Parodontax

Ár:   1199 Ft   Kategória:   Fog- és szájápolók
Lelőhely:   drogériák, patikák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: magnes, Módosítva: 2020. január 28.

Lelőhely:   drogériák, patikák
Kategória:   Fog- és szájápolók

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

szanii

2016. július 25.

Fogínyvérzésem miatt vettem meg, egyáltalán nem bánom. Ízre elég sós, fura, rajta van a csomagoláson hogy 14 nap az átlag megszokás. Három nap alatt megszoktam :) A becsapós piros fogkrémszín miatt még nem jöttem rá, hogy vérzik-e az ínyem, de elég jól szeparál, kb. 1050 Ft-ért vettem a Tescoban, megérte a pénzét. Ajánlom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. július 25.

birdnerd

2016. július 24.

Mindig beválik fogínyvérzésre, ezért időről időre visszatérek hozzá. Az ízét simán meg lehet szerintem szokni, számomra az egyetlen problémát az ára jelenti..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 24.

mariskaris

2016. június 13.

Évek óta csak ezt használom, mert bevált, szeretem, ahogy tisztít, és a frissességét.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. június 13.

szilva1987

2016. április 19.

Ízre az első pár hétben érdekes, de írják is a csomagolásán, hogy kb. 2 hét mire az ember megszokja. Mivel sós nekem sajnos csorog a nyálam tőle fogmosáskor. Szépen tisztít, de elég cseles termék, mert piros színű, így nem igazán tudom megmondani, hogy segített-e a vérző ínyemen...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 19.

zfru

2016. április 17.

Kiegészítés: Az alábbi véleményemet 2014. június 3-án írtam, nos azóta nem használtam mást, azt hiszem ez mindent elárul. :) Rossmann akcióban szoktam duopack + 10%-os kuponnal vásárolni.

Annyira megszeretettem és megszoktam az ízét és az állagát, hogy más fogkrém már furcsa ezután. Nem vérzik a fogínyem a frissesség tovább tart, jól lepucolja a fogakat. Biztos vissza fogok rá térni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 17.

sttpcsillag

2016. április 8.

Nem rossz, jól tisztít, de az utóízét viszont utálom. Fluorid mentessége miatt választottam, sajnos mióta krémmániázok mindenből csak zöldet akarok. :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 8.

Adrika

2016. április 6.

Igazából nem tudatosan kezdtem el használni ezt a fogkrémet, ugyanis apukám vette, körülbelül egy hónapja. Nekem meg sem fordult a fejemben, hogy megvenném. Első használatkor kicsit megijedtem tőle, mert előtte még soha nem hallottam róla semmit. Viccesen is alakult az első találkozásunk, mert ahogy kinyomtam a tubusból a fogkefére csak néztem, hogy ezt most jól látom, ez hússzínű?! Azonnal elkezdtem keresgélni a hátulján, hogy ez biztos fogkrém-e. Persze meg is találtam, hogy ez bizony az, így el is kezdtem vele fogatmosni, de valahogy az íze sem tetszett, pont mint a színe. Utána elkezdtem róla olvasgatni, és állítólag 15 nap használat után már nem lehet érezni azt a furcsa sós ízt. Hát én mái napig használom, és még mindig rossz az íze. DE, hihetetlenül jól tisztít, és mintha még fehérítene is. Azt hogy jól tisztít, úgy vettem észre, hogy a nyelvemet végihúzom a fogaimon és annyira sima a felülete, hogy eszméletlen. Szóval a szörnyű íze ellenére is használni fogom még. Persze magamtól biztosan nem veszem újra, kivéve, ha apu újra "meglep" vele. :D

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 6.

Valentine

2016. január 18.

Régebben ugyan egyszer-egyszer kipróbáltam ezt a fogkrémet, de valahogy mindig félre is tettem utána. Viszont két hónapja vettem egy tubussal, mivel fluoridmentes. Az íze először pocsék volt, valahogy enyhén sós. Furcsa volt az is, hogy nem habzik. De kifejezetten jól tisztít, az ízét hamar meg lehet szokni, az ínyvérzést pedig tényleg megszűnteti. Nagyon sokáig elég a normál tubusban lévő mennyiség. Mindenképp újra fogom venni. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. január 18.

CeCeDrake

2015. december 15.

Állandó lakója a fürdőszobámban az Enzycal zero mellett (ja, tudnak fogkrémet is gyártani, nem csak annak csúfolt valamit...)
Az íze nem a legjobb, de fogporral elmegy, mint a rossz bor szódával.
Tulajdonképpen felőlem lehetne fenyőízű vagy bármilyen, a lényeg, hogy ne legyen benne fluorid. Azok között az egyik legjobb. Na jó, a második, viszont egy ezresért kiváló vétel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 15.

Az íze nem a legjobb, de fogporral elmegy, mint a rossz bor szódával.

Zellerlevel

2015. december 15.

Ritkán találok jó minőségű fluoridmentes fogkrémet, ezért nagyon örülök neki, hogy létezik. Az íze rossz. :D Azért meg lehet szokni. Viszont csillogóak tőle a fogaim, nagyon szeretem.

Gyulladáscsökkentők: Chamomilla Recutita (Matricaria) Extract
Hidratálók: Glycerin, Echinacea Purpurea (Purple Coneflower) Extract

A szomáliai balzsamfa kivonata. A CosIng besorolása szerint bőrkondícionáló hatású anyag. A mirhának fertőtlenítő, gombaölő hatása van, különösen hatékony a szájnyálkahártya és a gége betegségeinek kezelésében. Külsőleg ugyancsak jó tulajdonsága miatt alkalmazzák sebgyógyulás elősegítésére és sebfertőtlenítésre. Paula Begoun szerint a benne található illatanyagok potenciális bőrirritálók, és még kevés tanulmány van arra vonatkozóan, hogy valóban hatásos az összetevő.