Parodontax

Ár:   1700 Ft   Kategória:   Fog- és szájápolók
Lelőhely:   drogériák, patikák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lujzi, Módosítva: 2016. január 14.

Lelőhely:   drogériák, patikák
Kategória:   Fog- és szájápolók

Ez az első és egyetlen olyan napi használatra kifejlesztett szájvíz, ami fluoridot és a fogorvosok által széles körben használt antibakteriális összetevőt, klór-hexidint is tartalmaz. A klórhexidin hatékonyan távolítja el a plakkot, ami az ínygyulladás fő okozója. A fluorid hozzáadása segít a fogak erősítésében és a fogszuvasodás megelőzésében.

• 3,5x több plakkot távolít el, mint önmagában a fogmosás.
  • Hatékonyan csökken használatával a plakk.
  • Akár 12 órán keresztül fejti ki hatását.
  • Naponta nyújt védelmet a fogszuvasodás ellen.

Mundow

2016. május 23.

Nagyon jó szájvíz. Nem csípi és nem marja a számat, mégis nagyon hatékony.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. május 23.

Nagyon jó szájvíz. Nem csípi és nem marja a számat, mégis nagyon hatékony.

GNóri

2015. augusztus 2.

Sajnos a családban kb. mindenkinek fogínyproblémája. Nekem is szokott vérezni, illetve vannak hetek, amikor valahogy érzékenyebb, begyullad. Ilyenkor csak ezt a szájvizet szoktam használni, sokat csillapít a helyzeten. Gyulladt fognál is remek.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 2.

krémparádé

2015. május 19.

Ezelőtt sosem használtam még szájvizet, nem tudom más termékekhez hasonlítani. A fogsorvadásom és a nehezen tisztítható fogaim miatt szántam rá magam, és úgy érzem, sokat segít abban, hogy egészségesek maradjanak a fogaim. Nagyon örültem, hogy nincs borzasztó sós íze, mint a Parodontax fogpasztának, hanem kimondottan finom és frissen mentolos. Mióta használom, kevésbé érzékenyek a fogaim és erősebbnek is érzem valahogy őket. Most fogy el, jó 3 hónapot kitartott és nem színezte el a fogaimat (igaz, fehérítő fogpasztát használok mellette és alapból is fehérebbek a fogaim).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 19.

svivko

2013. december 24.

Imádom!
Nem csíp, nincs 2 órán át szemkönnyeztető mentolillata a leheletemnek, egy picike is elég belőle. Nagyon hatékony.
Fogorvosom eleinte Listerine-t ajánlott - minddel megszenvedtem, mar, érzékennyé teszi a fogakat -, aztán elmélázott a Corsodylon, ez utóbbi elég komoly fogelszíneződést okoz, előttem részletezte. És akkor lyukadt ki ennél. Hál' Istennek. Tökéletes.
Nincsenek érzékeny fogak, úgy érzem alig rakódik le lepedék a fogaimra, nincs kellemetlen lehelet - nem emlékszem rá, mikor vettem utoljára egy csomag rágót. :D Pöpecke.
Vegyétek! :) Az ára 1500-200 között van, sajnos nem emlékszem pontosan, és gyógyszertárakban tutira kapható.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 24.

Imádom!

Laura19

2013. november 3.

A fogkrémeivel ellentétben ez a Parodontax termék nagyon bevált nálam.
Kellemes az íze, frissíti a leheletet, tiszta érzést biztosít.
Nagy adag, megfizethető áron.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. november 3.

A fogkrémeivel ellentétben ez a Parodontax termék nagyon bevált nálam.
Kellemes az íze, frissíti a leheletet, tiszta érzést biztosít.
Nagy adag, megfizethető áron.

floracska6

2013. május 21.

Még csak két napja használom, már nagyon vérzik a fogínyem egy ideje és a parodontax fogkrém sem segít sajnos rajta....remélem, hogy ez beválik! Kicsit megijesztettetek, hogy elszínezi a fogakat, de ha segít akkor még ennek ellenére is használom. Eddig pozitív. Az íze nem olyan durva (corsodyl szájvíz utána semmi), nem iktatja ki az ízlelőbimbóimat. Eddig 5, de majd meglátjuk.

update: körülbelül egy hete használom néha kétszer, néha csak egyszer egy nap és nagyon jó! totál elmúlt az ínyvérzésem és szerintem ha nem pardontax fogkrém mellett, hanem csak magában használnám akkor is ugyanilyen hatása lenne, ugyanis a fogkrém sajnos nekem nem sokat használt mikor előtte egymagában használtam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 21.

adrienn.spaitsne

2013. február 23.

Nagyon sajnálom, hogy megvettem, elszínezte a fogaimat. Ha lehetne, mínuszt adnék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. február 23.

fugebefott

2012. február 12.

Szerintem nem vészes az íze, bár kétségkívül lezsibbasztja az ember nyelvét.. viszont érdemes odafigyelni, van akinek a klór hexedin kifejezetten sárgítja a fogait...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. február 12.

durczi

2011. szeptember 30.

Ennek a márkának a fogkrémét nagyon kedvelem, ezért próbáltam ki a szájvizet is. Kétségkívül hatásos, bár kicsit erősebb az általam eddig preferáltaknál: egy-két hét után kikezdte az ízlelőbimbóimat, pedig öblögetéskor betartottam a 30 másodperces időtartamot. Egyszeri "kúrának" egy flakon erejéig jó, de nem használnám rendszeresen.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. szeptember 30.

Györgyusz

2011. augusztus 31.

Ínyvérzésre nagyon jó, bár az íze elég kellemetlen. De valamit valamiért! :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. augusztus 31.

Ínyvérzésre nagyon jó, bár az íze elég kellemetlen. De valamit valamiért! :)

Hidratálók: Sorbitol

Sorbitol h 1 1

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Tartósítószer.