Parodontax

Ár:   1800 Ft   Kategória:   Fog- és szájápolók
Lelőhely:   drogériák, patikák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: 6vilag, az összetevőket feltöltötte: Nicu, Módosítva: 2020. január 13.

Lelőhely:   drogériák, patikák
Kategória:   Fog- és szájápolók

Napi kétszeri fogmosás mellett használva, a mindennapi használatra szánt Parodontax szájvíz különleges összetétele segít az ínypanaszok elleni védekezésben. Klinikailag igazoltan segít eltávolítani a lepedékképző baktériumokat, és megelőzni a további lepedékképződést.

Továbbá alkoholmentes, és fluoridot tartalmaz, így minden nap használható, hogy megőrizze az íny egészségét, a lehelet frissességét.

dzsoff

2020. december 22.

Parodontax fogkrém mellet használom, kellemes az íze és nem marja a számat, csak enyhén zsibbad a szám használat után. Szerintem hatásos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. december 22.

floracska6

2020. október 10.

Amennyire nem kedvelem a Parodontax fogkrémeit, annyira szeretem ezt a szájvizet. Nekem a legjobb szájvíz amit eddig használtam, nagyon jó íze van. Ha picit kapar a torkom este akkor mindig ezzel öblögetek és reggelre általában nyoma sincs a torokfájásnak.
Nagyon nagy kiszerelés, sokáig elég.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 10.

Nagyon nagy kiszerelés, sokáig elég.

Jelizz

2020. szeptember 6.

Nem tul eros de nem tul gyenge izu. szerintem jo, kicsit zsibbad utana a szam, de nem bant.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. szeptember 6.

Nicu

2020. január 11.

Inci-hez még: Nátrium-fluoridot (250 ppm fluorid), és 0,06% w/w klórhexidin-diglükonátot tartalmaz.
Fogorvosom ajánlotta. Jó az íze, kellemesen mentolos. A fogkrémével együtt használtam. Nem voltam elégedett a hatásával, a lehelet frissítésén kívül és a lepedékképződés csökkentésén kívül semmi mást nem csinált. Az összetevője se jó. Ehhez képest drága.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 11.

6vilag

2019. május 11.

Hónapok óta már csak ezt használom, nagyon meg vagyok elégedve. Csomagolás időközben kicsit megújult, ez már az legújabb köntöse. Mióta rátaláltam, már nem próbálkozom más termékcsaláddal, ez tökéletesen megfelel. Nem csíp, nem mar,kellemes az íze.
Ennek a márkának a fogkrémjével lassan barátkoztam meg, kb. 2 hétig is tartott, de utána már nem volt semmi baj.
A szájvíznél egyáltalán nem tapasztalható az a bizonyos érdekes sós íz, ez teljesen jó ízű, remek szájvíz. Nem is akarok már mást kipróbálni sem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. május 11.

Hidratálók: Propylene Glycol, Sorbitol

Sorbitol h 1 1

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Tartósítószer.