem érzem, hogy fehérítene, de sebaj! Arra van más. ;-)

Ínyproblémákra nagyon jó, az íze elég furcsa, de meg lehet szokni. Fehérítő hatását nem érzékeltem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. augusztus 12.

Jöttem felpontozni!

Dyana91

2021. február 22.

Fogínyvérzés miatt kezdtem el használni,a panaszokat szépen megszüntette.Az ízvilága nem a legjobb,de kellemesen habzik és sokáig elég.Használata során a fogaim nem lettek fehérebbek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 22.

racheldawes

2020. november 19.

Elsősorban a fogínyvérzés és érzékenység miatt vásároltam meg: nem csalódtam benne, ugyanis már pár használatot követően orvosolta az előbbi problémát. Az íze eleinte furcsa volt, valahogy túl sósnak találtam de könnyen hozzászoktam, és amúgy sem kedvelem az édesebb fogkrémeket, azoktól nem érzem megfelelőnek a szájhigiéniámat. Az ára egy picit borsos, de sokszor hozzá lehet jutni akció keretében, illetve szerintem ennyivel többet is ér a többi, olcsóbb termékhez képest. Ki fogom próbálni a márka többi fogkrémét is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 19.

TamasiB75

2020. október 21.

Valóban megszűnteti a fogínyvérzést, és mellette jó lehelletet biztosít.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. október 21.

Valóban megszűnteti a fogínyvérzést, és mellette jó lehelletet biztosít.

Moncsii04

2020. szeptember 23.

Imádom ezt a fogkrémet! Mármint az összeset ami Parodontax! Nagyon érzékeny a fogínyem, könnyű felsérteni, úgyhogy beszereztem a Parodontax Soft fogkeféjét is. Amióta ezeket használom, nem vérzik a fogínyem egyáltalán! Az íze elsőre rettenetes, de szerintem 1-2 hét alatt meg lehet szokni. Nekem először egy fogkőleszedés után ajánlotta a fogdoki, és kb azóta csak ezt használom. Ez vagy 4 éve volt. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. szeptember 23.

Coconutoil

2020. augusztus 18.

Dm-be vettem duò csomagban 1500 Ft-ért, és nagyon megéri az árát. Ilyen tisztànak még soha nem éreztem a fogalmat fogmosás után. Az íze abszolút megszokhatò, az a legkevesebb, elnézem neki, az eredmény és a hatás a lényeg. Az ínyt is szépen helyre hozza, csak alánlani tudom bármelyik fajtàját!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 18.

Babsszi

2020. július 1.

Vegyes érzelmeim vannak vele kapcsolatban. Először is a csomagolása botrányos, szörnyű a kupak, túl puha a tubus anyaga, túl nagy a szája. Emellett nem szeretem hogy ennyire híg és egyáltalán nem habzik. A sós fogkrém megtapasztalásán már pár éve túlestem egy thaiföldi nyaralásom során, szóval nem ért újdonságként először fura de nagyon hamar hozzá lehet szokni. Alapjáraton engem az nem zavar, többnyire megfelelően friss érzést hagy maga után, ha pl. jó hagymásan étkeztem akkor nekem mondjuk szükségem van utána szájvízre is. Valamilyen szinten segített a fogíny érzékenységemen, de napi 2x-i használat mellett az én fogínyemet hosszútávon marja, szóval én felváltva használom elmex fogkrémmel. Van fehérítő hatása, én aki kávézok és dohányzok látom, akinek mondjuk alapjáraton fehérebbek a fogai és nem él dohánnyal,kávéval,teával,stb. az szerintem nem feltétlenül látna ezt a hatását. Na de amivel mégis megvett 100%-ig az az, hogy ilyen tisztának még soha az életemben egy fogkrém után nem éreztem a fogaimat.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 1.

lenatasa07

2020. június 14.

Nagyon megvagyok vele elégedve. Nagyon fájt és vérzett a figínyem minden fogmosás után. Ezzel a termékkel, amint elsőnek mostam fogat nem vérzett. S egy kis ideig nem is fájt utána. Teszi a dolgát. A fehérítést nem vettem észre,de én nem is a célből vettem meg . Akciósan duopackban vettem 1500 ft ért .

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 14.

moncsosz

2020. június 10.

Nagyon szeretem a Parodontax termékcsaládot, amióta a kedvenc fogkrémemet már nem forgalmazzák (pár éve) csak ezeket használom. A Klasszikus változata kicsit talán jobb volt az ínyemnek, de ez a fehérítős is nagyon szuper. Szép fehérek tőle a fogaim :) 5*

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. június 10.

Linda94

2020. május 6.

A fogínyvérzés miatt vettem meg elősször, most már a negyedik amit eddig használok 🙂
Az íze kissé fura, rózsaszínes, szürkés színe van, de már a második használatnál észre vehető a hatás. Nincs fogínyvérzés, nincs lepedék,csak tiszta és fehér fogak 🙂 Mindenkinek csak ajánlani tudom, megéri a pénzét!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 6.

Gyulladáscsökkentők: Chamomilla Recutita (Matricaria) Extract

A szomáliai balzsamfa kivonata. A CosIng besorolása szerint bőrkondícionáló hatású anyag. A mirhának fertőtlenítő, gombaölő hatása van, különösen hatékony a szájnyálkahártya és a gége betegségeinek kezelésében. Külsőleg ugyancsak jó tulajdonsága miatt alkalmazzák sebgyógyulás elősegítésére és sebfertőtlenítésre. Paula Begoun szerint a benne található illatanyagok potenciális bőrirritálók, és még kevés tanulmány van arra vonatkozóan, hogy valóban hatásos az összetevő.