Parodontax

Ár:   1299 Ft   Kategória:   Fog- és szájápolók
Lelőhely:   drogériák, patikák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: siss, az összetevőket feltöltötte: Andrea456, Módosítva: 2020. október 12.

Lelőhely:   drogériák, patikák
Kategória:   Fog- és szájápolók

Fluorid tartalma segít az egészséges íny és az erős fogak megőrzésében. Gyömbér, menta és eukaliptusz ízösszetétel sztíviával a tiszta és friss érzésért.67%-os nátrium-bikarbonát tartalmának köszönhetően 4x hatékonyabb a lepedék eltávolításában.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Ncsk

2021. szeptember 16.

Szamomra ebben a fogkremben epp az a jo, hogy nem a szokvanyos "sós" paradontax iz, hanem egy sokkal inkabb fogkremre hasonlito, kellemes iz. A hatekonysaga felul mulhatatlan, semmire nem cserelnem le.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. szeptember 16.

juditkaa70

2021. szeptember 14.

Hosszú ideje használom ezt a fogkrémet. Jól tisztít, és az íze is kellemes, hatékony és megszünteti a fogíny problémákat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. szeptember 14.

Dyana91

2021. február 22.

Szeretem a parodontax fogkrémeket,a fogínyvérzést hatékonyan megszűntetik,de ez a fajta mellényúlás volt.Alig bírtam elhasználni az íze miatt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 22.

Ejszakaikoboldmaki

2020. október 26.

Hosszú évek óta használok parodontaxot, valamelyik verzió mindig van otthon az épp aktuális egyéb újdonságok mellett.
Mindegyiket szeretem.
Viszont nemrég szembesültem az összetevőlistával és kissé átverve érzem magam. Ez a herbal konkrétan semmilyen gyógynövénykivonatot nem tartalmaz, mindössze aromát, tehát ez tipikusan az "ÍZŰ " termék.
Ettől függetlenül jó fogkrém, de elég zavaró ez a tény, hogy a herbál fogkrémben épp csak herbál nincs.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. október 26.

Mindegyiket szeretem.

Lilla16

2020. október 26.

Szeretem általában a gyógynövényes, nem-mentolos fogkrémeket, de sajnos nekem ez az íz abszolút nem jött be. Gondoltam, hogy rendesen lehet benne szódabikarbóna, de azért meglepett, hogy az első helyen áll, sajnos erre én pont érzékeny vagyok, a natúr fogkrémekben sem bírtam. Nálam sok javulást nem hozott, pedig a szájvizével együtt használtam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 26.

zdoreebaba

2020. október 13.

Már sok Parodontax fogkrémet kipróbált a család, de bátran kijelenthetem, hogy ez viszi a prímet. Az a tapasztalatom, hogy elég sokan ódzkodnak ettől a márkától, mert másabb íze van, mint a sima, hagyományos fogkrémeknek. Elsőre nekem is érdekes, szokatlan találkozás volt, de gyorsan megszoktam az ízét. Ha le kellene írnom, mindegyiknek olyan sós, kicsit kesernyés ízhatása van. Nagyon szeretjük, mert hatásában veretlen. Apukám vérző fogínyét pár hét alatt rendbe tette. Azóta ő más fogkrémet nem is használ és nincsenek fogíny problémái. Ez a verzió az ízre kényesebb embereknek is ajánlott, mert nagyon szuper frissítő hatása van a gyömbér, menta és eukaliptusz együttesétől. Természetes, jól tisztít. Nekem fogíny problémám nincsenek, mégis imádom használni, mert alaposan tisztít és egészségesebbek tőle a fogaim. Folyamatosan vásároljuk, fogínyvérzés legjobb ellenszere.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 13.

TheNancy07

2020. május 9.

Finom, kellemes íze van, jól tisztít, nem hagy lepedékes érzetet a fogaimon. Nagyon szeretem a parodontax fogkrémeket!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 9.

Sztellaaaaa

2020. április 23.

Nekem tetszik az íze és tetszik az is, hogy frissít, az ínyemet is helyre teszi, igazi tisztaság érzetet ad fogmosás után.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 23.

Tindolini

2020. február 24.

Aki még nem használt parodontax fogkrémet annak lehet, hogy jó, én viszont már megszoktam és szeretem a jellegzetes ízét, ebből pedig pont ez hiányzott. Jól tisztít, az ínyemnek is jót tett. Az, hogy az íze nekem nem jött be, az csak ízlés dolga.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. február 24.