Best of Beauty 2019

Parodontax

Ár:   1199 Ft   Kategória:   Fog- és szájápolók
Lelőhely:   drogériák, patikák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: magnes, Módosítva: 2014. július 7.

Lelőhely:   drogériák, patikák
Kategória:   Fog- és szájápolók

mlexa

2019. március 21.

Szerintem nagyon rossz! Ez a borzalmas íz nekem megszokhatatlan, pedig próbálkoztam! Sós, és az állaga sem tetszik. Alig habzik, nem érzem elég tisztának utána a szám. Pici mintát kaptam belőle a fogorvostól, a nagyot semmi esetre sem venném meg! Az én ínyvérzésemen a fogkőleszedés és a curaprox fogkefe segített!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 21.

Chirory

2019. február 22.

Kevés is elég belőle, így tovább elég, és a sós ízét hamar megszoktam. Az ínyemet erősebbnek érzem tőle, ritkábban vérzik. Egy éve ezt használom, és maradok is ennél. Csak ajánlani tudom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 22.

Adribogyi

2019. február 2.

Elég rossz sós-mentolos íze van, nem is habzik, de segít az ínyen és a vérzésen

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 2.

Elég rossz sós-mentolos íze van, nem is habzik, de segít az ínyen és a vérzésen

Csillszemillo

2019. január 31.

Nehéz megszokni mentolos fogkrém után az ízét és az is zavaró, hogy nem igazán habzik, a rózsaszínes fogkrém darabokat a végén egyben köptem ki sokszor, mert nem oldódott fel fogmosás közben, ami gusztustalan. Amiért mégis használtam, az az, hogy a fogínyvérzést és gyulladást ténleg nagyon jól megszünteti és gátolja.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 31.

reekus03

2019. január 19.

Régen használtam, ami bár elsőre fura volt ízre, de hozzászoktam. Megszerettem.
Pár év után most visszatértem újra erre a termékre, remélem most sem fogok csalódni.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. január 19.

Régen használtam, ami bár elsőre fura volt ízre, de hozzászoktam. Megszerettem.

nori1993

2019. január 5.

Borzasztó íze van és egyáltalán nem habzik..hiába próbálkoztam vele, sehogy sem tudtam megszokni. Nekem nagyon nem jött be sajnos.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 5.

szucsnikky

2018. december 18.

Az ízéhez könnyen hozzá lehet szokni. Sajnos több, külföldről rendelt fogkrém használata után is rá kellett jönnöm, hogy ez az egyetlen, amitől nem lesz periorális dermatitisem, szóval nálam egy darabig biztos újravevős lesz.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 18.

Dorah92

2018. december 4.

Az íze nem a legjobb. Csökkentette a fogínyvérzést, de nem múlt el teljesen.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 4.

Az íze nem a legjobb. Csökkentette a fogínyvérzést, de nem múlt el teljesen.

lalabel

2018. november 19.

Csak ezt használom már évek óta. Az ízét kb két nap alatt megszoktam, azóta mással nem is tudok fogat mosni, minden mentolos csodát olyan műnek érzek. Sajnos a többi verziója ennek sem olyan jó, mert fluoridot tartalmaznak, ezt az eredetit meg már szinte vadászni kell, de örülök, ha találok. :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. november 19.

doracs

2018. november 3.

én már évek óta ezt használom, nem is emlékszem már milyen volt először az íze, könnyen hozzá lehet szokni. néha használok hozzá fogport, hogy fehérebbek legyenek a fogaim.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 3.

Gyulladáscsökkentők: Chamomilla Recutita (Matricaria) Extract
Hidratálók: Glycerin, Echinacea Purpurea (Purple Coneflower) Extract

A szomáliai balzsamfa kivonata. A CosIng besorolása szerint bőrkondícionáló hatású anyag. A mirhának fertőtlenítő, gombaölő hatása van, különösen hatékony a szájnyálkahártya és a gége betegségeinek kezelésében. Külsőleg ugyancsak jó tulajdonsága miatt alkalmazzák sebgyógyulás elősegítésére és sebfertőtlenítésre. Paula Begoun szerint a benne található illatanyagok potenciális bőrirritálók, és még kevés tanulmány van arra vonatkozóan, hogy valóban hatásos az összetevő.