Best of Beauty 2019

Parodontax

Ár:   1200 Ft   Kategória:   Fog- és szájápolók
Lelőhely:   drogériák, patikák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: anetta.filip, Módosítva: 2017. augusztus 7.

Lelőhely:   drogériák, patikák
Kategória:   Fog- és szájápolók

Parodontax fluoridos fogkrém mindennapi használatra. Klinikailag bizonyítottan segít megszüntetni és megelőzni a fogínyvérzést.

A Parodontax fogkrém azért lett kifejlesztve, hogy fizikailag szüntesse meg a fogínyvérzés kiváltó okait. Célzottan távolítja el a plakkot képző baktériumokat a fogíny mentén, megerősítve így a fog és a fogíny közti részt. Mindennapi használatra alkalmas, mivel erősíti a fogakat és frissíti a leheletet.

Sziszikee58

2018. szeptember 7.

Sosem használtam Parodontax fogkrémeket, pedig néha előfordul hogy vérzik az ínyem... Régen volt 2 mintám is a sima fogkrémből, emlékszem, azokat is az ízük miatt dobtam ki.
Ezzel a változatával véletlenül találkoztam, éppen vendégségben voltam. Az íze ennek is pocsék. Bizonyára azért vagyok képtelen megszokn,i mert mindig mentolos fogkrémeket használtam...
Ínyvérzésre biztos jó, de nem éreztem tisztának a fogaimat tőle, és az íze tényleg rossz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. szeptember 7.

baba_girl_16

2018. augusztus 11.

Ez egy fokkal jobb, mint az Ultra Clean nevű társa. Ennek már elviselhető az íze, vagyis sokkal gyorsabban hozzászoktam a fura, kissé sós ízéhez. Utána nagyon tiszta érzetet biztosít és a lehelet is friss lesz tőle. Az én fogínyvérzésemet egy teljes tubus elhasználása után sem szüntette meg, viszont javított rajta.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 11.

anetta.filip

2017. december 8.

Vettem ebből a fogkrémből, mert csomagban fogkefével jó áron volt. A csomagból egyenlőre ezt kezdtem el használni elektromos fogkefèvel.
Eleinte érzékeny volt a fogam tőle, emiatt majdnem abba is hagytam hasznàlatàt, minimális vérzés volt, de ezek később valóban elmúltak. (Még az is lehet, hogy tényleg csodaszer).
A tubus végére nem volt már bajom vele, de egyelőre a raktáromban sorakozó Elmexekhez fogok nyúlni. A szódabikarbónát annyira nem csípem a fogkrémekben, emiatt kap négyest tőlem, de hatását igazán az tudná értékelni, aki a fogínyvérzés problémája miatt veszi meg.
Annyi még, hogy ízre, állagra nem hétköznapi (sós ízű, erősen szódabikarbónás, rózsaszínes törtfehéres, kicsit folyósabb, de abszolút szokható).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. december 8.

Gyulladáscsökkentők: Chamomilla Recutita (Matricaria) Extract

A szomáliai balzsamfa kivonata. A CosIng besorolása szerint bőrkondícionáló hatású anyag. A mirhának fertőtlenítő, gombaölő hatása van, különösen hatékony a szájnyálkahártya és a gége betegségeinek kezelésében. Külsőleg ugyancsak jó tulajdonsága miatt alkalmazzák sebgyógyulás elősegítésére és sebfertőtlenítésre. Paula Begoun szerint a benne található illatanyagok potenciális bőrirritálók, és még kevés tanulmány van arra vonatkozóan, hogy valóban hatásos az összetevő.